0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (847 puan) tarafından
Ucunu sıkınca sut birkaç damla geliyor sonra kesiliyor elimle sagmaya çalışınca yok gelmiyor emziriyorum yine de bebeğimin gözündeki çabaği temizlemek için pamuğa sıkayım dedim yok gelmiyor 13 aylik bubarada sütüm yok mu demek oluyor bu

6 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
11 aylık benimde hemen biriyor meme se süt canım . Artık güçlendiler hemen çekiyolar olan sütüde . Bitmemiştir ama eskisi gibi onlara yetmiyor 
(333 puan) tarafından
Tabii canım emzir zaten süt olmazsa çocuk bırakır belki bir zaman sonra reddeder demek ki var doyacağı kadar
(333 puan) tarafından
Elle sıkma ile de gelmiyor olabilir süt
(847 puan) tarafından
Haklısın canım dediğin gibi çocuk emdigine göre olabilir de azcık pamuğa alabileydim iyiydi sagma makinasiyla tekrar denicem bakalım
(601 puan) tarafından
Canım birde yutkunma sesini dinle bakalım kaç dakka geliyor yada geliyormu
(847 puan) tarafından
Yutkunma sesi arada geliyor aralıklı emiyor 1 dk emiyor bırakıyor etrafta ilgilenip tekrar alıyor falan sessiz ortamda da aynını yapıyor
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Sağmayi dene bide ondan anlarsın,pompayla
(847 puan) tarafından
Pompa var da pompa çapı göğsüme uymadığı için çok acıtıyor ilk zamanlar gogsum dolgundu kullandım ama şimdi yumusadigi için olan sütü de sagmiyor
(43 puan) tarafından
Benimde öyle mememi almıyor  mamaya alıştı  bende sağıyorum ama 3 veya 4 kaşığı ancak
(847 puan) tarafından
Kaç aylık bilmiyorum ama sen yine de emzirmeyi dene canim dönemsel redler olabiliyor 5-6 aylıkken emmiyordu zorla emziriyordum bir iki çekip bırakıyordu ya da hiç emmiyordu kendini geriye geriye atıyordu 7. Aydan sonra falan normale döndü
0 oy
(451 puan) tarafından
ben de yeni dogum yaptin falan sandim kiz ben de elimle sagsam gelmez bebek emerken geliyor agzindan memeyi cikarinca damla damla akiyor emzirirken bak
(847 puan) tarafından
Emzirirken deneyim o zaman teşekkür ederim canım ya pamuğu islaticak kadar gelse şükür diyecem gözündeki çapagj temizlemek için ilaçta kullanıyorum ayrica tabi
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Emdikçe gelir canım. Bide güçlü çekiyordur emdikçe gelir. 
(847 puan) tarafından
Aslında bu zamana kadar bende hep öyle düşünerek emzirdim günde 3 sefer falan emiyor pamuğu islaticak kadar gelmeyince üzüldüm acaba dedim bitti mi
0 oy
(946 puan) tarafından
Benim kızım da 7 aylık ben sıkınca gelmiyor ama kızım emiyor ve geldiğini anlıyorum hatta sütümü sağmak zorunda kaldım bir kaç kez ilkten az çıktı sonra çok çıktı başka bir gün tekrar az çıktı ama kızım hemen getiriyor bence vardır yok diye düşünme 
(847 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım sağlıkla büyüsün inşallah önceleri de saginca gelmiyordu göğsüm yumusadigi için makine vakumlayamiyor diye düşünürdüm hep bugun pamuğu islatacak kadar gelmeyince acaba mi dedim yine de emziriyorum rabbim nasibinde varsa bos cevirmiyordur teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (956 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 347 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,000 soru

11,514,770 cevap

35,174 kullanıcı

...