0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından

Arkadaşlar ben gizli hiper kolesterol hastasıyım. Bir kaç gündür ağrım oluyor elimi kaldıracak gücüm yok ama 5 aylık kızım var sadece onunla ilgilenebiliyorum ev işi doğru düzgün yapamıyorum yapasim gelmiyor eşim sağ olsun destekçi yapma ben gelince yaparım diyor ama dayanamıyorum. Özellikle kızımla oyunlarımız azaldı tedavi sürecim de çok ağrılı korkuyorum kızımla beraber olamayız diye onun büyümesin de yaninda olamazsam diye ailemin de yanındayım ama yanlarında olmak bir yandan iyi değil sanırım onların üzülmesini görmek istemediğim için iyiyim rolü yapıyorum ama yatağa yatınca aşırı kötülesiyorum yıllarca ailem benim hastalığım ile uğraştılar onlar olmasaydı maddi manevi toplanamazdim şimdi de yük olacam diye düşünüyorum psikolojim iyice gitti ne yapmalıyım şarkı açıyorum hareketli hemen sıkılıyorum dışarı cikasim dahi gelmiyor eşim farkında ama ben üzülmeyim diye laf etmiyor. 

Aslında 4 yıl önce doktorum demişti bu hastalık son evrelere geldikçe olanları anlatmıştı inanmamıştım şimdi yaşamaya başladım tabi eşimde değil kimseye belli etmiyorum son evreye yaklaştıgimi ne yapmalıyım psikolojik destek alsam bu sefer annem dicek noldu kocanla mi sorun var yok desem hastalığı anlayacak bilemiyorum. Eşimde çalışıyor mecburen ev geçimi malum bilmiyorum inanın çok kötüyüm.

1 cevap

+1 oy
(1,056 puan) tarafından
Neden herkesten saklama çabasindasin..bence her türü hastalık sevgiyle ilgiyle ve şefkatle geçer..annene de soyle zor gününde yanında olsunlar Allah şifa versin
(174 puan) tarafından
Doğduğum andan beri bir çok hastalık geçirdim maddi manevi aşırı zor süreçler geçirdiler çok üzüldüklerini gördüm daha fazla üzülsünler istemiyorum.
(1,056 puan) tarafından
Evalt için  herşey yapılır onlara zor gelmez cnm merk etme ..asıl soylemezsen sonra daha çok uzulurler
(174 puan) tarafından
Evlat için herşey yapılıyor biliyorum 5 aylık kızım var onun için çabalıyorum ama hastalık konusunda dediğim gibi benden çok çektiler şimdi en mutlu anlarında tekrar üzülmelerini istemiyorum..
(1,056 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm ne diim ki
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 251 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ela94 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 489 göst.