0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (7,133 puan) tarafından
Daha 2 hafta oldu antibiyotik kullandı yine olmuş ateşi var boğazı beyazlamış kızarmış. Memeden kestigimden beri sürekli enfeksiyon. Antibiyotik de sağlıklı değil ki doktora gitsem yine yazacak.

4 Cevaplar

0 oy
(4,771 puan) tarafından
Ama boğaz enfeksiyonu çok tehlikeli. Eklem romatizmasına sonra kalp kapakçıklarının enfeksiyonuna sebep oluyor. Bunun için çocuk alerji ve ümmünoloji drna götürün sebebini bulsunlar neden bu kadar sık enfeksiyon geçiriyor 
(7,133 puan) tarafından
Evet bu bölüme götüreyim bir baksınlar çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Geniz etine ve bademcik buyuklugune baktirdiniz mi jic canim? Bizim de cok tekrar ediyor genjz eti cok buyuktu aldirdik hala bogaz enfeksiyonu yasiyoruz gecen yine muayneye gittik bademcikleri cok buyuk alinmasi lazim tekrarlar dedi doktor 
(7,133 puan) tarafından
Evet onlarda sorum yok
0 oy
(1,666 puan) tarafından

Bal limon sarımsak karıştır yedir sabah akşam ilaç gibi ver iyi geliyo. İnstegramda hastalanmayan çocuk diye bi sayfa var çok faydasını gördüm ordaki tariflerin bir bak

(7,133 puan) tarafından
O sayfayı takip ediyorum, bu karışımı hasta olacağımı anladigimda hemen yapıp içiyorum ama kızıma asla iciremiyorum
0 oy
tarafından
bir tanem benim çocuğum da geçiriyor bu 3 defa geçirdi ilkinde antibiyotik verdim ikincide antibiyotik verdim baktım Bu çocuk sürekli geçiriyor yakın zamanlarda yine boğaz enfeksiyonu Ben de bu sefer antibiyotikleri bıraktım doğal yönteme başvurdum Elhamdülillah böyle daha memnunum
tarafından
Zencefil pekmez karıştırıp veriyorum olmadı bal varsa zencefille balı karıştırıp veriyorum bu boğazına yumuşatıyor balgamını atmasında yardımcı oluyor bir müddet bunu kesiyorum sonra udu hindi yağı veriyorum sabah akşam tok karnına yarım çay kaşığıBu da mikrobu kırıyor vücuttaki ve balgamı popodan dışarı atıyor hasta olmadığı zaman da sağlıklıyken arada bir böyle 3 gün boyunca falan zeytin yaprağı ekstresi ve sıvı propolis veriyorum Allah'ın izniyle bunları vermemin sebebi de bağışıklığının güçlenmesi için
(7,133 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende doktora danışıp kullanayım kızım alerjik maalesef
tarafından
Çok çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
7 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Berna_ (1,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 112 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (426 puan) tarafından soruldu

396,150 soru

11,850,732 cevap

35,944 kullanıcı

...