0 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu gün hiç modumda değilim , tabiri caizse zaman şu gibi akıp geçiyor ,, sizde durumlar nasıl :)

image

Canım soğuk kahve çekti süt yoktu su ekledim :D

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

image

İdilcim uyumak için okunacak dua bu 

(936 puan) tarafından
Uyku için mi bende hemen damlarim peki uyumayan bebeğe olur mu
tarafından
Bebek için bilmiyorum dene canım belki onada olur
(936 puan) tarafından
İnşallah ya
(1,241 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
tarafından
Rica ederim ❤️ amin
-Reklam-
0 oy
(6,596 puan) tarafından

image

beynimin içinde filler tepisiyot 
(6,596 puan) tarafından
Migrenim de var yüksek tansiyonum dq var
tarafından
İkisi için erkenden randunu alıp işin ehline hacamat yaptır inan faydasını görürsün, ikisi bende de vardı Elhamdülillah tek seanslık hacamatta Allah'ın izniyle kurtuldum
(6,596 puan) tarafından
B
Hacamat için çok niyetlendim.bir türlü gidemedim nasip olmadı:(((
tarafından
Nasip kuzum sen yine de çabala başka bir hacamatçı düşün belki de düşündüğün hacamatçı hayırlı değildi:))
(1,322 puan) tarafından
Rabbim şifanı versin, hacamat doğru çözüm olabilir
0 oy
(3,736 puan) tarafından
Afiyet olsun canım temizlik çamaşır falan bogusuyoruz resmen annemle :)
tarafından
:))) bu gün elimi sürmedim dedim ya modumda değilim kolay geldin sana
0 oy
(1,241 puan) tarafından

Eşimle bu ara gerginim o yüzden benim de pek keyfim yok açıkçası … evin temizlenmesi lazım ama hep oğlanın uyku saatine denk geliyor bir şey yapamıyorum tık sesine uyanıyor çünkü bu aralar tüm dişlerini tamamlamak üzere o da huzursuz afakanlar basıyor :D 

tarafından
Dua etmekten baslayabilirsin idilcim , bir dua var onu buraya paylaşıp idilcim uyuyabilmek için okunacak dua bu diye yazayım
(1,241 puan) tarafından
Ben o saatlerde kalkıp ta hayatta temizlik yapamam hamurumda yok uyuyorsa benim için de uyku saatı :D tamam canım
(1,563 puan) tarafından
Bende oyle canım işte misafir korkusu beni bı şaşırttı ben ben değildim :D ☺️ şimdi yine yatış modu :D ☺️
(1,241 puan) tarafından
Bende annemler gelirken öyleydim gece saat 4 e kadar banyo yıkadım :D  birde eşimin hocaları gelirken insana motive lazım :D
(1,563 puan) tarafından
Aynen canım :D
0 oy
(2,549 puan) tarafından
Oğlum rotavirus aşisi oldu bugün sonra geldik biraz uyuduk.kahvalti masası bile duruyor elimi biseye sürmedim masayı kapdirip akşam faslını kurarirm artık durmuyor ogluşum hiç ya afiyt olsun kuzum kalkip bende yapsam olur valla 
tarafından
Teşekkürler gülüm , ben aşıya karşiyim oğluma yaptırmıyorum sadece doğar doğmaz hepatit b vurmuşlar benden izinsiz öğrenince tepem atmıştı , neyse olan olmuştu, yap tabi afiyet olsun şimdiden :)
(2,549 puan) tarafından
Rotavirus bana göre başka canm ya okula giden kızım var göz enfeksiyonu oldu kardeşinin içine girecek resmen dur dedikçe çocuğu öptü öptü çocuğa da bulaştı göz enfeksiyonu smdi okullar hastalık yuvası eğer rota virüs bize gelirse hastanede bir hafta süründüruyormus hastanede bir hafta kalmaktansa aşisini yaptırmak bize mantıklı geldi canm
tarafından
Doğrudur geçmiş olsun canım
0 oy
(1,563 puan) tarafından

Ev horon tepiyor ama ben klasik müzik modundayim :D ☺️ yapılacak işler var ama çok yorgunum oğlumu uyutabilirsem bı yemek atcam sadece bugünü kendime tatil ilan ediyorum ☺️ sanada afiyet olsun canım ❤️

tarafından
Kolay gelsin, teşekkürler
0 oy
(1,432 puan) tarafından
Afiyet olsuuuun :) ben de oturuyorum kızımla evde bakalım bir kahve yapayım diyorum ama bilemedim :) 

Dün gidiyorum diye postunu gördüm şimdi görünce şaşırdım :)
tarafından
Birileri gitmeeee deyince o birilerinin ❤️ vesilesi ile vazgeçtim admine yazdım vazgectim diye :)
(1,432 puan) tarafından
İyi yapmışsın,zaten buraya çok kapılmamak gerekiyor sizin gitme isteğiniz nedendi bilmemde mesela kalp kıracak kadar kalbini kırdıracak kadar kaptırmazsak eğlence oluyor işte :)
tarafından
Ben sadece kullanmak istemedim bir an şimdi çoğu kişi özelini dökecek dereceye gelince ister istemez benimde anlatasim geliyor halbuki çokta doğru bulmuyorum, işte koca , kaynana , elti çok gündemde bilindiği üzere, sonra bazı yerlerde fikir almayı bekleyenlere karşı linç durumu oluyor yani anlam veremedigim bir döngüde var aslında o yüzden anlık bir karar verdim ama iyilerde var anlayışlı insanlarda var onların haklarını yiyemem
(1,432 puan) tarafından
Tabi tabi aynen. Çok çok önemli konuların burada açılmaması ve buraya sorulmaması taraftarıyım bende. Binbir çeşit fikir veriliyor. Önemli karar böyle yerlere göre alınmaz ki. O konuda haklısın
0 oy
(16,217 puan) tarafından
Akşam yemeği için iç harcimi pişiriyorum. Sonra soguyana kadar çamaşır serip içeriyi toplayacam yemeğimi açmaya başlayacam
tarafından
Kolay gelsin, afiyet olsun
0 oy
(112 puan) tarafından

Aşırı üzgünüm sürekli ağlıyorum kafam dağılsın diye buraya girdim. Bir yandan da bebeğimi uyutmaya çalışıyorum.

(112 puan) tarafından
Ben hiper kolesterol hastasıyım yaklaşık bir haftadır ağrılarım çok fazla uyuşukluklar falan var işte ufak tefek ataklar geçiriyorum tedavi süreci'ndeyim ama ağır bir tedavi süreci işte aileme falan da belli etmemeye çalışıyorum korkum kızım ne zaman geçiremeden bir şey olur diyerekten psikolojim o yüzden kalmadı hatta posta paylaştım biraz moral olur kafam dağılır diyerekten ama sonradan geri kaldırdım sanırım ilginiz için teşekkür ederim
tarafından
Çok geçmiş olsun Emin ol herkesin bir imtihanı vardır bol bol dua edin sabredin elbet Rabb'im diledi mi Bu imtihanı sizden kaldırır şüphesiz bu imtihanı size o verdi ve şüphesiz onun ol demesi ile bu imtihan kalkabilir
(112 puan) tarafından
Tabii ki herkesin bir imtihanı var Allah beterinden korusun ama işte 5 aylık kızım olunca korkuyorum ileride ona anne olamayacak mıyım yanında olamayacak mıyım tedaviye yanıt vermezse vücudum ne olacak bunun en kötü yanı karaciğer yetmezliği ne kadar gidiyor ve karaciğer nakli en zor bulunan nakillerden birisi ve vücuda en son uyum sağlayan organlardan bir tanesi yani bilmiyorum çok korkuyorum aileme de üzüldüğümü korktuğumu belli etmemeye çalışıyorum ailem bana belli etmemeye çalışıyor üzüldüklerini herkes biliyor ama bilmiyorum ne giriyor yani anlayacağınız bilmiyorum tek korkum kızımla zaman geçiremezsem her zaman her durumda olamazsın bugün hatta yaklaşık bir haftadır doğru düzgün kucağıma dahi alamıyorum ağrılardan uyuşmalardan...
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum sen karaciğer ben böbrek es safi olan Allah'tır ona sığınalim
(112 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun o kadar zor bir durum ki anlatamam aile biliyor bilmiyor numarası yapıyor onları gördükçe üzülüp belli etmemeye çalışmak vs aşırı zor
0 oy
(1,044 puan) tarafından

Afiyet olsun cnmm...bugün herkesin tembel günü ..benimde bişey yapasim yok ama yakında memlekete gidecez :D 15 gün var önceden başlayayım hazırlıklara dedim .cnku kendimi bliorum son güne bırakıcam herşey birbirine karısıcak...bavulları çıkardım elbiseleri filan ayırdım ..evdeki bütün çarşaflar halılar yıkanacak gitmeden ...ohf sayarken yoruldum accik dinleneyim bari :D

tarafından
Bende okurken yoruldum:) kolay gelsin
0 oy
(3,321 puan) tarafından
Soğuk kahveyi bi ben sevemedim ya sana afiyet olsun. Ben de hastayım ama evi sil süpür yaptım tozları aldım çamaşırları katlayıp yemeğe girişmem lazım 
tarafından
Kolay gelsin mervecim , ben sana yapayım sevmek ne kelime bayılırsin Allah'ın izniyle:()
(3,321 puan) tarafından
O kadar iddialısın yani ☺
tarafından
Aynen öyle çikolatada severmisin içinde
(3,321 puan) tarafından
1 kere içtim içini dışını bilmiyorum  beğenmedim. Çikolata atınca güzel olur belki. Tarif ver deneyeyim sütte sevmiyorum ama
tarafından
Su ile dene o zaman :)) bir tatlı kaşığı kahve üç küp şeker yoksa iki şeker kaşığı şeker birazcık üstünü geçince su kabin kapagini KAP'a karıştır iyice köpüruyo bardağa dök buzları ekle  kalan boşluğa süt dök istemiyorsan su dök çikolata sosu yapıp ekleyebilirsin karıştır iç.
0 oy
(2,044 puan) tarafından
Benimde canım soğuk kahve istedi ama adet olmuşum biraz sancım var o yüzden yapmak istemedim
tarafından
Evet sen iglesene kadar içme sancı olabilir sancı varsa artabilir , geçmiş olsun
0 oy
(221 puan) tarafından
Bebeği uyutup bulaşık çamaşır süpürge :)
(221 puan) tarafından
geç yatiyoz geç kalkiyoz düzensiz biraz bazen gece yapiyom bazen gündüz İşleri
tarafından
Evet bilmem mi o da çok verimsiz bir gün geçirmeye sebep oluyor
(221 puan) tarafından
Uykuya dalamama sorunu var bende bebek de diş çıkarma döneminde olunca malesef uykular düzensiz inşaallah düzelir
tarafından
En başta paylaştığım dua var onu oku inşallah ve elinden telefonu bırak kafanı telefonla meşgul etme
(221 puan) tarafından
Deneyeceğim inşaallah
0 oy
(2,892 puan) tarafından

Ben dün senin veda postunu okumuş olabilir miyim aklımda ismin kalmış:) öğle uyku zamanı oğlumu sallıyorum bende , yemeğim var bugün. İşim de bitti kahvede içildi ohh:))

tarafından
Evet gidecektim admine yazmıştım sonra sağ olsun buradan biri ❤️gitme dedi Ben de wazgetim
Maşallah sana
0 oy
(365 puan) tarafından
Bende bebeyi unuttum eltimin bebesi 1yasina giriyor oraya gıdıcez hazirlandim hemen o arada da bebemin yemeğini yaptım kavanoza koydum uyanmasını bekliyorum uyanınca çıkıcam afiyet olsun sana kuzum valla ben çok üşeniyorum kendime bir kahve yapmaya çocuk uyuyunca parmağımı bile kıpırdatmak istemiyorum:))) 
tarafından
:() anlıyorum bazen banada öyle oluyor
0 oy
(387 puan) tarafından

image

Diyeti fena bozdum, canım yoğurtlu kızartma çekti iş yapmaya üşendim bi yemek yapmaya üşenmedim :D

tarafından
Kız Allah seni ne yapmasın canım çekti zaten açtım:)
(387 puan) tarafından
Ayy canım hakkını helal et lütfen, bende ilk defa bir yemekli resim attım kusura bakma :(
tarafından
Önemli değil:)
(387 puan) tarafından
Saol cnm :)
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Afiyet olsun canım.

Granül kahvem Yok normal Türk kahvesinden olur mu acaba :)
tarafından
Teşekkür ederim hayır kesinlikle yapma çünkü olmuyor denedim çok berbat bir şey oluyor:)))
(2,693 puan) tarafından
Yapmayayım o zaman:)
0 oy
(806 puan) tarafından

Bende kizcemle parka geldim ev soguk disarisi yaz en iyisi disarida durmak

image

tarafından
Evet kesinlikle:)
0 oy
(1,070 puan) tarafından

Oğlum hasta:(Van'a gidiyoz Erciş'te kaliyom da hastanemizde nöroloji polikliniği yok

image

tarafından
Geçmiş olsun. :(
(1,070 puan) tarafından
Saol cnm inşallah geçmiş olur
0 oy
(515 puan) tarafından

image

yemegimi yaptım fırına girmeyi bekliyor. Bende kahvaltılık atistirayim açım ☺️ 
tarafından
Afiyet olsun bende dün yemekten yedim az önce :)
(515 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkım sanada şifa olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 284 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 409 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 450 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (912 puan) tarafından soruldu