0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (570 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçen eşim emar çekildi bugün sonucu aldı iki tane fıtık var boyunda demiş iğne yapcaz iğne yapıp hemen geçiyorum acba bilgisi olan varmı kızlar??bide demiş kist mi kitlemi var dokotr korkulacak birşey değil herkesde olan şey bu Su kitlesi sıvı gibi birşey demiş yarın gel demiş o sıvıyı alcaz bende kafama taktım eşimde diyor korkma kan gibi birşey alcakalr boyunda bide aparatı alcakmis ne aparatiysa 2 buçuk bin demiş devlet karşılamıyor demiş şimdi o sıvıyı alıp patalojiye falanmi yolicaklar acba eşim diyor doktor kendi odasında yapcak bende baktım intrte basit bı amleyta tarzı diyor bilen yaşayan etrfinda böyle durum yaşıyan varmı??eşimde kiloda var egzersizi falanda yapmıyor aslında 

4 Cevaplar

0 oy
(570 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bakarmısınız soruma 

????
-Reklam-
0 oy
(2,984 puan) tarafından
İgne hapınca hemen geçmez. İğne ağrılarını hafifletmek için yapılır. Kitle de mühim birşey değil. Ufak bir operasyon. Bende hem fıtık ameliyatı oldum. Sonrasında da omuzumdan kitle aldırdım. Oradan biliyorum. Geçmiş olsun.
(570 puan) tarafından
Ya çok sağolun sıvı tarzı birseymi o cnm sizede rabbim şifa versin ağrınız varmı fıtık nedeniyle  halen kitle  de tamamen bitmi peki
(2,984 puan) tarafından
Kitleyi en iyi doktor bilir. Sıvıydı bende ki. Fıtık ameliyatından sonra çok rahatım. Ben ameliyat olalı 6 yıl falan olucak.
(570 puan) tarafından
İyi şükür enznda geçmiş amelyat sinrasi sizn cnm Eşimde sıvı denilmiş insalh onunda geçer kokuna vuryo ara ağrıları boyun fıtığı kolay sanrm genel de bel fıtığı zor die bilyom çevremde bel fitgii olan amleyat riskli denilyor genelde eşim sabah giti tammiğne yaoilcakti ben aniden fenalstim geldi artk hastnye gitik eşimede yarn denildi sonra aradılar izine ciyor haftya pazartesi gel demiş baklalım hayırlısı
(2,984 puan) tarafından
Hayırlısı olsun. Boyun fıtığı ameliyatı bel fıtığı ameliyatına göre daha kolay. Size de çok geçmiş olsun.
0 oy
(6,778 puan) tarafından
Güzel kardeşim öncelikle işin ehli birini bulup bir Hacamat ardından bir sülük bir kaç seans sonra Allahın izni ile şifa bulur 

Lütfen önce sülük sonra ne yapacaksanız yapın şifa olsun inşallah 
(570 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya tesekur ederim adaşım bu hacamat bı arkdasim yaptiryo kaç kez yaptı başına falan fıtık için oda geçen biri sülük den bahs etmişti gercekden etkisi varmı acba eşime soylim hacamti geçen dedim yaptır sağlık açısında fıtık için sorayım bı araştırsın
0 oy
(8,220 puan) tarafından
5.6 sene önce bende o iğneyi yaptım ameliyathanede bana yapıldı sadece ağrılarım 2 sene yok oldu sonra tekrar ağrım başladı korkulacak birşey değil yani keşke yine olsam en azından 2 sene rahat geçti 
(570 puan) tarafından
Rabbim şifa versin sizede o ignde 1 tane tekmi oldunuz cnm Arkdasimda geçen yaptırdı ağrım halen var diyor doktor demiş kaç aya geçer eşimede arda koluna vuryo ağrı ama işte bugun bide kistbmi kitlemi ne varmış korkma demiş  o herkesde olan birşey cikyor yani Kafama o takıldı çok Onu Yarın alcakmiş eşim diyor doktor kendi yerinde direk alcakmiş bı tüpü falan varmış devlet karşılamıyor demiş al yarn gel o sıvıyı alcam eşim diyor kan gibi enjteyle alcak bende diyorum o sıvı ciddi birseymi acba alsami yada onu alıp patalojiye falanmi yolcak yada ufak birşey olduğu İçin doktor hemen yarn alcam demiş amleyat falan bahs etmemiş küçük operesyin diyorum demek
(8,220 puan) tarafından
Cnm benjm tek boyun fıtığım vardı kitle sıvı vs yoktu fıtık vardı yeni olusmus dedi ameliyathanede iğne yaptı riskli bir iğne ki sanki ameliyat etmiş gibi bir sürü imza attım birşey olsa sorumluluk bana ait vs diye
(570 puan) tarafından
He anldm canm eşimde fıtık küçük demiş daha 2 tane var  tabi ihtimakeride göz Önünde bulunduryorlar imza atıyorlar

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 379 göst.
0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
0 oy
8 cevap 174 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hale01 (2,006 puan) tarafından soruldu

385,029 soru

11,515,590 cevap