0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından

Benim telefon Bayadır bozuk kızlar serviste anlayıp yapamadı bosu boşuna para verdik ırakta eltimin abisi var o almış eşim sanada alayım mı diyor hiç kullanmadık bilmiyorum o yüzden fark ediyor mu diğer telefonlarla bugün dönecekmiş o tanıdıklar ona göre haber ver dedi eşim kullanan bilgi lütfen :silly:

16 Cevaplar

0 oy
(13,805 puan) tarafından
Kız kardeşim annemle babama  aldı Şırnak da görev yapıyor orada uygunmuş 

Yanlış hatırlamıyorsam 6 ay da bir telefoncuya götürüyorlar 

Babam 3 yıldır kullanıyor annem de 2 yıldır Xiomi
(2,020 puan) tarafından
Bende redmi note13 pro düşünüyorum oda 20 bin civarı Türkiye garantili ırak ta 8500 muş burda da 10 bin dediler kacagina
(2,906 puan) tarafından
Sirnakta hangi ilçe de :)
(13,805 puan) tarafından
Kız kardeşim merkez de :) ilçeden mi aldı bilmiyorum
(13,805 puan) tarafından
Kardeşim de alırken piyasa 9 bindi 3.5 civarı almıştı
-Reklam-
0 oy
(14,844 puan) tarafından
Ben Almanya'dan getirmişim. Bazı markalara telefoncular yeni IMEI atıyorlar ve Türkiyeden alinmiş gibi kullanabiliyorsun ama yasal bir yol değil. Pasaportla açtirmak çok pahalı. Ben kullanım süresi dolana kadar kullanıyorum. Çift hatlı olduğu için karti ikinci hat yerine takıp 6 ayda öyle kullanıyorum. 
(2,020 puan) tarafından
Yasal değil evet ama Türkiye garantililer çok pahalı imkanlar diyeyim
(14,844 puan) tarafından
Biliyorum canım bende o yüzden burdan almadım zaten. Şöyle söyleyim eğer elinde eski bozuk telefonun varsa onun IMEI numarasını attır aldiğin telefona. Yoksa telefoncu kimin telefonunun imeini atacak bilemezsin. Bir süre sonra kapanabilir çünkü seninkinin numarasını başkasina atar sonra.
(2,020 puan) tarafından
Şey dediler 500 lira gibi bisey alıyoruz kalıcı imei atıyoruz hiç kapanmıyor o zaman öyle oluyor mu gerçekten
(14,844 puan) tarafından
Telefoncu güvenilirse kapanmaz çünkü onun elinde olan bişey. Sana attiği IMEI numarasını başkasina atmazsa kapanmaz. Birde attığı IMEI senin telefona uyumlu olmak zorunda yoksa güncelleme yapamıyorsun. Eski tuşlu telefon IMEI numarasını atarsa yeni telefonda sorun yaşarsın.
(2,020 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim bu teferruatlari öğrendiğim iyi oldu bende tuşlu telefon çok atar birini diyordum
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Ben kullaniyorum canim 3 yıl oldu hiç bir sorun yasamadim imail attiriyorsun telefonu güncellememek gerekiyor güneledikce imail istiyor 
(2,020 puan) tarafından
Orjinalinden farkı yok dimi
(1,568 puan) tarafından
Hayır hiç bir farkı yok sadece normal sartlarda girmemis ülkeye
(2,020 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(28,366 puan) tarafından

Pişmanlıktir benim gözümde.

(2,020 puan) tarafından
Neden peki söyler misin
(28,366 puan) tarafından
İlla bir sıkıntısı çıkıyor imaili gidiyor telefonundan bu tarafa gelmiyor telefon
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Postta 2 kere açılmış kusura bakmayın kızlar ya yeni farkediyorum 
0 oy
(9,338 puan) tarafından
eşim yaklaşık 4 senedir kullanıyor, 1 kere bile sorun yaşamadı
(2,020 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyor canım
(9,338 puan) tarafından
Xiaomi canım ama modeli hatırlamıyorum. Mardin'den mi ne öyle almıştı. bu işi yapan çokmuş, yasal değil ama malum fiyatlar da almış başını gitmiş
(2,020 puan) tarafından
Evet öyle maalesef düşük kötü bisey alayım desen bile 10 binden başlıyor
0 oy
(2,220 puan) tarafından

Ben hariç ailemde herkesin telefonu yurtdışından gelme eniştemler yeğenler dahil yurtdışından gelen birine kayıt yaptırırsıniz hiç bir şey olmaz 

(2,020 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,473 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çift hatlı telefon biri kapandı diğerini kullandık oda kapanınca IMEI artırdık telefoncuda bayadır gidiyor oda
0 oy
(1,410 puan) tarafından

Tüm sülale hemen hemen kaçak desem :D

Hiç bir farkı yok sadece garantisi yok 

Birde imeil atıyorsun

Telefonum 4 yıllık 5 olacak 

Eşim s23 ultra aldı 25 bine çok da güzel 

0 oy
(7,158 puan) tarafından
Benimki de yurt dışı malı IMEI attırdım kullanıyorum normal Türkiye garantili telefonlardan hiçbir farkı yok
0 oy
(8,204 puan) tarafından
Benim annemin vardı kulanmiyo ama tamir gorcek telefon uzun sürede kulandı 
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Eşim bana ıraktan aldı 

Redmi Note 12  pro 5G çokta güzel telefon 6 senedir evliyim telefonlarımı eşim hep ıraktan aldı 
0 oy
(16,682 puan) tarafından
Benimki kaçak 6 ayda bir kapanıyor telefoncuya götürüp actiriyoruz
0 oy
(120,690 puan) tarafından
pasaporta isletmen lazim kayit ettirmen laxim kii buda yaklasik 32 bin tl onun harici bi problem olmaz
0 oy
(161 puan) tarafından
Benim eşimin telefonu yurtdışı Xiaomi ama kalıcı ime atılmış 2 senedir eşimde hic ime atmadık kapanmadıda hala kullanıyo
0 oy
(1,821 puan) tarafından
Eşim bana İran'dan getirdi ben almadım ama güzeldi sadece ibani arada bir normale göre fazla gidiyormuş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
4 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (276 puan) tarafından soruldu

396,352 soru

11,856,114 cevap

35,949 kullanıcı

...