0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (2,862 puan) tarafından
Belirtilerinin neydi bide doktor hmen yenisni takıyor mu 

3 Cevaplar

+1 oy
(661 puan) tarafından
Spralle hamile kaldım hamile olduğumu öğrenince kaydığını da öğrendim 5 haftaligim 
(661 puan) tarafından
İlk takıldı 1 yıl sonra hamile kaldım ama rahmin içine kayıp keseyim bozmuş hem keseyi hem sprali aldılar bir sonraki ay tekrar taktirdim ertesi ay adet oldum bitince kafin doğuma gittim spral yerindeydi aradan 3 hafta geçti adet günüm geçti 2 gün kendimi kötü hissediyorum test yaptım silik cikti kan verdim pozitif 2 gün sonra sprali çıkardılar su an 5 haftalık o 3 haftada ne ara kaydı ne ara hamile kaldım bilmiyorum inan kontrole gittiğim halde
(1,052 puan) tarafından
Cnm keşke başka yöntem deneseydin ilk kaydiginda ..demek rahmin uygun değilmiş ..ama tabi bebişin nasibi varmış .. hayırlısıyla gelsin..Bı dahakine sprial takma başka bı yöntem dene derim ..
(661 puan) tarafından
Baglaticam son oldu
(1,052 puan) tarafından
Hakkında hyirlisi cnm
(2,862 puan) tarafından
Benm 6 ay oldu kontrole gittim yerindeydi yoğun parça halinde kanamam vardı ipte elime geldi niy öyle oldu anlamadim bugün de gittim doktor kaymış dedi çıkardı kanlarina bakalım yarın yenisni takarız dedi
-Reklam-
0 oy
(199 puan) tarafından
Beni iki ay önce iki senelik spiralimin kaydığını öğrendim çıkartırdım canım ve bir ay sonra geçen ay taktırdım tekrar şimdi benim en büyük belirtim adet dişi kanamaydi ara kanama deniyormus ve eşim hissediyordu bu büyük belirtiydi eşim rahatsız olduğunu anlattı kendime fitil yaparken elime değiyordu ve doktor kaydığını söyledi çıkarttı tekrar ne zman taktıririm diye sordum br ay sonra dedi ve yine taktırdım canım 
(2,862 puan) tarafından
Benm 6 ay oldu kontrole gittim yerindeydi yoğun parça halinde kanamam vardı ipte elime geldi niy öyle oldu anlamadim bugün de gittim doktor kaymış dedi çıkardı kanlarina bakalım yarın yenisni takarız dedi
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Ben anlamadım taktirdigim ilk ay kaymisti zaten ilk kontrolde doktor soyledi kaymis diye regl kanaması fazla olmuştu sadece
(3,609 puan) tarafından
1 ay sonra tekrar takiyolar
(2,862 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde buglemm_Ela (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.

384,628 soru

11,505,803 cevap

35,158 kullanıcı

...