0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (1,302 puan) tarafından
Hadi bu seferde ben soruyum eşleriniz romantik mi sürpriz yaparlar mi 

Yada önceden romantiklermiydi benim ökuzcuk gibi şuan kütük resmen isyanlardayim artik insan bu kadar mı değişir 

32 Cevaplar

+2 oy
(314 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Romantik değil ormantik benim bey :)

(1,613 puan) tarafından
Hahahahahahahahahahahahhühühühühühahahahhabahqhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahah koptum (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)(⁠ ⁠╹⁠▽⁠╹⁠ ⁠)
-Reklam-
0 oy
(27,673 puan) tarafından

Yani değişiyor erkolar maalesef 

(1,302 puan) tarafından
Aynen o bence nikah olana kadar oluyor sonra azalıyor ve tamamen bitiyor
(27,673 puan) tarafından
Öyle maalesef
0 oy
(539 puan) tarafından
Erkeklerin geneli evlenince çok değişiyorlar canım başta benim eşim olmak üzere çalışır eder evine bakar kötü alışkanlıkları yoktur ama biz kadınlar ilk zamanlardaki gibi istiyoruz herşeyi ama olmuyor ne yazıkkki 
(1,302 puan) tarafından
Arada bi romantik olsa ona bile razıyım artık o kadar klise olmaya başladık ki yakında birbirimize tertip demezsek iyi
0 oy
(8,125 puan) tarafından

Öküzüz biz ikimizde :D

(1,302 puan) tarafından
Ben yaparım severim öyle şeyleri ama o tam bi kütük oldu başıma işine gelmezse en güzel hediye sürpriz kizlarimiz deyip gecistiriyor
0 oy
(6,841 puan) tarafından

Benim kocam bey hep romantikti <3

(1,302 puan) tarafından
Hala öyleyse ne güzel
(6,841 puan) tarafından
Şuan şartlardan dolayı bir tık azalmış olabilir ama elinden geleni ile bile hala romantik ❤️
(1,302 puan) tarafından
Rab'bim bozdurmasin inşallah hep böyle olun :))
0 oy
(7,847 puan) tarafından
Yok be ne romantigi doğum günlerinde anca pasta aliyo onu da kendi seviyo diye diğer özel günlerde de para veriyim ne istersen al der ihtiyacımı bilemezmis camiş 
(7,847 puan) tarafından
Valla benimki öyle diyo sonra parayı da vermiyo ya da ay sonu yetismiyo geri istiyo ben sana sonra veririm diyo hopp geçmiş olsun
(1,302 puan) tarafından
Ben önce o tuzağa çok dusuyordum ama artık akıllandım eşim galerici satış yapardı el harçlığı gibi verirdi sonra bana eve şunu al bunu al derdi bende ne yapıyorum şimdi yarı parayı kartima attiriyorum eksikleri liste yapıp beraber çıkıyoruz dışarı almaya o zamanda ne alacaksam fazlasıyla alıyorum yoksa elimdeki parada gidiyordu yemiyorum artık o numaraları
(7,847 puan) tarafından
Biz kart kullanmiyoruz ki
(1,302 puan) tarafından
Eşim kullanıyor normalde bende hiç kullanmazdim hesap açtırmak zorunda kaldım o da öyle kaldı işime yariyor en azindan
(7,847 puan) tarafından
Ay yok benim eşimde de sadece maaş kartı var onunla bile bi alışveriş yapmayız nakit çeker sürekli
0 oy
(3,978 puan) tarafından

Sende kalp yerine bal peteği mi var yoksa bu kadar nasıl tatlı olur insan diye durum attı dün komik mi romantikmi sen karar ver :D

(1,302 puan) tarafından
Hem romantik hem sevecen sevgiyle dolu olmuş bence ne güzel romantikligi geçtim artık bir bardak çayı zor içiyoruz zaten çocuklardan bunalıyorum akşama kadar akşam geliyor yorgunum diye yatıyor bildiğin robot haline geldik
0 oy
(898 puan) tarafından
Benim ki her zamn odun. Hicbir şeye hevesim kalmadı sayesinde. Kendimi değersiz hissediyorum sırf bu yüzden 
(1,302 puan) tarafından
Aynen bende işine gelmeyince laf karistiriyor önce böyle değildi sonradan ne olduysa anlamadim sorsan o seviyor nankör olan da benim
(1,613 puan) tarafından
Zeyno ayni durum +++++
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Sevgiliyken bir cips yeyişi vardı. Aşık oldum.  Adama bak be ne kibar adam derdim. Şimdi cipsin biten paketini yalıyo :)) 

Nişanlıyken herzaman hem anneme hemde bana çiçek alırdı.  Annem ve babama sinema bileti alırdı. Bana ceketinin altından dürüm çıkarırdı hadi gömelim derdi. İyi adamdı da ben delirttim galiba. 
(1,302 puan) tarafından
Benimki de iyidi rahmetlik şimdi eski resimlerimize bakıyorum resim çekinirken bile çok kibarmisti ben yanına gidince üstünü başını düzeltir bi efendi olurdu şimdi tam bi hödük oldu
(194 puan) tarafından
Benimki pizzayı bıçak keserek yersin halla oyle iyor sinir olurum
(1,302 puan) tarafından
Ayy hiç güleceğim yoktu ya kiz Allah seni :)))
0 oy
tarafından

✌(⊙.⊙)✌ ✌(⊙.⊙)✌

0 oy
(166 puan) tarafından
Benden daha romantik oldugu kesin :) 
(1,302 puan) tarafından
O zaman orta durumda diyorsun:))
(166 puan) tarafından
Aynen oyle :)
0 oy
(709 puan) tarafından
Yooo odun geldi odun gidecek 
0 oy
(13,361 puan) tarafından

balık burcu bir erkek olarak romantik :)

(1,302 puan) tarafından
Ne kadar güzel canisi :)) balik burcu duygusal da olur
0 oy
(194 puan) tarafından
Esim ilk romantikti ben odun olunca onuda odun yaptim 
(1,302 puan) tarafından
Iyi bari karşılıklı olmuş:))) yoksa üzülüyor insan
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Maddi imkanı oldukca hediye alır ansızın güzel bir şiir söyler durduk yere şükreder benimle evli oldugu icin romantiktir yani
(1,302 puan) tarafından
Rab'bim mutlulugunuzu arttırsın inşallah kuzum:))
(2,213 puan) tarafından
Allah razı olsun canim cümlemizin yuvasına huzur mutluluk versin rabbim amin
0 oy
(654 puan) tarafından
Öyle hediyeler almaz genelde kartı bende ne istersem onu kendim alırım ama sabahları benden önce kalkar çocukları doyurur kahvaltıyı hazırlar geceleri çocuklar uyandimi ben kalkmadan o gider sütünü suyunu içirir beni kaldırmaz haftada 2 3kez dışarı çıkarır gezmeye götürür hafta sonları her konuda çok düşünceli seni seviyorum demeden sevdiğini hissettirir
(1,302 puan) tarafından
Böyle bi adam seni seviyorum demese de olur valla :))
0 oy
(1,395 puan) tarafından
Yani şöyle özel günleri atlamaz mutlaka bir hediye alır. Beklemedğim bir anda sürpriz yapar bende şaşırıyorum bazen ama bazen de çok ökğz yani bunun ortası yok bence :S 
0 oy
(1,974 puan) tarafından

Ben derim bazen.ha biraz romantik ol die .oda bana der sen sanki çok romantiksin sen yapta senden görek der:blink: biz sanırsam hep erkekten bekliyoz ne bilem aman çoluk çocuk bende eskisi gibi uğraşmak istemiyorum. Az beklenti çok huzur diyenlerdenim :P

0 oy
(1,894 puan) tarafından
Öküzün ta kendisi ahhhshsjhaqjhsa
0 oy
(126 puan) tarafından
Vallahi genel olarak çok iyidir aldığı parayı getirir elime sayar benim o derece ama supriz falan yapmaz bende kızıyorum mesela bana birşey supriz yap diye ben bilmem der ama alasını yapar istese ama sevdiğini her an hissettirirsagolsun Allah başımdan eksik etmesin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde zeynos1234 (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 716 göst.
0 oy
5 cevap 260 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,628 puan) tarafından soruldu

385,474 soru

11,526,668 cevap

35,197 kullanıcı

...