0 oy
752 göst.
Diğer kategorisinde (709 puan) tarafından
tarafından kapalı

Günün birinde çocuğunuzun doğduğu hastanede bir yanlışlık yapıldığını ve çocukların karıştığını öğrenseniz, kendi çocuğunuzla sizin büyüttüğünüz çocuğu değiştirir misiniz?

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

22 Cevaplar

0 oy
(5,114 puan) tarafından
Böyle bişeyin mümkün olmadığını bildiğim için içim çok rahat :D 
(529 puan) tarafından
Aynen hiç yanımdan ayrılmadı doğum anından beri böyle birşey olması mümkün degil
(5,114 puan) tarafından
Evet bende ameliyathaneden çıkarken kucağıma verdi doktorum odaya kadar birlikte gittik :)
-Reklam-
0 oy
(119,798 puan) tarafından

soruna cevap veriyim ben bu ihtimal icin hic uyumadim ilk dogumda gelir biri alir degostirir diye :D hemsireler 1 dk bile goturmedi zaten

(709 puan) tarafından
Kiz bende korktum yaa :D yanımda gelinimiz varken bile içim rahat etmemişti ne alakaysahdhnnjj
ben bide yabamcilarim icimdeydim ☺️☺️☺️ neler gecti aklimdan ama cok sukur bebegi anneden hic bi sekilde ayirmiyolar
haa karismos olsa baktigim cpcugu vermem asla benimkinide birakmam alirim ama
(3,079 puan) tarafından
Valla aynen, doğurdum kucağıma verdiler, göbek bağı kesilmeden eşimi içeri aldılar o da kucakladı. Sonra eşimi dışarı aldılar dikişlerim atıldı, sonra eşim ben ve oğlum odaya geçtik. Hastaneden çıkana kadar da hep yanımızdaydı. İhtimal dahilinde bile değil, zaten benim kopyam :)
(709 puan) tarafından
2side benimm derdim bende kesin :)
0 oy
(1,141 puan) tarafından
Degistirmem heralde ama karşı taraf ne der ne düşünür bilmiyorum tabi Allah o günleri göstermesin 
(709 puan) tarafından
Ama oda senin çocuğun nasıl bırakacan
(1,141 puan) tarafından
Elimde büyüyen çocuk ne olacak kolaymi
0 oy
(1,238 puan) tarafından

Bu ihtimali düşünemedim çünkü o gün tek doğum yapan bendim ve oğlumu direk eşiminnkuvagına verdiler odaya öyle geçtik :D ama öyle olduğunu bilsem de oğlumu bırakamam gibi ya nasıl bırakayım 

(709 puan) tarafından
Ötekini nasıl birakacan çok zor bir durum aslında başına gelenler icin
(1,238 puan) tarafından
Ötekini de bırakmam ikisini de alırdım galiba oğlumu vermem ama kimseye
(709 puan) tarafından
Kim verebilir ki kız aşko
0 oy
(2,994 puan) tarafından

Benimki aynı babası klonlanmış gibi bu yüzden böyle bir olasılık asla olamaz :D

(709 puan) tarafından
Ozaman no sıkıntı:)
(2,799 puan) tarafından
Benimkide ben şükür karışmamış ☺ ama kizimi veremem ya napayim karistiysa o benim evladim der geçerdim ❤
(709 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Öyle bir ihtimal yok çünkü aynı babaları :D
(709 puan) tarafından
Benzeyenler çok emin buyuzdne:D
(7,121 puan) tarafından
Aynen canım zaten doğar doğmaz da gördüm ikisini de :)
(709 puan) tarafından
Bende gördüm kız tepeden bana baktı:))
(7,121 puan) tarafından
Ay o an unutulmaz  :)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Hiçbir anne bence buna evet demez ben de demem :)
(709 puan) tarafından
Neye evet demezsin mesela kiz öteki de senin misal
(1,475 puan) tarafından
Benim evet ama kendi buyuttugum çocukla anne-cocuk ilişkisi olmuş aramızda.Obur çocuk yabancı gibi gelir sevebilecegimi zannetmiyorum başkası büyütmüş baskasinin kültürüyle büyümüş el gibi gelir yani.cocuklar da o saatten sonra başka anneyi istemez.soyle yapılabilir 18 yaşına gelene kadar çocuklara bilgi verilmez 18 yaşından sonra durum anlatilir karar cocuklara bırakılır.su an 3 yaşında mesela ben veremem çocuğumu :))
(709 puan) tarafından
Oy şöyle bir düşündümde asla veremezdim bende kızlarımı ya ama ötekini de alırdım kesin
(1,475 puan) tarafından
Ötekinin basindaki de anne o da vermez:)
(709 puan) tarafından
Ya oda doğru da aman nebilim akşam akşam nerden aklıma geldiyse:)
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Kız çok zor bir soru nasıl böyle şeyler aklına geliyor

Ben buna cevap veremem:)
(709 puan) tarafından
Bende veremedim vallaa çok zor durum gerçekten başına gelende vardır illaki
(1,379 puan) tarafından
Evet var ben haberlerde görmüştüm iki ailede çocuklarımızı vermeyiz diyordu biz büyüttük anne babası biziz diyorlardı
(709 puan) tarafından
Ayy yaa gerçekten mi çok zor ya Allah yardımcıları olsun inşallah ya
0 oy
(3,512 puan) tarafından
Sezeryan oldum oglumun karnımdan cikarkenki fotosu var kayinvalidemi annemi tembihledim cocugun pesinden gidin ben arkadan gelirim diye oglum dogdugunda komple benim kopyamdi doktorumuz bile cocuk ayni sen dedi 
(709 puan) tarafından
Öyle bisi olsa çok zor bir durum yaa
(3,512 puan) tarafından
Bir zamanlar cok oluyordu o öldü deyip bebegi satmalar falan simdi devletten para alabilmek icin bosyere küveze yatiran doktorlar varmis
(709 puan) tarafından
Aay Allah'm insan doğurmaya korkar yaa valla
0 oy
(7,489 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya çok zor bi durum benimki karışmış olamaz babasını klonladim çünkü kirpiginin arasindaki boşluğa kadar aynılar 
(709 puan) tarafından
Ahahaha kız Allah seni kesin sizin ozaman:D
(7,489 puan) tarafından
Karışması imkansız aşkım kan gurubu bile aynı babasiyla ben annesi olduğumdan şüphe ederim eşimin babası olduğundan şüphe etmem öyle düşün aynısı aynı sanki babası doğurmuş
(709 puan) tarafından
Kızımın biri babası biride aynı ben :) bende eminim :D
0 oy
(389 puan) tarafından
ayyyy içim ülperdi :((cevap bile veremem kii
(709 puan) tarafından
Demi yaaa
(389 puan) tarafından
Rabbim kimseye yaşatmasın.. amin
0 oy
(4,437 puan) tarafından
 bektigin bebegi de benimsiyorsun kanindan olan da ayri bi bag olmus olur bence ikisine birden annelik bbaalik yapilir . bebekler alistigi ailede kalirlar. simdi 4 yas bebegi 3 yas bebegi al annesi bildigi kadinin yanindan sen dogurdun diye bak. alisirmi asla alismaz cocugu. psiklji pert olur. ama her iki aile gorusur bebekler kardes gibi buyur. karisiklik yapilan vvklar karismis vaziyette yasamaya devam eder bence.
(709 puan) tarafından
Ay ya çokk kötü bir durum bu sen anlatınca bide böyle işin içinden çıkılmaz gibi geldi
0 oy
(2,003 puan) tarafından
Kocamın kopyası olduğu ve doğduğunda da gördüğüm için öyle bişey olamaz şükür düşüncesi bile kötü. Ama misal dersel  vermem ben bebeğimi onun her zerresine aşığım 6 dan beri sinir krizine soksa da beni :D
(709 puan) tarafından
Nekadar bicirik benim kız 2 yaş sendromunu doyasıya yaşatıyor bana da:D
(2,003 puan) tarafından
7 aylık akşam uykusunu uyumadı sürekli ağlıyo oturuyo ağlıyo dönüyo ağlıyo delirtti zaten uykuya düşman en son 9 da uyuttum tahmin et noldu... Yarım saate uyandı :D 2 yaş sendromu çok kötü diyolar Allah yardımcın olsun valla ben p günleri düşünemiyorum bile ☺️
0 oy
(127 puan) tarafından
Benim kız bizim kopya hem baba hem ben ihtimal dshi yok karnından cikincs hemen gösterdiler ://
(709 puan) tarafından
Akşam akşam bi geriyim  dedim insanları:D
(127 puan) tarafından
Hahaha bugün burası iyi gerildi canım buda tuzu biberi ilave olsun:)))
(709 puan) tarafından
Sorma ya memleket meselesi yaptılar şu çağlayı
(127 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(174 puan) tarafından
Çok kararsiz kaldim abla ne yapak bileemdim ki ksjssksk
(709 puan) tarafından
Aşkom vermiceksin tabikide otekinide alırız:D şaka maka zor bir durum canom ya
(174 puan) tarafından
Öyle valla ablam düşününce kararsız kaldım eğer zengin bı aileyse onlar bizi alsın sksksksk
(709 puan) tarafından
Demi aşkom hemen kimlikleri götürürüz:D
(174 puan) tarafından
Aynen ablam :D
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Katiyen değiştirmem. Ha diğer çocukla da bağlantımı asla ama asla kesmem. En yakın teyzesi olurum. Bir gün manevi olarak da (annesi varken manevi olarak bana ihtiyaç duyacağını sanmıyorum ama) maddi olarak hatta özellikle sağlıksal olarak hep yakınında olurum. Allah korusun ilik lazım olur organ lazım olur her türlü. Ama benim evladım bakıp büyüttüğüm, koynumda uyuttuğum, kokusunu kokladığımdır.
(709 puan) tarafından
Hicbir anne aksini demez sanırım ❤️
(4,546 puan) tarafından
Ay bilmiyorum kuzum ya ben artık burda okuduklarımdan sonra herhangi bir genelleme yapamıyorum
0 oy
(3,667 puan) tarafından
Bu olursa kızım (büyüttüğüm) kocamın başka kadından çocuğudur kocamın minyatür hali çünkü ahahahahahha 
0 oy
(345 puan) tarafından
Şu an bazen aklıma geliyor öyle olsa ne yaparım diye ikisini de alıp ben bakmak isterdim ikisinden de vazgeçemezdim ama bence en çok yanımda olandan 
0 oy
(2,506 puan) tarafından

Çok zor bir soru :(oğlumu bana çok benzetirler hani mümkün değil ama insan yine de kötü oluyor 

Çaresizlik var bu soruda:'(

(709 puan) tarafından
Aynen çaresiz bir durum  bu
0 oy
(991 puan) tarafından
Benım büyüttüğüm yanımda olanı asla vermezdım dıgerınıde ıstemezdım zaten. 
(709 puan) tarafından
Kiz nasıl istemicen senin doğurduğun oda 9 ay boyunca karnındayken şarkılar söylediğin konuştuğun tekmelerini hissettiğinde heyecanlandigin nasıl vazgeçilir ki ondan da
(991 puan) tarafından
Olsun sonucta elımdekı yıllarca beraber baktıgım çocuğum gıdecek o yüzden ıstemezdım
(991 puan) tarafından
Yüzünü gördüğüm beraber bır sürü vakıt gecırdıgım  çocuğu bırakmak daha zor bence

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 189 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,521 puan) tarafından soruldu
+3 oy
19 cevap 960 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,236 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 406 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kbrayalcn (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.