0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (524 puan) tarafından
Kızlar görümcem bir açık arama derdinde ben abisiyle mutlu olmamam için elinden geleni yapıyor içimde fesatlık besliyor ama kendisi mutlu olmak için güya kaynanasını görümcesini uzak dursunlar bizden diye kocasını dolduruyor birde ben kendi tarafımdan şikayet edince bilmem görmedim duymadım ayağına yatıyor kendi ailesini elestirecegim zaman o senin görüşün diyor bana kendisi bana sürekli kaynanam şu görümcem şu diye laf anlatıyor bu insanlara ne denir bilemedim ne yapmak lazım 

6 Cevaplar

0 oy
(1,241 puan) tarafından

Ağzına bir tane terlikle vur şöyle ayy bunu yapmak istediğim o kadar insan var ki acaba vursam beni hapse atarlar mı :D 

tarafından
++++++++Terlik silah diye geçiyo :) :) :)
(1,241 puan) tarafından
Of ya ne diyorsun :D
-Reklam-
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Mesafe koysan diyorum nasıl olur 
0 oy
(268 puan) tarafından
Mesafe mesela görümcenle neden onun esının ailesini konuşuyorsun yada neden esının ailesını atıyorsun kımınle derdın varsa bırebır konusup çöz , gecmıs mevzuları asla açma kapat, sana ıyı gelmeyen insanlara mesafe koy bu kadar basit bak nasıl mutlu oluyorsun
0 oy
tarafından
Benim görümcem fesat değil bizi ayırmak için uğraşmaz ama annesinin bana yaptığı şeyi normal görür kaynanası ona yapsa karşı çıkar mesela odama giremez kaynanam der ama kendi annesi benim odama girince normal karşılanır 
(524 puan) tarafından
Sende yüzüne çarp bunu hadsize bak çok normal de
0 oy
(18,080 puan) tarafından
Görümceler değişik bir yılan türü
0 oy
(214 puan) tarafından
Sinsirella örümcek 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 593 göst.
0 oy