0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İnstgramda bu sayfa ve benzerleri ücretli cinsiyet tahmini ywpiyor ywptiran varmı doğruluk payı nedir 

3 Cevaplar

+2 oy
(9,467 puan) tarafından
Zaten doktor net bilgi verir vakti gelince... neden ücret ödeyeceksiniz ki sadece bir "TAHMİN" için 
tarafından
Evet ben biraz sabırsızlanıyorum sanırım 2 hafta sonra swten doktor söyleyecek merak idte
(9,467 puan) tarafından
Sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsun inşallah ❤️
(4,544 puan) tarafından
dolandirilmak hosuna mi gidiyor:) gunde on kisiyi enayi yerine koyup herbirinden 100 tl alsa hinde bin tl ayda 20bin yl kazanir. millete niye bukadar kolay para kazandirtcaksin ki yizde 50 ki yada erkek diyecek alt tarafi binlerce secenek yok. bana at 100 tl bende soylim sana kiz yada erkek diye:)
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından

Bizim buralarda bı laf var. Kim s.kim hıyar dese bir avuç tuzla gidiyorsun. 

Şimdi de sen öyle tahmin olayı bulma vs hepsi yalan. Mesela ben bulurum nasıl gün ay yıl doğum tarihi. Hamile kaldığın tarihi alırım anne adını falan ( o da işte yalandan ) çin twkvimine göre bakarım. :D gerçi benim çok twkviminde kız diyordu oğlan oldu da. Neyse. :D para dağıtmayı çok seviyorsan ihtiyaç sahiplerine verin. 

(9,467 puan) tarafından
Ne kaba bir lafmis çok ayıp yaa post sahibi değilim ama utandım valla
(4,544 puan) tarafından
at yalani skim inani gibi bise olmus ona bile grek yok yazi tura kadar kolay bise. iki ihtimal var 1/2 olasilik:)) . hayir enayi yerine konmak zoruma gider benim bide uate para verecem:)) yirt cope at parayo daha iyi:)
0 oy
(6,697 puan) tarafından
paranızı boşa harcamak yerine bir çocuğa yemek yemedirin daha iyi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 164 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Likay& (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 536 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kumsal21 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.