0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (429 puan) tarafından
Bir kac tane denedim en son clean plus aldim ama her lekeyi cikarmiyor ne alicam bilmiyorum cocuklu eve de şart yani her yemekten sonra mutlaka cikartiyorum üstündekileri kendisi yesin istiyorum haliyle de döküyor 

9 Cevaplar

0 oy
(11,638 puan) tarafından
HacghGanic mi ne öyle bi sprey var pembe şişe o çok güzel dün kızım pepee'nin yüzünü tükenmez kalem yapmış hemen çıkardı 
(429 puan) tarafından
Beklemiş lekelerde de işe yariyor mu acaba
(11,638 puan) tarafından
Evet ben hemen yikayamiyorum çamaşırlarını kızım da çok döküyor yemek üzerine. Tek tek sıkıyorum hepsinin üzerine bazen 1 tane de bulaşık tableti atıyorum makineye
(429 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende hemen yikamiyorum tek camasir olunca da yazik gunah diye artik bakalim onu da deniycem teşekkür ederim
(11,638 puan) tarafından
Rica ederim inşallah memnun kalirsin
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Geçen gün arkadaşımdayken çocuklar halıya çay döktü hemen birsey getirdi sıktı çıkardı anında. Bimden aldım leke çıkarıcı diye. Pembe şişeli birseydi bir bak istersen. 
(429 puan) tarafından
Bakayim canim sagolasin
(11,638 puan) tarafından
Aynısı mı acaba bende a101 den almistim
(624 puan) tarafından
Yok canım bimin markasıydi
0 oy
(710 puan) tarafından
Tuanalina333 dolap hesabım cnm orda leke çıkarıcı satışı yapıyorum kendim de çocuklarıma kullanıyorum. istersen bakabilirsin
(429 puan) tarafından
Teşekkür ederim incelerim hayırlı satışlar canım
(710 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Valla bende bir çoğunu denedim ama fayda göremedim bulaşık sabunu ile citeleyip makineye atıyorum mis gibi çıkarıyor 
(429 puan) tarafından
Sivi bulasik deterjani ile mi citileyip atiyosunuz
(1,871 puan) tarafından
Evet annemden gördüm hiç leke olmaz bende öyle yapıyorum artik
(429 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,548 puan) tarafından
Arap sabununun sıvı hali. Her şeyde olmuyor ama en işimi gören o oldu. 
0 oy
(286 puan) tarafından
Stop forte diye cikarici var guzel çıkarıyor bizim haliya meyve suyu dökülmüştü cikardi hic leke kalmadi
0 oy
(145 puan) tarafından
Naturalive beauty. 6-7 yıldır sadece onu kullaniyorum
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Kışla canim pembe olan var ya. Lekenin üstüne dok beklet yıka valla hiç bı lekeyi bırakmıyor .. hatta memnun kalincada yaz bana 
(429 puan) tarafından
Kosla mi canim bugun baktim ona beyazlara ayri renklilere ayri kullaniliyor galiba hep ayirmislar bisey anlamadim bende marketten bakarim diye almadim artik
(1,124 puan) tarafından
Ben direk kışla leke çıkarıcı pembe kutuyu kullanıyorum vallahi çıkarmadığı leke yok tavsiye ediyorum canim bı al
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Bim bulaşık parlatıcısı süper dene derim
(429 puan) tarafından
Beklemis lekeleri citilemeden falan cikartir mi
(1,198 puan) tarafından
Evet cnm onlarida çıkarıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
6 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Büşraaaa (2,977 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
7 cevap 93 göst.
18 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu

384,871 soru

11,512,015 cevap

35,174 kullanıcı

...