0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Kreşe yazalım dedik kizlar yılık 75 bin dyr fazla degilmi sziler gonderiyormusn kreşe ilk defa göndermek istedik de bakalım bir 

4 Cevaplar

0 oy
(15,807 puan) tarafından
Aylık yaklaşık 8.5 bine geliyo. 9 ay gittiklerini hesaplarsak. 12 ay ise aylık 6 bine gelir. Durumunuz varsa güzel. Tam gün mü nasıl. Neler var içerikte. Hem yemek hem beslenme falan filan olunca okulun fiziki yapısına göre yukselir illa ki fiyat haliyle.  Biz diyanetin kursuna gondermeyi düşünüyoruz. Bu yıl 900 TL ymis. Önümüzdeki yıl kaç lira olacağı belli değil. Yarım gün. Çok fiziki özelliği yok. Evimizin dibinde. Bizim.icin çok iyi olacak inşallah. Oğlum 4 yaşında 
(39 puan) tarafından
7bucukta okulda olck 9 da kahvaltı yapacaklar 12 de öğle yemeği onlara ait yeme içme 5 buçukta çıkış saati  ingilizce de veriyorlarmış masraf onlara ait kitap defter okul ihtiyaç falan sadece yılda bir kere 8 bin temel ihtiyaçlarını alcklar o kdr dedi egitici oyunlar dini dersler eğitim anne babaya saygı sevgili tuvalet eğitimi teşekkür etmeyi vs gibi şeyler dedi
(15,807 puan) tarafından
Brnc4 fiyat normal. Sen çalışıyor musun
(39 puan) tarafından
Ben lise mezunuyum ama eşim sayesinde birktm gitmedim daha istesem açıktan bırakmaz bana da normal geldi ama eşime pahalı geldi arastircam dedi bakacak ona göre imiş
(15,807 puan) tarafından
Tam gün daha ucuza bulur musunuz bilmiyorum. Yarım gün vermeyi dusunebilirsin o zaman çalışmıyorsan çalışıp çalışmadığıni o sebeple sordum
-Reklam-
0 oy
(4,381 puan) tarafından
Bu sene aylik 10 bin verdik. Gelecek sene aylik 22 bin oldu. Kayit yaptirdik. 75 bin cok uygun. 

Dini bilgiler icin 3 yas erken. Cocugunuz suan somut islemler doneminde,soyut bilgileri henuz anlayacak zihinsel gelisime henuz ulasmadi. 

Kaba ve kucuk motor becerileri gelisimi icin ,akranlariyla sosyallesmesi icin kresler cok faydali. 
(39 puan) tarafından
Eşim pahalı dedi ingilizce de veriyorlarmış masraf onlara ait yeme içme onlardan ben beyendm oyun alanları oyun saatleri eğitici oyunlar falan hepsi dahil cocugum evde sıkılıyor ve hiç çocuk yok etrafımızda oyun oynamayı bilmiyor  cocuklarla
(4,381 puan) tarafından
Bana cok uygun geldi.
Cok iyi oluyo cocuklar icin kres.
Devletinkilere bakabilirsiniz 36 ay ve sonrasini aliyolar bu sene aylik 3500 liraydi fiyati
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Gayet normal bir fiyat canım ben evimin yakınında sordum 150 bin dediler yıllık fiyatı ,sizinkini aylık olarak bolersen fiyat makul oluyor zaten, seneye benim bulunduğum şehirde en ucuz 9 -10  binden aşağıya kreş olmayacak sanırım 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,058 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fdmeysltas06 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fdmeysltas06 (12 puan) tarafından soruldu