0 oy
225 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar  Bbegimde geniz akıntısı vardı doktor. Alerji olabilir diye zaditen damla yazdi 

Bugun  suyuna 10 damla kadar damlattik verdik   

Ve gunduzleri asla uyumayan. Bebegim 4.5 saattir uyuyor   tabi ara ara uyanarak  

Bu. Damla uyku yapıyormu bileniniz kullananininiz varmi? 

18 aylik  asisi vuruldu dun iki koldan bi de agizdan damla şeklinde 

Kolda sisme kizarma oldu limon kolonyasi surdum 

Burunda akıntı gozlerde sulanma soguk terleme  ates vardi fitil yaptim atesi suan iyi.  

18 ay asisinda bunlari yasayaniniz varmi 

18 Cevaplar

0 oy
(6,758 puan) tarafından
Evet yapıyormuş canim 
-Reklam-
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Evet ilk günler aşırı uyku yapar damla.. oğluma ilk verdiğim gün akşam 9 da yattı sabaha kadar deliksiz uyumuştu. 7 günden fazla kullanma demişti doktor bana
0 oy
tarafından

gülüm Allah için şu aşıları bir araştırın yaptığınız aşılarının ismini Google'a girin içinde neler var bir bakın kimler ne yaşamış bir bakın bu aşıların zararlarını bir okuyun inanın kendiniz artık çocuklarınıza bu aşıları vurdurmayacaksınız:'(

tarafından
Abdurrahmanbebe sen hani gidiyorum diye post açmıştın
tarafından
He birinin vesilesi ile vazgeçtim son dkka:)
(4,676 puan) tarafından
Herkes gidiyor ama kimse gidemiyor. Tükürdüğünüzü yalamasanız bari
(1,396 puan) tarafından
Kız doğa sakin ol ahahhahsjsj
(4,676 puan) tarafından
Ay aklımı deliricem ya. Tamam aşı karşıtı olabilirsin. Pek çok arkadaşımız var burada böyle. Aşı ile ilgili sorulmuş postlara gelirler görüşlerini paylaşırlar. Tasvip etmiyorum tutumlarını ama sağolsunlar bir paylaşım içindeler. Ama böyle alakasız sorulara alakasızca damlamak, bir de böyle ALAKASIZ ARGÜMANLAR ile...
0 oy
(1,473 puan) tarafından
Evet zaditenden bizde hep kullaniyoruz oglumda kronik geniz akıntısı var ama biz uyumadan 1 saat önce veriyoruz
0 oy
(2,275 puan) tarafından
Evet uyku yapiyor, bizde alerji ilacı kullandık eczane akşama vermemi tavsiye etti
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Alerjik damlalar uyku yapar canım normal 
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Allerji surubu kullanmıştım ben uyku ve isteh yapiyodu evet genel allerji ilaçlarında yapiyo mu bilmiyorum asi konusunda da biz sorun yaşamadık canım yanlış bişey soylemeyim 
0 oy
(1,687 puan) tarafından
20 aylık canim kizjm bende kullanıyorum kızıma ama onda heralde ters tepti uyku falan yapmadı tam tersi daha çok enerji geldi 
0 oy
(9,901 puan) tarafından
Aşılı koluna kolonya sürmedin umarım?
(4,676 puan) tarafından
Niye öyle dedin kız. Bizim hemşire bize sürdürtüyor.
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Gündüz değil gece kullanman gerek damlayı evet uyku yapar ilaç 
0 oy
(646 puan) tarafından
Evet çok aşırı uyku yapıyor Ben de kızıma veriyordum doktor akşam vermemi öneriyordu uyumadan 1 saat önce çünkü çok sersemlik yapıyor
0 oy
(779 puan) tarafından
Hemen hemen bütün alerji şurupları uyku yapar 
0 oy
(4,564 puan) tarafından

zadien uyku yapiyaor aynn en sevdigim muhtesem

ozelligi:))

0 oy
(84 puan) tarafından
Benim oglumda bronşit var uc aylikken gecirdi suan iki yasinda bu yasa kadar zaditen kullaniyorz bes aydir kullanıyoruz bi ay sonra iki yasi dolduruyor doktoruna gidicez evet uyku yapıyor uyku sersemligi yaptigi icin gece veriliyor ilac daha rahat uyusun diye hemde oksuruk alerji tetiklemesin diyedir birsey olmaz merak etme ben iki senedir kullanıyorum:):):)
0 oy
tarafından
Bende kullanıyorum bebeğime 2 damla şeklinde uyku yapıyor.
0 oy
(53 puan) tarafından
Canim anlattığın şikayetler aşı ona alerji yapmış aşı karşıtı değilim ama bazıları canlı aşı oluyor benim oğlum yumurtaya karşı yüksek alerjisi var ve canlı aşıda hatta 3 k aşısı derler yumurta var dediler onu vurmadim. 

Zatiden evet uyku yapar cok fazla kullanmayin ornek 5 kilo ise 5 damla olacak.  
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Bizde kullandık canim doktor uyku yapar endişelenme dedi bizim uyku sorunumuz vardı hatta eşimle gülmüştük bunu hep kullansak diye :D 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Evet canım uyku yapar. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hg99 (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 151 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu

384,822 soru

11,510,901 cevap

35,171 kullanıcı

...