0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (2,799 puan) tarafından

Kizlar benim duşakabinim var şuan köşede ama çok sıkıldım canım kuvet almak istedi sizce nasil olur:woot:

16 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Duşakabinden ayrı alacaksan gayet güzel. Ben sadece keyif için doğru buluyorum :D
(4,547 puan) tarafından
Banyona sığarsa haricen taktır :D ben bazen dizi izlemeye giriyorum. Çok iyi oluyor :D
(2,799 puan) tarafından
Yok ikiside sığmıyor kuzu ve ikisiyle inan hic uğraşamam ☺
(10,152 puan) tarafından
Kiz bizimki hem küvet hem dusakabini var sicramiyo yani disariya :)
(2,799 puan) tarafından
Evet o jakuzi tarzi derindir kuzum
(4,547 puan) tarafından
Ya öyle de oturup bi kollarını yana koyup keyif yapamıyorsun işte
-Reklam-
0 oy
(11,514 puan) tarafından
5 sene küvetli bi evde kaldım böyle rahatsiz bi banyo olamaz duş almak tam bi iskenceydi bana göre her yer ıslanıyor bide
(2,799 puan) tarafından
Bizim tanidikta oyle dedi heryer islaniyo ugrasmasi daha zor filan diye ama ben heves etmistim yaa ☺
(11,514 puan) tarafından
Pişman olma sonra canim  :))
(2,799 puan) tarafından
Aynen vazgeçtim jsjsje
0 oy
(365 puan) tarafından
Dusakabinde kuvet de var ebeveyn banyomuz kuvetli valla daha güzel tam keyif işi kendimiz isteyerek yaptırmıştık hiçde pişman olmadık 
(2,799 puan) tarafından
He şu derin jakuzi tarzi olandan bahsediyosun bizimki oyle degil iste beyaz yeri cok alçaklı olan var ben küvet seviyorum yaa
0 oy
(119,801 puan) tarafından
sakim haaa sakin berbat zor
(2,799 puan) tarafından
Bizim akrabada vardi oda kaldırdı asla yaptirma diyo bana demekki vazgecmek şart
(119,801 puan) tarafından
dus kabini en iyisi
(2,799 puan) tarafından
Aynen biz olana bakalim sevdos
(10,152 puan) tarafından
Kiz dusakabinli kuvetler var onlardan yaptir. Bizimki oyleydi cok guzel. Su doldururdum oglan girer oynardi hep valla
(2,799 puan) tarafından
Ay onuda temizlemesi sıkıntı önemli olan camli olmamasi
0 oy
(4,497 puan) tarafından
İnan kullanışli değil ben kirada iken vardı heryer su oluyor artı hiç rahat banyo edilmiyor.
(2,799 puan) tarafından
Banada daha rahat geliyodu valla demekki degilmis ☺
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Çok zor. Ben etrafına perde gibi taktirdim küvetler için satılıyor anca onunla etraf ıslanmiyor dusakabin rahatlığı başka. İstediğin gibi hareket et oh miss
(2,799 puan) tarafından
Deme bee öyle galiba kimse begenmedi baksana☺
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Küvet kullanıyorum, duşakabin gibi katlanır cam yaptırdık, keyif yaparken açık duş alırken kapatıyorum hiç ıslaklık falan da olmuyor. Ben çok severim küvet olayını. 
(2,799 puan) tarafından
Eski usül perde ☺ yika yika tak
(3,079 puan) tarafından
Perde bence hoş durmuyor, bütün şıklığı gidiyor ya :)
(2,799 puan) tarafından
Benim istedigim iki bebeyle rahatlik☺ geç şıklığı ❤
(3,079 puan) tarafından
:)) küvette havuz derdik ablamla küçükken doldurur girerdik. Hey gidi günler. Yazın bol bol kullanırsın.
(2,799 puan) tarafından
Aynen kizim icinde mükemmel olur bayiliyo banyoya
0 oy
(2,290 puan) tarafından
Temizliği çok zor ben kullandim 7sene akıl işi değil çok çabuk batiyo temizliği zor oluyo 
(2,799 puan) tarafından
Tanidikda oyle dedi ya
0 oy
(6,209 puan) tarafından

Benim ne duşa kabin ne küvet var dümdüz banyo Allah'tan fayans döşemeyi akıl etmişler temizliği de çok kolay oluyor tavsiye ederim :D

(2,799 puan) tarafından
Düşünmüyo degilim tüm gün dusakabini söküp ciplak birakmak gecti aklimdan☺
(6,209 puan) tarafından
Ama bir yandan duşa kabine de özeniyorum kendi evim olsa yaptırırdım böyle bütün banyo su içşnde kalıyor bide çeşme bi uçta gider taa öteki uçta bütün banyo ıslanıyor bi misafir gelse banyoya girse sonra orda giyinmek istese heryer sırılsıklam . Islanınca heryerde kireç oluyor haliyle. Diyorum şöyle bi duşa kabin olsa geri kalan yerlere de paspas atsam ne güzel olurdu sonrada diyom amaaan domestosla haftada bir yıka tamamdır manyak mısın diyorum jsjsjsj
(2,799 puan) tarafından
Aynen su açısından iyi ama emin ol onunda camlari eziyet kutu kadar yer oda geniş olmalı kilolu kimse sigamiyo ☺ hepsi ayri dert yaa nasip olsun inşallah olduğunuz ilde letgo'ya.bakin çok uyguna cok temiz seyler bulabilirsiniz
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Jakuzi tarzı küvet var gram memnun değilim heryere su sıçrıyor temizle vs ın çık içine benlik değil
(2,799 puan) tarafından
Bende bi oyle düşündüm camsiz olması oda sıkıntı tüm banyo islak olur en iyisi olanı sevmek ☺
(1,367 puan) tarafından
Ya söyle ben kiracayım bu evde küvet var normal duşakabin seviyorum ama bu ara çok cam patlama şeyi duyunca ondan da tırstım anksiyete yükleniyor küvette de sürekli şu oluyor annem babam gelse kalsa banyodan sonra suyu hemen çektirmek gerekiyor işte söylemiyorsun misafire yda arkasından girip yapsan bu sefer de sanki onlar pis arkalarını temizliyor muş hissi veriyor bilemedim çocık varsa iyi olur küvet ama sürekli isterlerse hem şu maliyeti hemde sana çok iş çıkar
(2,799 puan) tarafından
Zor yaa bosver ben vazgectim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Evim büyük olsaydi.keuif için isterdim ama bence gereksiz bişey küçük evlerde.ben banyo yapmaya vakit bulamiom kızımdan keyif meyif yapamam :))
(2,799 puan) tarafından
Benimde biri olacaksa biri olamaz bide hayatta ikisinide temizleyemem zaten 2 ci bebem olacak kizim desen düz duvara tirmaniyo nereye bize keyif ☺
(1,541 puan) tarafından
Aynen canjm gel geç bu sevdadan :)))
(2,799 puan) tarafından
Gectim gectim☺
0 oy
(2,940 puan) tarafından
Bizim duşakabin yok yerine jakuzi tarzı küvet var ama hiç sevmiyorum 

Kaba geliyor evdeki

Kendi evim olsa duşakabin yapardım 

Ha ama yazın güzel 

Suyla doldurup uzanyom

Su sıçrama yapmıyor kapalı çünkü 

Güzel lüks olsa yaptır derim

Girip çıkmak zor biraz

Ayak kayma olayı var
(2,799 puan) tarafından
Dusakabinden memnun olmaliyim sanirim kimse memnun değil çünkü keyif yapacak halimde olmucak zaten 1 haftaya sezeryan olcam haha biz önümüze bakalim ☺
(2,940 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin hemi bacım
Gerçekten duşakabin güzel ya
Düz gir yıkan çık
Skskskkd
(2,799 puan) tarafından
Hahaha güldüm kiz
0 oy
(1,044 puan) tarafından

Benim duşakabin küvetli :Dyemin ediyom mezar gibi ..ben sevmiyorum ama çocuklar doldurup içinde oynuyor havalar sıcak olunca

(2,799 puan) tarafından
Bıraktım artık olana raziyiz ugrasamicam  jsjsjs
0 oy
(114 puan) tarafından

Benim küçük küvet var ve etrafı dusakabinli

image

image

(2,799 puan) tarafından
Aynen oyle istemiyom ya
(114 puan) tarafından
Yine dışı dusakabinli yaptir
(2,799 puan) tarafından
Benim derdim camlari ya
(114 puan) tarafından
Ben asperox sıkıyorum bir süngerle silip bol su ile kurtuluyorum tertemiz oluyorum
(2,799 puan) tarafından
Bende etkili biseyler ariyorum du bakalim ne bulcam porcozle yikiyodum ama oda zehirliyo
0 oy
(649 puan) tarafından
Küvet kadar nalet bişey yok ama gene sen bilirsin. Sular kireçli olunca hiç çekilmiyor leke üstüne leke bıktım inanki bıktım 
(2,799 puan) tarafından
Dusakabin camlarida oyle yaa insan yikamaktan usaniyo sular çok kireçli 2 yikanmaya leş oluyo
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Duşakabinin içine küvet taktır bacım
(2,799 puan) tarafından
Bizim köşe dusakabin oldugu icin sikinti olur minicik olur ben uzunlardan istiyodum aslinda dusakabin camindan kurtulmak icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
19 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde nangelu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 634 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 520 göst.