0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Hanımlar bugün emziğini kaybettik zaten eskimişti ve küçük geliyordu.Aynı markanın oğlum için ayına uygun olanı aldık şu saat oldu hala ne ağlaması durdu nede uyuyor.Midesini bulandırıyor ne yapim nasıl alıştırayım.Lütfen bir fikir verin her şeyi sürüp ( tatlı olarak ) vermeyi denedim almıyor .

4 Cevaplar

0 oy
(599 puan) tarafından
Canım bazen ayına uygun olanlar damak yapısına büyük gelebiliyor. Muhtemelen küçük diline falan değdiği için midesi bulanıyor. Nöbetci eczane yakınsa bence ayından düşük olanı al. Elindekini ilerde kullanırsın
(41 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Her eczanede yok Philips avent den başka emzik de kullanmıyor emziği kaybedince apar topar e bebeğe gittik hazır kaybolmuş ayına göre alalım dedik ama yedi bitirdi beni
(1,166 puan) tarafından
Avent hemen hemen her eczanede mevcut
(599 puan) tarafından
Mor vampir büyük şehirlerde vardır belki, burada avent yok. Genelde wee ürünleri yaygın satılıyor
(1,166 puan) tarafından
Olabilir kuzum Bursa'da oturuyorum ondan böyle dedim
-Reklam-
0 oy
(1,611 puan) tarafından
Bizde avent kullanıyoruz kızım 12, aylık yeni geçtik 6-18 aylığa ama şükür hemen aldı başta korktumda , keşke elinde birde küçük emzik olsaydı tutmadıysa hemen bir daha kolay almaz 
(41 puan) tarafından
Elimizdeki tek küçük emziği kaybettik kaybettiğimiz emzik 3- 6 aylık emzikti oğlum da 10 aylık olunca 6-18 aldık bizde ama sabaha kadar ağladı durdu alıştırmaya çalışıyorum oyun ile bakalım
0 oy
(895 puan) tarafından

Bizde yaşadık onu avent kullanıyoduk yırttı atamadığımz eczane mağaza kalmadı başka marka muadil aldık iki emdi çıkardı attı perişan olduk çoooook uzak bi mağazada bulduk kapanmak üzereydi saat 10 Allah'ım cehennem gibiydi yeni çocuğuma asla avent kullanmam:D. Allah yardım etsin size de

(41 puan) tarafından
Sağol canım yaaaa.Vallaha sabaha kadar en az 20 kere uyandı tutmadı bir türlü perişan olduk
0 oy
(757 puan) tarafından
Benim kizim 1 yasina geldi hala ilk emzigini bieakmiyordu ayni emzigin ayina goreisni aldik yok midesi bulaniyor asla almiyordu.3 ay sonra bir daha denemek icin verdim ve aldi Birden alisilmiyor zorlamayin bosuna ama hep oyuncak gibi eline verin gun icinde.
(41 puan) tarafından
Denerim canım çok sağol yaaa dediğiniz gibi eline veriyorum arada iki ağzına koyup bırakıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 77 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Batmaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Pasalarin annesi (135 puan) tarafından soruldu

383,042 soru

11,465,782 cevap

35,066 kullanıcı

...