0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Merhaba kızlar network işine başlamak birazda olsa elimde para olsun istiyorum ama kazanç  ürün yelpazesi satış kolaylığı ve yaygınlık olarak olarak farmasi mi homm bitkisel mi karar veremedim yapan varsa bana yardımcı olabilir mi

2 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Ben hemen bitkisel üyesiyim canım .Farmasi ucuz ama home bitkisel daha çok kazandırıyor ama bitkiselde hem kendi evine hem de çevrene daha çok satış yaparak daha çok kariyer elde ediyorsun o kariyer sana para olarak hesabına yatıyor. benimki çocuğum var ben çok uğraşmıyorum ama ablam olsun yengem olsun onlar bayağı uğraşıyorlar ve baya kazanç elde ediyorlar. Bizim ekimizde 15.000 5.000 3.000  TL arası kazanç elde eden oluyor. İstersen ikimize katılabilirsin içinde bulunan yüzlerce kullanıci+ üye olan WhatsApp grubumuz var oraya dahil olup ekibimize katılabilirsin.
(36 puan) tarafından
O farmasi de de öyle değil mi zaten yanlış anlamayın ikisini de tam bilmiyorum ondan sordum
(59 puan) tarafından
Merhaba bende üye olmak istiyorum doğumdan sonra . Biraz bilgi verirmisiniz bu iş hakkinda
(788 puan) tarafından
Tabi az önce burda bı arkadaşla da numara üzerinden irtibata geçtik ,onu da üye yaptım inşallah hep birlikte hayırlı kazançlar elde ederiz:)
(59 puan) tarafından
Anladım canım burda özel nerde bilmiorum mesaj atarsan bana numaramı verebilirim
(788 puan) tarafından
Tm numaranı aldım ararım birazdan seni detaylı anlatırım cnm :)
-Reklam-
0 oy
(164 puan) tarafından
Homm bitkisel ürünleri çok guzel kaliteli ama pahalı farmasiye göre  herkes tercih etmeyebiliyor.Ama farmasi daha uygun kaliteside güzel .Ben senin yerinde olsam her ikisinide yaparim cnm
(36 puan) tarafından
O da geliyor aklıma yetişebikir miyim acaba

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
14 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duygu_cuk (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Haticesenyigittt (17 puan) tarafından soruldu

396,410 soru

11,857,717 cevap

35,955 kullanıcı

...