0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,166 puan) tarafından

Geçen hafta paylaşmıştım doğum kilolarım yapıştı iyi Bir diyete giriyorum diye bir haftadır hala devam ediyorum ama son günlerde mutsuz olduğum için biraz abur cubura yöneldim ona rağmen bugün tartıldım 4 kilo gitmiş iki haftada çok mutlu oldum ve daha da motive oldum genel olarak beyaz ekmek pilav özellikle pirinci ve şekeri hayatımdan çıkardım abur cuburudan öyle kuruyemişlere meyvelere yöneldim yani siz de isteseniz de yapabilirsiniz ben yaptıysam herkes yapabilir :D

imagebir tane kaçamağımı da ekledim mercimekli köfte yaptım fırında güzel oldu yulaf tost biraz dağıldı ama tadım mükemmel ara yönlerde genellikle Bir porsiyon meyve ve şekersiz Türk kahvesi içtim spor da yaptım tabii fikir olur diye ekledim çorba da tüketiyorum arada görseldeki hem kızımın hem benim küçük bir kase yeterli yoksa:)

4 Cevaplar

0 oy
(6,597 puan) tarafından
Mercimek koftesi kaçamağı girmiyor onu kendine porsiyon haline getirip tuketebilirsin çok iyi vermissin bende 2 gündür başladım 
(2,166 puan) tarafından
Canım orada bir çay bardağı yeşil mercimek var kalorisi 150 200 gibi yani
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
Postlarini  görüyordum canım maşallah  sana harikasin☺️ bende devam ediyorum 2 buçuk ay oldu bu hafta biraz kaçırdım canım çok simit istiyordu yedim  yarın tam gaz devam ☺️
(2,166 puan) tarafından
İnanamazsın ama ben dün gece dayanamadım Bir Adana gömdüm önemli olan dengelemek
(110 puan) tarafından
Afiyet olsun canım iyi yapmışsın. Vücudum okadar alışmış ki 2 tane simit yedim diye leslie yaptım gün boyu içim rahat etmedi ☺️
0 oy
(268 puan) tarafından
Bu paylaştığın öğünler bir gün de tükettiyorsun bide helal olsun sana toplam kaç kilo verdin ve kaç kilosun suan
(2,166 puan) tarafından
Yok canım arada aklıma gelip çektiklerimi birleşip attım tek tek atmaktansa yoksa sabah kahvaltı bir arayın Bir de bir akşam yemeği yani sebze ağırlıklı
(2,166 puan) tarafından
Hedef kiloma gelince söylesem daha iyi olacak:D
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Bende başladım. Ömrümde ulasmadığım kiloya ulastığım için. 1 hafta oldu 3 kilo vermişim. Ama bunlar bir günlük beslenme ise bravo. Ben salata ve çorba dısında olan şeylere aşırı dikkat ediyorum 1 tane bile kaçamak yapmiyorum. 
(2,166 puan) tarafından
Hayır canım Bir hafta boyunca aklıma gelip çektiklerimi paylaştım yoksa ben de sadece bir tanesini yiyorum Sabah kahvaltı ve akşam sebze ağırlıkta akşam yemeği
(2,035 puan) tarafından
O zaman iyi :) bugünde leslie yapmaya başladım. Ama geçen 1 hafta yapamadım. Zaten az yemeye anca alışmıştım :)
(2,166 puan) tarafından
Leslie bana çok sıkıcı geliyor onun yerine zumba yapıyorum Türkçe şarkılar eşliğinde o daha çok motive ediyor bana
(2,035 puan) tarafından
Zumba bende düsünüyorum ama leslie ile başlamak daha iyi geldi. Çünkü ona çok aşinayım. Önceden 5 mil yapiyordum ama şimdi 3mil beni pert etti. Zamanla bakalım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cnsmom (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 175 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu

383,078 soru

11,466,402 cevap

35,069 kullanıcı

...