0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Kizlar aile apartman oturuyorum başka yere gitcez oturduğum evi temizlemem mi lazım mesela mutfak dolapları silmem mi lazım yada bantolugutemizleyip mi gitmem lazım yeni evi de temizlicem ayrılacağım evvelki bos kalacak yada kiraya verecez daha belli değil siz olsanız ne yapardınız 

26 Cevaplar

+2 oy
(7,381 puan) tarafından
Bence temizlenmeli kimse kimsenin pisliğini temizlemek zorunda değil sonuçta. 
(7,381 puan) tarafından
Evet canım zor ama sen de gittiğin yerin pislik içinde olduğunu görsen eminim senin de hoşuna gitmezdi.
Sen yine de temizle derim ben.
(310 puan) tarafından
Gidecegim  ev  saden pis  canım ben temizlicem
(7,381 puan) tarafından
Bak işte temiz olsa senin için de iyi olmaz mıydı herkes böyle düşünse iki ev temizlemek zorunda kalınmaz.
(310 puan) tarafından
Canım lojman evi yapi belki icine girecez biraz para harcayacaz
(5,195 puan) tarafından
yani cok derine girmesen bile eli yuzu duzgun sekillde birak tabi :) geln zaten senin ustune temizlyecek. ama ahir gbi birakilmaz tabi. kendin suan yasiyosun icbde zaten mutftak ocak kenarlari balcik yag degildir. tuvalet banyo da les degildir bi canasirduyu dokersin. tasinieknki pisligi birakma koli cer cop bide duvarlar yazili cizili ilmason bi kat boya vurup oyle teslim edilir ev sahibine normalde
-Reklam-
0 oy
(1,748 puan) tarafından
Yani temiz bırakmak güzel tbaiki ben temizleyip bırakırım 
(310 puan) tarafından
Ablam aklımı karistirdi bende temizlemeyi dusundun hata bazı eşyaların bile kalır mutfak dolapları dus kabini temizlerim dedim ablanda ne gerek var iki ev mi temizlicen dedi
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Temizleyip   çıkardım kesinlikle 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Temizleyip çıktım hep evlerden.
0 oy
(726 puan) tarafından
Biz kiracılar tasindigimiz evide taşınacağımiz evide  temizleriz  ben öyle yapıyorum mesela 
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Dip köşe değil ama kaba temizlik yap bence. Gelen kişi zaten dolabını banyosunu yıkayıp içine girer. Bir de hemen kiraya verilecek mi sanki. O ev kiraya verilene kadar yine her yer toz olur. Sen yorulduğunla kalırsın 
(310 puan) tarafından
Ablamda oyle söyledi mutfak dolapları duşa kabin silerim derim dedin ne gerek var dedi evden çıkarken supur sil tamam dedi
(9,117 puan) tarafından
Bence ince temizliğe gerek yok. Evde eşya bırakma çöp bırakma. Bir süpür yeterli. Gelen ayakkabıyla girip gezecek. Silmenin ne anlamı kaliyo ki o zaman. Boşver kendini yorma boş yere
(310 puan) tarafından
Mutfak dolapları silerim diye dusundum yag olmadın sonra çıkmaz diye birde banyoluk temizlemeyi düşünmüştüm
(9,117 puan) tarafından
Yani yağ varsa dolapta onu sil tabi. Ama öyle aman camlar falan filan gerek yok bence
(310 puan) tarafından
Banyoluk peki
(9,117 puan) tarafından
Yani banyoyu da duşakabin filan foşur foşur yıkmaya gerek yok. Bir su tut. Kir olmasın yeterli..
(310 puan) tarafından
Laf etmesinler sonra pis diye  en iyi böyle yapayim yormadan temiz bırakayım mutfak dolapları sileyim banyolu yıkar evi supur çıkarım  silemem gerek yok demi
(9,117 puan) tarafından
Yani bence gerek yok. Yani eve bakmaya gelen temiz bir ev görsün yeter. Zaten ayakkabıyla girilip bakılacak. Giren kişi dip köşe temizleyip girer zaten. Ne bilim aşırısina gerek yok
(310 puan) tarafından
Aile apartmani belki kira bile vermeyiz ya bos olur yada kaynim evlenirse o otur oda daha evlenmeyi düşünmüyorum yada biz geri geliriz tam bilmiyorum ne olur
(9,117 puan) tarafından
Niye tasiniyosun ki o zaman
(310 puan) tarafından
Eltimle gecinemiyorum
(310 puan) tarafından
Esime sordum ne temizliği dedi kimse oturmucak dedi
(9,117 puan) tarafından
Üstten kabasini al geç. İnce iş yapma hiç o zaman
0 oy
(13,846 puan) tarafından

Ben camlara kadar silmiştim öyle bıraktım :) 

(310 puan) tarafından
Ben cam silemiyorum başım dönüyor mod la olduğu kadar
0 oy
(1,698 puan) tarafından
bir hafta oldu taşınalı valla kızımla zor oldu ama temizleyip öyle çıktım 
0 oy
tarafından
Tabiki temizle temiz bırak 
0 oy
(11,285 puan) tarafından
Ay ben p.tesi tasindim yeni eve eakisini komple boyadi esim. Bende butun boyalari tuvaletleri vanyolari tusqkabini. Mutfaginda ocak ustundeki çok yagli olan kismi temizledim valla. Guzelce supurdum viledaladim hatta mutfak tezgahini temizleyip lavaboyu camasir auyuyla guzelce temizledim ciktim :)
0 oy
(651 puan) tarafından
Canım iki senede bir tasiniyorum hem çıktığım evi hemde girdiğim evi temizliyorum 
0 oy
tarafından
İçinde yasadigin ev ne kadar pis olabilir ki yüzeysel temizlersin yine cikmadan
(310 puan) tarafından
Her ay mutfak ve banyolugu temizliyorum esim 4 12 olunca
tarafından
Gelen zaten temizlik yapacaktır sen nasıl gittiğin yere yapıyorsan kendini yipratma
(310 puan) tarafından
Esime sordum kimse oturmucak ne temizliği dedi
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Tabiki temizlenmeli gelen insan neden benim temizligimi yapsin
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bende taşındım yere eğilip baksan bitane toz goremezdin 1 günümü çıktığım eve ayirdim heryeri yaptım 
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Oturacagim yer gibi ayrintili temizlemem ama kaba pisligini de alirim tuvalet banyo yikarim camasir suyuyla . en son esya tasindiktan sonra da bi tur supururum. Gelen kisi zaten temizleyecektir ama yine de arkandan sövdürmeye gerek yok :)) yagli mutfak görünce cok söyleniyor temizleyen insanlar.
0 oy
(9,489 puan) tarafından
dip bucak olamasa bile temiz bırakılmalı 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben valla arkamdan ne pis insanlarmis ya dedirtmem başak burcuyum :))ama ben nereye gitsem leş gibi buluyorum kader 
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Hiç kimse kusura bakmasın ama nasıl bulduysam öyle bırakırım. Benim tasindigimda ev temizse temizler çıkarım kirliyse olduğu gibi bırakır çıkarım enayi değilim:)
0 oy
(1,141 puan) tarafından
4.5 snee önce kiradan bu eve geçerden 2 evide temizledim camlarına varana kadar 
0 oy
(566 puan) tarafından
Temizleme canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 215 göst.
0 oy
5 cevap 200 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,425 puan) tarafından soruldu