0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
20 haftalık hamileyim. Her gören belli oldu mu diye soruyor. Hayır tamam sorulur ama uzatma kardeşim daha değil dediğimde o da kesin kızdır keşke erkek olsaydı deme. Bir de bazı kişiler var mesaja atıyorlar haftada bir. Belli oldu mu diye. Ben mi garibim? Bana ne başkasının bebeğinin cinsiyetinden ne olursa olsun sağlıklı olsun derim. Konuşma sırasında lafı geçerse sorarım. Pat diye durup dururken cinsiyet belli mi demek saçma geliyor. Mesela instagrama alakasız hikaye atıyorum yanıt olarak cinsiyet belli mi diye soruyorlar ne alaka kardeşim Bi sor nasılsın nasıl gidiyor de sohbet et. Bir de şey diyen var. İyi bekliyon bayağı sabırlısın ben olsam sırf öğrenmek için giderdim. Ne gidicem Bi daha. Zaten normal kontrole zar zor gidiyorum bir de cinsiyet için ayrı mı gidicem diyorum ha ikinci ya o yüzden kale almıyorsun diyorlar. Bunlar ne istiyor anlamadım gitti. Valla sinirleniyorum benden çok merak ediyorlar. Bana fark etmez doğum zor olması in sıkıntı çıkmasın da diyorum (çünkü ilk doğumum aşırı kötüydü) o zaman da olsun olsun bir şey olmaz sen bir daha git doktora baktır bellidir büyüdü diyorlar. La havleee

10 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
Okadar haklısın ki ama neden belli olmadı :))))  20 haftalık olmuşsun 
(232 puan) tarafından
En son 17 de gittim. Cidden bacak arasını açmıyor çocuk doktor ne yaptıysa açmadı. Bir ara açtı çıkıntıyı ben de gördüm ama net değil bazen kız çocuklarınki de şişkin oluyor dedi o yüzden ben de kesin erkektir falan diyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,956 puan) tarafından
Belli olunca ben basın toplantısı yapacağım de gülerek o sürekli mesaj atanlara :)
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Cinsiyet belli mi cnm :)))))))))) merak ediyorlar kızın varsa bu da mı kız? Veya oğlun varsa bu da mı erkek diye. Boşver ya milletin işi gücü yok .
0 oy
(110 puan) tarafından
Aa bayada olmus aslinda,hemen hemen yarin bi daha git canim belli olur cinsiyeti :))))) (ironi)
0 oy
(13,374 puan) tarafından
İlk çocuğun kız ise  bazı cahil kesim bakalım bu sefer erkek doğuracak mı diye bekliyordur 
(232 puan) tarafından
Kesinlikle. Annemin üç kızı var diye millet bir sürü laf etti. Oğlan da olsaydı bilmem ne sanki annem ayarlıyor gibi. 12 sene sonra oldu, bu yaşta çocuğu ne yapacaktın dediler.
Benimki de yine kızsa annesi gibi kız doğuruyor derler tahmin edebiliyorum. Millet doyumsuz anam
(13,374 puan) tarafından
Veren Allah olduğunu bilmiyor bu cahil insanlar sinir oluyorum böyle tiplere
Benim de bir kızım var 2 hamileliğim de arkadaş grubuna yazdım
Hemen erkek mi erkek mi dediler :)

Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin❤️
0 oy
(5,469 puan) tarafından
Valah ben daha kalbini duymadan cinsiyet ne dyorlardi geçen bayramda arkadssim yazmış hamilemisin sanki karnın şis gbi bnde cvp vermedim insan bı der hayrlı bayramlar nasılsın dye bide cok tepki veryorlar ay şöyle yok byle deli etmişler beni karnın yok falan 
(232 puan) tarafından
İşte o yüzden hamileliği saklayayım geliyor milletten. Zaten öyle de yaptım Bi kaç kişi hariç kimseye demedim. Başıma geleceğini bildiğimden. Ama gel gör ki yine de söylediler
(5,469 puan) tarafından
Valah ben dyeri herkese syledim kürtaj oldum sagliksiz oldu buda üç ay oldu daha yeni öğrenen var öyle yani hemen kaldım kurtajda snra ikinci ayimda doktor bişey olmaz dedi çok tepki veryorlar ya
0 oy
(370 puan) tarafından
Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin canım. 

Benimde iki kızım vardı üçüncüye sürpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim hiç beklemiyordum.. benim bebiste 16+6 da kıza benzetti doktor. Ondan sonra göstermedi ve doğumda üçüncü kızım oldu .

Benim ailemde de esimin ailesinde de erkek kız beraber var amneminee 2 kız 2 oğlu var . Herkes bu hamileligime erkek dediler kız dediler. Doktor göstermeyen bebekler genelde kızdır . Doğumda kızımız olduğunu öğrendim. 

İyi ki olmuş diyorum. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin ve iki meyveden de. Tattirsin. 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ay cinsiiyet ne diye sprasım geldi :)) 

Şaka bir yana haklısın baba anne dısında kim niye merak eder bu kadar cinsiyeti anlamam
0 oy
(343 puan) tarafından
Bende 23 haftalıgım 4 farklı kadın doğum doktoruna gittim ilki kız dedi 2.erkek dedi 3 . Kız dedi en son 20 . Haftalıkken erkek dedi. Neye inanacamız kalmadı bakalım ne çıkacak. 
0 oy
(188 puan) tarafından

Aslında bunda bu kadar kızacak bir şey yok da seni fazla kızdırmışlar sanırım:) 

Bende 24 haftalığım. Banada sürekli soruyorlar. Herkes merak ediyor tabiki. Benimde önceliğim sağlıklı olması ama bende merak ediyorum. Bi gidiyorum kız diyolar, bi gidiyorum oğlan diyolar. Bende soranlara kızada benzetiyorlar, oğlanada diyorum. Doğumda sürpriz olacak diyorum:) ama öğrensem fena olmazdı hani:D bacak arası kapalı dediler en son:D

İlgili sorular

+4 oy
11 cevap 386 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 434 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu

385,968 soru

11,538,864 cevap

35,211 kullanıcı