0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (658 puan) tarafından
Kahvaltı takımı almayi  düşünüyorum hangi marka iyi olur ve kare mi yuvarlak mi kullanışlı fikriniz  nedir?

19 Cevaplar

0 oy
(14,010 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bernardo kullanıyorum yuvarlak Porseleni güzel kalın 
-Reklam-
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Karenin modasi gecti bence yada arfik ben sevmiyorm yuvarlak ve genelde limon yada ne bileyim.meyve motifli olanlari seviyorm schafer dusunuyorm
(658 puan) tarafından
Internettnmi sipariş vermeyi düşünüyorsun
(2,919 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(3,456 puan) tarafından

Benim kare kaç kere kullandın desen 3 yılda 3 kere

(658 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Yuvarlak olanları beğeniyorum ben kare almistim sonradan yuvarlakta aldim daha şık duruyor
(658 puan) tarafından
Peki  kaç kişilik aldin
(1,675 puan) tarafından
6 kisilik aldim canım ikisinide kareyi evlenirken almistim yuvarlagi daha 6 ay filan oluyor
0 oy
(9,406 puan) tarafından
https://ty.gl/7lce624nul benimki bundan 
(658 puan) tarafından
Çok güzel ama fiyatı yüksek gibi
(9,406 puan) tarafından
Ay fiyatına hiç bakmadım canım 4 sene önce almıştı annem bana 12 kişilik valla hiç kullanmadım desem yeri bence servis tabağı ve uyumlu kahvaltılık yayık tabakar var ya onlardan al bi de kase swklinde kahvaltiliklar varya agzi kapaklı onlardan al daha iyi derim
(658 puan) tarafından
Kahvaltı yapnca ne kullanıyorsun  peki
(9,406 puan) tarafından
Ben evlendikten sonra su küçük kare kendisi cam kapağı plastik olan kahvaltılıklar var ya onlardan aldım 6li reçel bal tahim pekmez zeytin peynir faln koyuyorum domates salatalık dograrsam küçük el kadar pasta tabakları varya onlara koyuyorum önümüze de 6 kişilik yemek takımımın servis tabağına koyuyorum ne pisirdiyswm kızartma yumurta pizza poğaça falan onlara koyuyorum herkes yiyeceği kadar tabağına peynir zeytin ortada ne varsa alıp koyuyo o şekilde yiyoruz
0 oy
(614 puan) tarafından
Shafer bnm ki memnunum. Kare tabaklar makinqda çok yer kaplar yuvarlak daha iyi bence schefer  da ömür ben. Aldığımda ömür boyu desen  garantisi. Vardı makinada  deseni  çıkmıyor yani
(658 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(1,351 puan) tarafından

image

benimki böyleydi 1 kere kullanmak nasip oldu oda depremden önceki hafta
(658 puan) tarafından
İnşallah daha güzelleri sağlıklı günlerde kullanmak nasip olur
(1,351 puan) tarafından
Amin ecmain
0 oy
(121,294 puan) tarafından
kahvalti takimi kullanisli bisi degil kiz
(658 puan) tarafından
Ama misafirler kahvaltıya gelince çok iyi oluyor
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Ben yuvarlak seviyorum nedense korkmaz marka fln

0 oy
(1,172 puan) tarafından
Benim kare ama 4 yıldır kutusunu açamadım mutfak dar olduğu için kareler daha şık duruyor ben yuvarlakları demode görüyorum ama zevk meselesi canım sen bilirsin 
0 oy
tarafından

image

image

ben düz kare aldım ama çok pişmanım şimdiki aklım olsa böyle cıvıl cıvıl alırdım hem tabaklarını pasta tabağı olarak da yine kullanabilirsin :) bunların parça sayısı az ama 6 kişilik de vardır belki 
(1,469 puan) tarafından
Bunun 6 kişiliğini aldım bende trendyoldan lavantalı desen olanı var ondan aldım çok şık duruyor masada
tarafından
Benimde çok hoşuma gidiyor ya dort sene önce var mıydı bunlar hatırlamıyorum :D görseydim alırdım :( güle güle kullan canım , ☺️
(1,469 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤
(2,919 puan) tarafından
Tam.demek.istedigim.model.kahvaltida bem agir modeller.sevmiyorm gunun ilk ogunu civil civil plsn istoyprm cok guzrl
tarafından
Valla çok haklısın. Bende beyaz sade kare tabak almıştım beyaz böyle degisik kesim tabaklar modaydı o zaman onlardan alır eklerim hani herşey uyar diye düşünmüştüm. Ama kahvaltı beyaz misafir takimi beyaz Allah'tan günlük yemeğimi kenarı renkli almışım :D insan sıkılıyor ya aşırı sadelikte iyi değil :D bunlar benimde çok hoşuma gidiyor bide kahvaltı hariç de tabakları kullanırsın kaselerini falan çok kullanışlı bence ☺️
(2,919 puan) tarafından
tugcetns kahvaltiya cagirilan mosaforler genelde belli samimiyette olunan kisiler oluyo
Ama beyazlarin modasi da asla gecmiyo kullanirsinz donusumlu
tarafından
Aynen canim haklısın ☺️
0 oy
(4,717 puan) tarafından

image

benimbundan cnm hediye gelmıstı cok memnunum
(658 puan) tarafından
Seramik mi porselen ni
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben bi kaç seferdir böyle tabildot gibi olan kahvaltı takımları görüyorum çok hoşuma gidiyor
(658 puan) tarafından
O nasıl bi model hiç bilemiyorum
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bnim yokki☺️☺️
(658 puan) tarafından
Benimde yok alabilme inkanm olsa alırım ama
(1,790 puan) tarafından
Bnde dusundm de ayrı ayrı var cnm bnm
0 oy
tarafından
Yuvarlaklar moda 
(658 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,237 puan) tarafından
https://ty.gl/ey29alyr7b canım ben bundan kullanıyorum 12 kişilik memnunum
(658 puan) tarafından
Model desen olarak çok güzel ama sadece 6 parça  kahvaltıda yetersiz olur
(1,237 puan) tarafından
Yok canım parçası çok fazla o seriyi bulamadım desenini attım
0 oy
(948 puan) tarafından

image

ben bunu kullanıyorum çok kullanışlı sadece kahvaltıda değil her yerde kullaniyorum
0 oy
(2,441 puan) tarafından

image

image

Bu ikisi benim, o mavili görüp görebileceğin en kullanışlı takim. Ufak kaselerini vs çerezlik olarak bile kullandım makine de boyası çıkmadı 1 sene kullandım taşındım diye hepsini kaldırdım. Birkaç günlük takımım var ama onlar linkte yok bu ikisi iyi canım 
(658 puan) tarafından
Ayyy  Allah razı olsun bu kadar zahmet çekip gondermişsn maşallah
(658 puan) tarafından
İki takım da çok güzel güle güle kullanmak nasip olsun inşallah
(2,441 puan) tarafından
İnşallah canım benim, ama maviliyi bütçeye uygunsa kesinlikle tavsiye ederim. Cay kaşığına kadar var yenilenir stoklar bitmişti baktığımda
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Ben 7 sene önce evlenirken aldıydım yuvarlak aldım yemek takımını da kahvaltıyı da satan adam karelerden pek memnun kimse yok dediydi Schafer markası da sorsan adam akıllı kullanmadım Trendyol da hesaplilari var eğer illa marka olsun demezsen

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 595 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 380 göst.
2 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyzaanaz (54 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,036 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,657 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 212 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu

399,783 soru

11,958,259 cevap

36,124 kullanıcı

...