0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Banyomun ampulü patlamıştı marketten ekmek ve ampul aldım. Ampulü takmaya çalışırken iki yaşındaki kızım  eline somun ekmeğini alıp banyoya girdi normalde eline hiç ekmek alıp yemez o ampul de baya zor çıktı biraz uğraştım kızlar yemin ederim geceden beri her isim ters gidiyor acayip bir sinir kötü enerji var üzerimde. Kızmayın ama içimden niye bilmiyorum çocuklara bağırmak geçiyor bı anda öfkelendim sonra düşündüm neden oldu diye kızım elindeki ekmekle girdi ondan olabilir mi içimde bir sıkıntı var 

7 Cevaplar

+2 oy
(48,906 puan) tarafından
kizinin ekmekle girmesiyle senin sinirinin alakasi ne Allah korusun olsa ona olurdu
-Reklam-
0 oy
(6,597 puan) tarafından
Oku canım sen kendini 

Kucuk çocuk nerden bilsin
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bilse girer mi ya kızına da kıyamam ekmek eline almış geziyor Allahım o günler bize de gelse :))) bişey olmaz kuzum oku sürekli daha bilmez annesi bizde işimiz varken ilgilenemiyoruz haliyle
(183 puan) tarafından
Ya yok zaten çocuğa asla niye ekmek almış demiyorm keşke hep alıp yese ama işte alıp banyoya girmesi ne bileyim birden birşey oldu sanki içime bir sıkıntı oturdu.
Amin canım gelir gelir hiç merak etme :) çocuklar çok çabuk büyüyorlar
(2,006 puan) tarafından
Az önce bizimki de yaptı birşey olmaz canım yumurtali ekmek yiyordu o kahvaltı yapıyordu bende WC girdim 2.5 yaşında bir baktım kapı açıldı içeri girdi arkamdan , çıkardım yani oluyor korkma oku birşey olmaz Allah'ın izni ile
0 oy
(1,241 puan) tarafından
Bakara suresi ac cabm evinde ses heryerw ulasabilsn allahn izniyle bisj olmaz.bol.bol ayetl kursi nas felak oku rabbm korur
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bu kadar batıl düşünme ya
(2,407 puan) tarafından
Konustu yine melekinanasi
(1,138 puan) tarafından
Sana mı soracam.Benim paşa gönlüm hangi posta yorum yapmak isterse ona yaparım hadi dehh
(2,407 puan) tarafından
Puh puh puh
0 oy
(7,658 puan) tarafından
Onunla ilgili değildir Allah o sabinin bunu bilerek yapmadığını bilmez mi sen kuruntu yapmışsın oku kendini.
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Birincisi kızın daha aklı ermedik çocuk ne bilsin girilmeyeceğini ekmekle banyoya. Ikincisi sen bu durumdan korktun ve gerildin olan terslikleri buna bağlıyorsun. Oturup yedi mi sanki çocuk? Kızım elinde bir şeyle gelse banyoya ben de korkarım günah sonuçta ama ne bilsinler.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 112 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 329 göst.
0 oy
5 cevap 126 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Azize turkmen (85 puan) tarafından soruldu