0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Kızlar bayramda Konya’ya döneceğim köye gideceğiz gelen giden olur illa birde Aylar sonra göreceğim falan da anne oğul kombin bayramlık yapsak acaba komik mi olur .D 

5 Cevaplar

0 oy
(3,079 puan) tarafından
Ben normalde bile yapıyorum. Beyaz eşofman takımız ve yeleğimiz var mesela. Ya da kot pantolon, aynı renk gömlek ve içine tshirt giyiyoruz. Ben seviyorum oğlumla aynı olmayı. Komik olacağını düşünmüyorum. 
(1,238 puan) tarafından
Bende tatlı olacağını düşündüm bakalım araştırma içerisindeyim /)
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Hayır neden komik olsun 
(1,238 puan) tarafından
Ne bileyim bayram olunca :)
0 oy
(7,489 puan) tarafından
Niye kız ne güzel olur niye komik olsun bentesetturlu olduğum için tam kombin yapamıyorum ama en azından renkleri aynı yapiyorum he 3umuze de aile kombini çok hoşuma gidiyo 
(1,238 puan) tarafından
Eşim gelemeyecek :( ama ben oğlum ayaklandı falan artık dedim bayramda gezerken filan aynı olalım :)
(7,489 puan) tarafından
Kız olsun güzel olur yap bence
(1,238 puan) tarafından
Araştırıyorum zaten şimdik :)
0 oy
(3,513 puan) tarafından
Ben seviyorum hosuma gidiyor o tarz kombinler biz bazen aile kombini yapiyoruz aynı tonlarda giyiniyoruz
(1,238 puan) tarafından
Ne güzel ya benim eşim yanımda olamayacak ama ben ve oğlum dedim güzle olur :₺
0 oy
(1,827 puan) tarafından
Bence çok tatlı olurr:)) bu arada hangi köy :)
(1,238 puan) tarafından
Hiç sevmezler birbirlerini kız bile vermezler
(3,521 puan) tarafından
Aaa İdil kadinhanlimisin Konya'da önceden kiralık evlere kadinhanliya ev yok midanliya hiç yok yazarlarmis☺️
(1,238 puan) tarafından
Hayır canım ben denizliliyim babam oralı yanı şimdi doğanhisarlı oldum ama ndnsns :D annem atlantılı ama alakaları yok herkes öyle biliyor ama birbirlerinden nefret ediyorlar bir atlantılı denk gelirse kadınhanlımısn demeyin sakın :D
(3,521 puan) tarafından
Hahaha evet biliyrm canım ama ben Kadınhanlilarin evinde oturdum hiç bı sıkıntı yasmadim cok çok iyi insanlardı inanki yasittik bide oturur kalkar yer icerdik
(1,238 puan) tarafından
Her insan bir değil işte zamanında ne yaşadılarsa düşman olmuşlar :)

İlgili bir soru bulunamadı

383,075 soru

11,466,359 cevap

35,069 kullanıcı

...