0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Gurbette Yım ayriyeten hastaneye 1 buçuk 2 saatt uzakliktayim. Doğumda annem gelecekti bir hafta durup gidecekti ben tek kalacaktim ayriyeten 2 buçuk yaşında oglum var . Annemlerde bize gel dedi evde cocuga yengemler bakar bende senle hastaneye gelirim dedi biraz toparlaninca donersin. Esimde git dedi en azindan sana moral olurlar orda burda annen gitse tek kaldim psikolojisi 2 cocuga alisma sureci yipranirsin . O da gorevinden dolayi gelemiyor izni yok . Uzun oldu biraz kusura bakmayın nasil yapayım acaba

4 Cevaplar

0 oy
(1,606 puan) tarafından
Canım bende aynı senin gibiydim gurbette yalnız ve hastaneden uzak o yüzden ailelerin olduğu yerde doğum yapmayı tercih ettim. Eşim isteykende aklı bende kalıyordu. 35.haftaya doğru annemlere gittim doğumdan sonra da eşimin ailesinde kaldım bir ay eşimin ama izin kullanma hakkı vardı o doğumdan sonra izin yazdı . Ailelerin gelmesi daha zor oluyor gelselerde çok uzun kalamiyorlar o yüzden gitmek daha basit oluyor gibi 
(29 puan) tarafından
36. Haftadayim canim birde sezeryan benimki. Kaynanamlara gitmicem 1 aya yakin annemerde durayim dedim onlarda öyle istediler
(1,606 puan) tarafından
Kesinlikle imkanın varsa kendi aileni tercih et tabikide çünkü zaten hassas dönemler daha yıpratıyor insan kendini :D sağlıkla kucağına al canım bebeğini inşallah ❤️
(29 puan) tarafından
Sağol canım insaAllah
-Reklam-
0 oy
(356 puan) tarafından
Git bence annen destek olur kalabalık daha iyi bn bı hafta kaynanamla eltimde kalmistim
(29 puan) tarafından
Doğrudur canim birde benimki Sezeryan olacak
(356 puan) tarafından
Bnde sezeryan olduğum için eltimde kaldım zaten. Sağ salim doğum yapın sağlıcakla alın insaallah minnaginizi
(29 puan) tarafından
Amin çok sağol canım
0 oy
(15 puan) tarafından
Bende şuan annemlere geldim doğum için. Şanlıurfa yazın aşırı sıcak oluyor orda duramazdik bizim memleket soğuk en azından eşimde doğuma izin alıp gelecek. Artık toparlaninca hayırlısıyla döneriz.
(29 puan) tarafından
Bende Şanlıurfa ya gideceğim canim gerçekten cok sıcak ama mecburum
0 oy
tarafından
Bencede annenlere git zorlanırsın 
(29 puan) tarafından
Gideceğim insaAllah canim cevabın için vok sağol
tarafından
Rica ederim ne demek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kelebekkk (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
10 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1111 (133 puan) tarafından soruldu

384,851 soru

11,511,594 cevap

35,174 kullanıcı

...