0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar aile binası rezillik çıkmak istiyorum eşim çıkmıyor ne yapabilirim ya ama böylede olmuyor 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,722 puan) tarafından
Doğruyu söyle sen ben misin ??? 

İnan eşimi ikna edebilsem ardıma bile bakmadan çıkıp gidicem bu illet şirret insanların içinden nefret ediyorum artık hepsinden 
(1,722 puan) tarafından
Adana cnm demekki bazı insanların kaderi de aynı oluyormuş onu anladım vallahi bizde ev üstüne ev yaptırdık mecbur burdayım çekilecek gibi değil eşim nasıl gidelim ele mi rezil olalım millet bana mı gülsün dio adam elalemi düşünüyor ama beni hiçe sayıyor hele şu bir aydır sadece ağlıyorum her gün her gece sen düşün halimi
(28 puan) tarafından
Ayy vala inanamıyorum aynen öyle millet ne der abilerim babam anem ne der vala gına geldi inan Allah'a bide hamileyim okdr ağlıyorum ki üzülüyorum ki bu üçüncü olucak herşey üst üste geldi bide bu hamilelegimide istemiyorduk nasıl oldu bizde anlamadık onun stresi bina stresi çocuk stresi kaynanaa hepsi varda var
(28 puan) tarafından
Siz kaç yaşındasiniz çocuğunuz kaç tane
(1,722 puan) tarafından
Yaşım 30 ama artık 45 gibi görünüyorm senin 3 çocuğun varmış ben bir taneyle kaldım bir boş gebelik geçirdim tartıştık eşimle nana dediği ister doğur ister düşür umurumda değil neyse ertesi gün oldu kontrole gittik Dr baktı boş gebelik kürtaj oldum kaynanam gram üzülmedi eşimin yüzüne vurdum bak Allah duydu işte başında vermedi mutlu bir evliliğim yok açıkçası şu dk kendime azıcık güvensem boşanıp gidicem ama türküye gibi bir ülkede boşanmış bir kadın çok sıkıntı oğlum zaten sıkıntı eşim çalışıyor ama ben ev hanimiyim nasıl yaparım ne yaparım bilmiyorum
(28 puan) tarafından
Anladım bnde 27 yaşındayım boşanmak olmuyor işte biz Kürtlerde dedikodu çok konuşan çok Allh yardım etsin bizlere inşallah
-Reklam-
+1 oy
(536 puan) tarafından
Eşin çıkmazsa ömrü billah çıkamassın. 

Annemden biliyorum bizde aile Apartmaninda oturuyorduk annem çok istedi ama babam kesinlikle çıkmadı. 35 sene oldu hala aynı yerdeler
+1 oy
(454 puan) tarafından
Kendım oturmadım şukur ama bekarken amcamlar artı dedem falan hep üst üste oturduk nefret etmiştim artık anneme çok cektırdıler gercekten çok zor.. Ben kıradayım ama sukur üstteki komşum her ne kadar da kötü olsa el diyip geçiyorum konuşmuyorum.. İnşaAllah eşini ikna edersin bir sekılde kirada olsa ayrı olmak en güzeli
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Allah kolaylik versin, büyük olay çıkmadan kurtulamayacaksin gibime geliyor

Esin birazcik anlayışıyla otur ciddi ciddi konuş

Her türlü fedakarlığa hazırım ama aile evinde olmuyor çocuğumu bile terbiye edemiyorum, yapamıyorum de.

Anlayış yoksa, birgun biryerden patlak verecek. Kimseye ne gideceksin ne eve alacaksin, ben mesafe koymak istiyorum, cocugum beni dinlemiyor, böyle olmaz diyip, çocuğunuza alıp parka götürecek onlarla muhattap etmeyeceksin, ama buda imkansız gibi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 168 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,895 cevap

35,164 kullanıcı

...