0 oy
80 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (236 puan) tarafından
Arkadaşlar ben burun ameliyatı oldum beş gün önce. Bugün kan burnumda durup tikadığı için temizlemeye çalıştım. Burun deliklerinin krada duran iki tane ince küçük ip elime geldi ve sonra bıraktım temizlemeyi.  

Bir sorun olur mu

3 Cevaplar

0 oy
(236 puan) tarafından
İyi günler herkese 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sadece bugün mü temizledin hergun yıkama yapman gerekirdi burnuna
tarafından
Babamda oldu da hergun yıkadık ya şırınga ya serum çekip
(236 puan) tarafından
Bana demedi o yüzden yapmamıştım sadece ıslak peçete ile silmiştim.... Cuma randevum var sorarım. Ve dikiş ipi elime geldiği için sorun olur mu sence
(4,581 puan) tarafından
o doktordan doktora degisio ya  13 sene once oldum bende hic yikama milama temizleme masaj  krem
ilac mlac bisey yapmamistim.  burun ucun dustu burnumda cokmeler var zaten asiri dogal yaomisti sadece kemik torpulenmisti. simdi revisyon olcam bende bir aya kadar.  sorun olmaz dusecek ipler zaten bes gun olmus tamponlari cikarip dikis alinma zamani gelmis zate
(236 puan) tarafından
Zaten cuma günü yanına gideceğim ve Burnun yeni mi düştü ve şimdiden çok geçmiş olsun
(4,581 puan) tarafından
yok yeni dusmedi baya oluyor  2  senedr bi gariplik hissediyorum.  nefes almam zorlasti. karnim burnumda 37 haftalik hamileyken bile koşar adim spor yapiyordum kosyu bandinda 90 dk 8 hizla kosuyordum yani. suan ayni kilomda olmama ramen maksimim 30 dk 6 hiz. tempolu yuruyebiliyorum . sonra bisiklete geciyorum oturuldugu icin rahat dinleniyorum diye. yani nfes almam kondusyonumu falan etkiledi baya bi. horlamaya basladim. burnimin icinde iki kemik birledim yeri kirik gorebiliyorm orayi
0 oy
(4,581 puan) tarafından

3 ayak gibinolmasi lazim burun deligimin icindeki cizdigim yer v seklinde birbirine bagli olmasi gerek orasi kiri. diger 3. ucu da kemigin burun ucumda alttaki resimde belli buraya yukleyince kalitesi dusuyormu bilmem de sanki derimi delip cikacakmis gibi kemik var burun ucuma bastirinca.

image

image

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
25 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi.rna (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
15 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.

384,953 soru

11,513,650 cevap

35,174 kullanıcı

...