0 oy
90 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar eşimin doğum günü saat almayı düşünüyorum önerebileceğiniz kaliteli bir marka veya alınabilecek hediye fikri olan varmı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben eşime daha önce saat almıştım birkaç kez. Maalesef kullanmıyor. Ancak kullanacak insan için çok güzel bir hediye diye düşünüyorum.

Cüzdan da hoş oluyor, tarzı olan bir cüzdan- kemer olabilir.

Benim eşimin kullandığı belli bir marka parfüm var. Genelde onu alırım, ihtiyacı da görülsün diye. Kıyafet , ayakkabı gibi şeylerde asla tarzımız uymuyor. O yüzden kıyafet almam, alsam da dolap bekler çünkü.

İhtiyacı varsa cüzdan Kemer alabilirsin. Kemer sık kullanılıyor.
(43 puan) tarafından
Cevabın için teşekkür ederim canım saat hangi marka önerirsin
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
ne kadarlık bir bütçeniz var saat için? benim eşim tam bir saat meraklısı o yüzden biraz anlarım saatten. otomatik saatlere bayılıyorlar genelde ama biraz yüksek fiyatlılar
(43 puan) tarafından
2 bin civari olabilir canım
(16 puan) tarafından
o zaman otomatik bulamazsınız da casio marka bakabilirsiniz. çelik kordonlu olanları hem spora hem klasiğe yakışıyor
0 oy
(1,652 puan) tarafından
Kısaca şunu tavsiye edeyim eşe 1000 liradan pahalı bişey alma. Bunu uzman pskilog soyledi erkeklere pahalı hediyeler alınmamalı ben o yanlisi yaptım . Tavsiye ede bileceyim şeylerde anahtarlık uzerine pilakasını veya ismini yazdır istersen ben oyle yapmıştım istersen saat , bileklik, veya aile tablosu falan yaptır
(819 puan) tarafından
AA neden pahalı hediyeler almayın demiş
(1,652 puan) tarafından
Kendilerini bi vok saniyolar , hahsnsn. Biz dişil enerjimizi yuksek tutmalıyız çünkü kadın veren değil daha cok alan olmalı, yani sürekli vermek ve pahalı şeyler almak bixim dişil enerjimizi düşürür ve sonucda beklentiye gireriz , erkek vermeli daha cok

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
22 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serapse (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 212 göst.
22 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
15 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,123 soru

11,877,629 cevap

35,994 kullanıcı

...