0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (709 puan) tarafından
tarafından kapalı

Seni aldatan birini affedebilir misin? Kizlar bu herhangi biri olabilir illaki eş demedim yani bir uyari geldi hadiiiii birazdannn yol görünür bizeee:woot::blink:

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

+7 oy
(6,765 puan) tarafından

Çok saçma bir soru.

Ve çoğu hemcinsimizi üzecek bir soru.
Ve büyük konuşma demişler 
(1,239 puan) tarafından
:D :D :D Tamam
tarafından
Tamam arkadaşlar sakin gerilmeyelim
(709 puan) tarafından
Ay kız Allah seni emi benide güldürdün:)
(709 puan) tarafından
Yok kız ne gerilmesi gülüyoruz şurda:)
tarafından
Tamam hadi gülelim.o zaman ;D
-Reklam-
+2 oy
(400 puan) tarafından
İnsan başına gelmediği için ahkam keser. Asla kabul etmem asla olmaz gibi gibi.. başına böyle olay gelip affeden kadınlarda var. Yuvayı adamdan ötürü kabul etmeyip boşanan da var. Her iki şıkka da razıyım diyebilirim. Ama adam sürekli sürekli aldatıp özür diliyorsa onu affetmek a.ptalik. 
(709 puan) tarafından
En haklı yorummmm valla
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Onu maf ederim katil olurum yani o kadar diyim.
(709 puan) tarafından
Kiz demeeee
(1,656 puan) tarafından
Dedim bile. Herşeyini affederim başka kadını affedemem oda bilir zaten. Geçen gün bana telefon alacakmış. İlk defa etrafta tutmamaya başladı. Trendyolu bende olduğunu bilmiyor. Baktım telefon satın almış dedim haa bu bana hediye alacak hiç bakmıyım gerçekten de kargo gelince hediye aldım dedi sonra telefon hep göz önündeydi. Yani telefon kaçırmalar olabiliyor kızlar hahaha. Eşimde bunu affedemez bende affedemem
0 oy
(774 puan) tarafından

Aldatıldım ve af ettim de:(

(709 puan) tarafından
Üzdün knk be
0 oy
(3,913 puan) tarafından
Büyük konuşamam şartlara bağlı 
(709 puan) tarafından
Öyle doğru
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Asla affetmem. Zarar vermem Allah'a havale edip köşemde aldatılmasını beklerim ki gerçekten bu zamana kadar kim nasıl canımı yaktıysa aynı şekil canımı yakanında canı yanıyor. O yüzden her zaman Allah'a havale ederim o en iyisini bilir. Kılımı kıpırdatmam değmez çünkü. 
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Eş konusunda büyük konuşamam. Kader kime ne yazar ne yaşatır bilinmez.  Diğer insanlar tarafından aldatılmadım, onlar beni aldattığını sandı ve hayatımdan ben tarafımdan sıyrıldı atıldılar. 
0 oy
(5,811 puan) tarafından

Afettim ben :happy::happy:

(709 puan) tarafından
Olsun büyüklük sende kalmış canım be
(5,811 puan) tarafından
Valla büyüklük mü aptallık mı orasını bilmiyorum ama zor bir durum :(
(709 puan) tarafından
Şartlara bağlı bisi o aptallık değil bence
(5,811 puan) tarafından
Öyle tabi☺️
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Direk sutlarim o kadarda büyük konuşuyorum. 

O büyük konusmayim diyenler sanirim gidecek yerleri, ekonomik özgürlüğü olmayanlar. Burada da çok var aldatıliyor ama gidecek yeri yok ,parası yok mecbur o evde duruyor. Yoksa aldatilmak affedilecek bir olay değil.
(532 puan) tarafından
Hiç öyle bı dünya yok canım. Teyzem öğretmen başında ana yok baba yok şuan bosansa krallar gibi yaşar ama herşeye susuyor kaynanayla birlik oturuyor. Kendi anasına cemkirdigini asla kocasına kocasının ailesine yapamıyor. Doğum yaptı 3 günlük kocasından dayak yedi kartları kocasının elinde. Diyorum gel bize tatilde gezeriz eğleniriz kocanda gelsin teyzem öz be öz diyor benimki sevmez öyle şeyleri. Bu kadın üni mezunu ve şuan öğretmenlik yapıyor. Yani affetmenin bahanesi yok. Affeden affediyor.
(8,708 puan) tarafından
İstisnalar kaideyi bozmaz.
(532 puan) tarafından
Türk kadınının dnalarina işlemiş susmak. Baskaldiranlar istisna benim gözümde.
(8,708 puan) tarafından
Birde bu post için üzülecek şimdi kadınlar diyorlar. Aldatıliyor affediyor affediyorsa ne diye üzülüyor. Kadınlar bu kadar pasif olmamalı.
(532 puan) tarafından
Evet ne yazikki. Erkek nasıl susmuyorsa kadında susmamali. Buna katılıyorum
0 oy
(1,349 puan) tarafından
Senin sorun aslında kandırılmak olmalı canım ya çünkü insanı eşi aldatır, başkaları kandırır bana göre:)
(709 puan) tarafından
Damammmmm abla
0 oy
(8,116 puan) tarafından
Aldatilmadim Allah korusun .
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Bir erkeği bir kadın aldatırsa ya ölür ya da terk edilir. Ben başkası tarafından nasıl aldatılır bunu anlayamadım ama kendi anladığım şekilde yorumlarsam ben aldatılmayı kaldırabilecek bir kadın değilim . 
0 oy
(13,850 puan) tarafından
Etmem etsem de buna hem kendimi hem karşı tarafı pişman ederim 
0 oy
(1,208 puan) tarafından

Affedemem herhalde ya büyükten konuşmak istemiyorum ama:blink:

0 oy
(4,041 puan) tarafından
Eşim çok çapkın bir adammış zamanında. Önce arkadaştık biz bununla her şeyi anlattı. Sevgiliyken dedim ki “ bak ben hemşireyim biliyorsun. Ona göre davran” 

Onun için en büyük ceza ben ve kızı olmadan bir hayat. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 588 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 112 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 424 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu

384,962 soru

11,513,867 cevap

35,174 kullanıcı

...