0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Arkadaslar kaynanam mesafeliyim, cunku cok ayrimcilik yapti,bazen arar, ve acikcasi hemen acip konusmak istemiyorum,kirilsin da istemem ama bana karsi ayrimciliginida unutmus deilim,oyuzden mesela telefon la mesafe nasil koyabilirim 

15 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Açmayarak. Yani başka nasıl koyulur ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elti kaynana postlarından sonra bir görümce postu iyi gider kiz hahajjs
(1,699 puan) tarafından
Sjsjsjwa
tarafından
Doğru değil mi ama hshshhshd
(1,699 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum zaten kombo dediğin budur :D
0 oy
(19,682 puan) tarafından
Açmam müsayit olunca ararım kendisi ne kadar uzak o kadar iyi 
(54 puan) tarafından
Sonra da kuser muser diye ne bilim biraz hasta ruhlu oyizden ,sence nasil yapim
(19,682 puan) tarafından
Hasta ruhluysa iyice uzak dur boşver eğer mesafe koymazsan her boka karışır kendinide bi *** saNAr
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Valla yalan değil bazen bende açmıyorum bende çok ayrımcılık gördüm icim buz gibi soğudu 
(54 puan) tarafından
Aynen, mesela acmadin,sonra yine ariyonmu veya o baska gun aradigindami acion
(1,375 puan) tarafından
Zaten sağolsun arka arkaya en az 3 kere arar.  Ben acmayinca kocamı arar şikayet eder
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Valla o anki psikolojim nasilsa oyle yaparim
0 oy
tarafından
Davranışına küszem açmam barışsam açarım 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Açarım bayada konuşuruz yakın olduğumuz hâlde bende ararım kendiside arar hatta yarın gidicem :) 
0 oy
(7,607 puan) tarafından

Açmıyorum eşimi arıyor sonra fatma tele niye bakmadı diye bende bilmiyorum bana arama gelmedi diyorum (arama kaydını siliyorum eşime gösteriyorum bak arama yok diye :woot:

(7,607 puan) tarafından
Süperrrr :D hahhaha
(1,436 puan) tarafından
:)) biz gelinlerde az değiliz he ben konuşmayı severim sıkıntı olmuyo da bazen öyle tam flim zamanında arıyo falan tel sarjdaydı anne duymamışım derim:)
(7,607 puan) tarafından
Ya normalde ben de severim konuşmauı ama kaynanamla değil :D boş konuşuyor dediği şeyi 50 kere tekrarlıyor sıkılıyorum :)
(1,436 puan) tarafından
O muhabbet malesef bizde de var bır konu anlatırım bilirim kesin o konuyla ilgli daha önce anlattığı şeyi kesin anlatır 100 kere belki dinlemişim dir adım gibi de bilirim .. Demek hep aynılar:)
(7,607 puan) tarafından
Maalesef :D
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Görmüşsem ve müsaitsem kesin açarım. Ben de ararım o da. Zaten şükür aramiz iyidir ❤️
0 oy
tarafından
Okur yazarlığı yok binde bir ben ararım 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Aramaz ki :D ben de aramam. Kayinpeder arar arada onu da açmam çoğu zaman. Taktigim ve haklı oldugim çok şey var içimden gelmiyor açmak. Mesafeli ve hak ettiği kadar saygılıyım ikisine de. Başka bir beklentileri de olmasın.
0 oy
(2,219 puan) tarafından

Numarası var numaraam yoktu ama 2.3 gün önce nerden bulduysa bulmuş aradı 2.3 kere açmadım geride dönmedim eşime dedim annen numaramı bulmuş yine biyerden aradı haberin olsun dedim ben konuşurum aramaz amaya devam ederse değişiriz numaranı dedi 

0 oy
(641 puan) tarafından
O an ki ruh halime bağlı valla:)
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Canım açmak istemediğinde veriyorum çocukların eline onlar açıyor annemin işi var falan diyorlar oda biraz çocuklarla konuşup kapatıyor 
0 oy
(587 puan) tarafından
Beni de 3 gündür arıyor ne cevap verdim nede dönüş yaptım. Görümcem'den dolayı bir konuda ona hem kızgınım hem kırgınım. Eşim görürse kendisi döner bende hangi gün içimden konuşmak gelirse o zaman ararım oda kendisi de fazla üstünde durmaz arıyorum cevap vermiyorsun gibisinden biliyor artık cevap vermediğim de bir sıkıntı olduğunu. Ama normalde de aradığın da müsait olmasam o an açmam daha sonra ararım ama o tabi o kadar gün bekletmem maksimum 2 saat sonra ararım anlıyor müsait olmadığımı.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 249 göst.
3 Eylül 2024 Diğer kategorisinde 2516 (731 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 377 göst.
18 Ağustos 2024 Aile kategorisinde nur120302 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 613 göst.
13 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Minigim500 (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 425 göst.