0 oy
694 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7 puan) tarafından
Şubatta eşimin doğum günü var ve evli olarak ilk doğum günü olacak zaten ben hayatına girmeden önce hiç doğum günü kutlanmamış o yüzden şuan çok güzel ve unutulmaz olsun istiyorum ama neler yapabilirim ne hediye alabilirim Bi fikrim yok yardımcı olabilir misiniz? 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bizim de şubatta kelin ilacı olsa bacım :ermm: ben de bekliyim şurda cevaplari

(7 puan) tarafından
Bekleyelim bakalım olmadı kafa kafaya verip çıkarırız bişeyler
tarafından
Hahah tamam canim:)
(153 puan) tarafından
bzmde subatta bende beklim :)
-Reklam-
0 oy
(119,203 puan) tarafından
Valla benimkinin kullandigi boss parfum var klasik ben onu aliyom 
(7 puan) tarafından
Güzel aslında ne alacağını bilmen ben farklı bişey olsun istiyorum aslında birazda ama teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ailesi arkadaşlarıyla aynı şehirdeyseniz onlarla sürpriz doğum günü olabilir bir yere çağırıp karanlık bir yere ışıklar açılıp hep birlikte iyi ki doğdun derseniz bence unutulmaz olabilir ama öncesinde hiç caktirmaman lazım 
(7 puan) tarafından
Şuan sadece ikimiz varız memleketlerimize uzağız çok güzel fikir teşekkür ederim
0 oy
(114 puan) tarafından
Odanı süsle mum ışığı sevdiği yemek güzel bir abiye masaya bir pasta ve hediyesini koy bence canım romantik bir yemek yada dışarda bir mekanda yemek yiyin orda önünüze pasta gelsin birde hediyeni verirsin 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım güzel olur aklımda bulunsun ☺️
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kiz daha 2 ay var bulursun bisiler :D bende hic yaratici fikir olmaz boyle ozel zamanlar icin :)
(7 puan) tarafından
Ben böyle aceleciyim aklımda bulunsun istiyorum belli bişey
(9,651 puan) tarafından
Acemilikler en güzeli en anlamlısı olur :)
(7 puan) tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Canım taraftarı olduğu takımın varsa eğer tavlası okeyi onu alabilirsin ben eşime öyle yapmıştım 
(7 puan) tarafından
En düşkün olduğu şey araba aslında ama işte kafam karışıyor nasıl bişey yapabilirim diye
0 oy
(15,634 puan) tarafından
Almayın hediye mediye hiç biri hak etmiyor ya 
(7 puan) tarafından
Niye öyle düşünüyorsun ki
0 oy
(370 puan) tarafından
Romantik bir masa ortam müzik notlar mumlarla süsle kullanacağı bir hediye alabilirsin
0 oy
(370 puan) tarafından
Romantik bir masa ortam müzik notlar mumlarla süsle kullanacağı bir hediye alabilirsin canım:)
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
Kiz bizimki de ocakta dogum gunu valla nisanliyken fotoğraf makinesi parfum kazak tişört mevsime göre gep aldim ozel gunlerde ama simdi ne alsam hiiic bilmiyorum ki
(7 puan) tarafından
Erkeğe hediye bulmak ne zor iş ya :) ben aslında küçükken hiç oyuncağı olmamış bu yüzden hep oyuncak alıyorum çok mutlu oluyor ama bilemedim
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Benim de 5 Ocak ta doğum günüm acaba herif de karar kara düşünüyor mudurr sizin gibi :D

(7 puan) tarafından
Erkeklerin işi kolayBi pasta yaptırıp Bir çiçek iki güzel söz tamam
(3,446 puan) tarafından
Walla ben pasta alıyorum onu da hesabı ona ödetiyom :dgagV
(7 puan) tarafından
Hahah en iyisi yapacak bişey yok :D
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Eşiminde şubatta bilemiyorun ya çok zor erkeklere hediye seçmek:/
(7 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla şimdiden düşünüyorum :(
(10,046 puan) tarafından
Bulursun kuzum merak etme:)
0 oy
tarafından
Cnm ben pasta kurabiye bir sürü şey hazirlaidm arkadaşlarını faln çağırdım çok şaşırmıştı ve çok mutlu olmuştu .beni doğum günume 1 hafta var bakalım ne yapacak
(7 puan) tarafından
Kendim yapsam daha güzel olur teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Canım güzel bi masa hazırla mumlar felan güzel yemekler yap eşinin sevdiklerini severse tesbih alablrsin cüzdan parfüm feln olabilir 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
Canım kardeşleride bızdeydı o yuzden özel kutlama olmadı yemek yedık pasta kestik falan hediye olarak da greyderden bot aldım dogru duzgun botu yoktu ocakdada evlılık yıldonumumuz ondada mont almak istiyorum 
(7 puan) tarafından
Aslında en mantıklısı ihtiyacı olan şeyi almak :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 167 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simsek21 (1,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
30 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,792 soru

11,337,876 cevap

34,801 kullanıcı

...