0 oy
84 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar eşimin doğum günü saat almayı düşünüyorum önerebileceğiniz kaliteli bir marka veya alınabilecek hediye fikri olan varmı

3 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
Ben eşime daha önce saat almıştım birkaç kez. Maalesef kullanmıyor. Ancak kullanacak insan için çok güzel bir hediye diye düşünüyorum.

Cüzdan da hoş oluyor, tarzı olan bir cüzdan- kemer olabilir.

Benim eşimin kullandığı belli bir marka parfüm var. Genelde onu alırım, ihtiyacı da görülsün diye. Kıyafet , ayakkabı gibi şeylerde asla tarzımız uymuyor. O yüzden kıyafet almam, alsam da dolap bekler çünkü.

İhtiyacı varsa cüzdan Kemer alabilirsin. Kemer sık kullanılıyor.
(42 puan) tarafından
Cevabın için teşekkür ederim canım saat hangi marka önerirsin
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
ne kadarlık bir bütçeniz var saat için? benim eşim tam bir saat meraklısı o yüzden biraz anlarım saatten. otomatik saatlere bayılıyorlar genelde ama biraz yüksek fiyatlılar
(42 puan) tarafından
2 bin civari olabilir canım
(16 puan) tarafından
o zaman otomatik bulamazsınız da casio marka bakabilirsiniz. çelik kordonlu olanları hem spora hem klasiğe yakışıyor
0 oy
(1,608 puan) tarafından
Kısaca şunu tavsiye edeyim eşe 1000 liradan pahalı bişey alma. Bunu uzman pskilog soyledi erkeklere pahalı hediyeler alınmamalı ben o yanlisi yaptım . Tavsiye ede bileceyim şeylerde anahtarlık uzerine pilakasını veya ismini yazdır istersen ben oyle yapmıştım istersen saat , bileklik, veya aile tablosu falan yaptır
(735 puan) tarafından
AA neden pahalı hediyeler almayın demiş
(1,608 puan) tarafından
Kendilerini bi vok saniyolar , hahsnsn. Biz dişil enerjimizi yuksek tutmalıyız çünkü kadın veren değil daha cok alan olmalı, yani sürekli vermek ve pahalı şeyler almak bixim dişil enerjimizi düşürür ve sonucda beklentiye gireriz , erkek vermeli daha cok

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
22 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serapse (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
22 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
15 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,097 soru

11,517,204 cevap

35,176 kullanıcı

...