0 oy
242 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,198 puan) tarafından
Kızlar hepsi burada da. Koltuk yıkama makinası aldım ve o kadar muhteşem bisye ki şiddetle tavsiye ederim. Ben 4325 modelini aldım ya böyle mükemmel bişey yok evde yıkanmayan şey bırakmadım . Yatak koltuk sandalye hepsini kirkladim inanın evin kokusu bile değişti :D Alın aldırın 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,299 puan) tarafından
Kiwinin çekiş gücü az canım bende aldım ama çekmesi iyi olmadığından kaynanam bana ver dedi ince olduğu için onun çoğu şeyi verdim kendime ihlas aldım ihlas der gerisini es geçerim dyson neymiş diğerleri neymiş ihlas hem döner başlığıyla sadece süprümesiyle halılar yıkanmış gibi oluyor evin havası değişiyor birde günlük toz almak için fantomun kırmızısını öneririm mis gibi çekip alıyor ondan aldım birde kızım için karcher buharlı makinadan aldım sadece dokundurmanda bile parlıyor dolaplarım pırıl pırıl al ve aldır en güzel tavsiyem
(3,198 puan) tarafından
Ya kiwinin hangi modeli senin ki ben benim kinin çekim gücünü sevdim en son ki seriden aldım ben . Evet ihlas çok iyi annemde var
(1,299 puan) tarafından
Kiwi 4320 miydi 25 miydi tam hatırlamıyorum canım ya komple kaynanama verdim sorarım ona da gri renkti sonra bir tane çıktı wattı daha yüksekti keşke ondan alsaydım ama eşim sağolsun ihlas dedim aldı vallahi altınla yarışıyor böyle şeyler niyeyse
(3,198 puan) tarafından
He benim çekim gücü iyi olandan canım . Ah ihlasin yanında bu hiç bişey
(160 puan) tarafından
Canım seninki ihlasın hangi modeli link veya resim atar mısın
(1,299 puan) tarafından
Susambebek canım gezdim chromeda ama bulamadım daha doğrusu internetten satış yapmıyorlar bulunduğun yerde ihlas pazarlamayı ara veya yakınsa gidip alabilirsin ben çok memnunum senelik bakıma gönderdim ücretsiz bu arada sorarsan büyük boyu ve biraz daha küçüğü var ondan al temizleme robotu diye geçiyor ya da hem süpürme hem yıkama makinasıda dersen daha iyi.olur şimdi temizlemede iki güne gelirse atarım sana canım
-Reklam-
0 oy
(2,410 puan) tarafından
Fiyat ne canim
(2,652 puan) tarafından
Söylediği model 4.800 canım.
(3,198 puan) tarafından
Aynen canım indirim takip et düşüyor yükseliyor
(2,410 puan) tarafından
Oo fiyat iyiymiş, ama ihtiyaçlardan sıra gelir mi bilmem, teşekkür ederim bilgilendirme için
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Kesinlikle. Bende de var yıkamaya her sene vereceğim parayı makineye verdim.  En azından koltukları falanda yıkayabiliyorum diye. En mantıklısı makine almak dedik. Aldık ama eşim yapıyor genelde. Arabanın koltuklarını filan da yıkıyor. Gerçekten alıpta pişman olmadığım 2. Şeylerden biri halı ve koltuk yıkama makinesi 
(2,652 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım. Çekim gücü iyi ama bilemedim.
(2,020 puan) tarafından
Halilarini yıkıyorsun ama dimi
(2,652 puan) tarafından
Bitane kalın halım var onu her 6 ayda bir yıkamaya veriyordum işte şimdi kendim yıkıyorum canım. Annemin halısını da yıkıcam işte.
(160 puan) tarafından
Halıları nasıl yıkıyorsun canım evin içinde mi yoksa başka bi yerde mi
(2,652 puan) tarafından
Evin içinde yıkıyorum canım. Olduğu yerde ilk leke çıkarıcı sprey sıkıyorum zaten suyu makine ile sıkıyorsun. Fırçalı başlığı ile ovalıyorum sonra suyunu çekiyorum çekebildiğim kadar. Camları açıp havalandırıyorum kuruyor. Eşim yaptığında hiç ıslaklık kalmıyor ama o daha güçlü çekiyor.
0 oy
tarafından
Evet bende çok duydum bu markayı fiyatına gire performansida çok güzel diyorlardi, dedikleri kadar varmış demek ki. Güle güle kullan canım.
(3,198 puan) tarafından
Saol canım kesinlikle tavsiye ederim. Aşırı memnun kaldım
0 oy
(17,330 puan) tarafından
Ben de kullanıyorum 1 senedir. Güzel gerçekten. Bence her çocuklu eve şart. Oğlum leş gibi yapiyo koltuklari halıları çünkü sağolsun. 
(3,198 puan) tarafından
Ah bende de var bir tane çok yaramaz bir kiz
0 oy
(160 puan) tarafından
Canım hangi modeli aldın ? Bide halı yıkadın mı nasıl ? 
(3,198 puan) tarafından
4325 modeli aldım hayır halıda denemedim canim
0 oy
(944 puan) tarafından
Bende aldım tavsiye üzerine sorunsuz çalışıyor mu diye tek sandalyede denedim güzeldi . İnşallah bayramdan önce temizliğe girisecem yatak koltuk sandalye bende kirklarim :) hayırlı olsun ☺️ 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Gerçekten iyi mi canım bende araştırmalar yapıyorum bu model için bir kaç gündür hali yikamasi güzel mi yikamacidan gelmiş gibi oluyor mu 
(3,198 puan) tarafından
Ya halı da denemedim de .  Koltukta başarılı. Belki halıda su şekilde kullanabilirim anlık leke oluyo meyve suyu çay kahve vs durumda kullanırım diye düşünüyorum
0 oy
(1,415 puan) tarafından

Seninki hangi model bilmiyorum ama bende bundan almak istiyorum a101 gelen küçük geliyor bana bu daha büyük ona göre 

Şuan alacaklarım listesinde 3.sırada

Akşam akşam beni sevindirdinde 3 4 ay önce hep bakıyordum önce 6 bindi sonra 8 bine kadar çıkmıştı şimdi yine çok inmiş

Google açtığımda inanamadım kaç defa arattırdım başka siteler baktım fiyat inmiş :D

image

(3,198 puan) tarafından
Hepsi buradada aynı satıcıda daha uygun okuyor orayada bak mutlaka benim ki de bunun aynısı inan pişman olmazsin
0 oy
(1,779 puan) tarafından
A101 bugün geliyir
(2,405 puan) tarafından
Onun modeli 4322
(1,779 puan) tarafından
İyi degilmi
0 oy
(321 puan) tarafından
Siz deterjan koyuyormusunuz makinenin için e bide fırça başlığıylamı koltuk ve halîları yıkıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz. Yoksa bez ve su ile ovalayip sonra mi makineyle çekiyorsunuz. Bende aldım bir tane Trendyol dan kiwi nin koltuk yıkadim da halı daha yıkamadim nasıl kullanmalıyım fikir verirmisiniz 
(3,198 puan) tarafından
Bende halıda denemedim . Önce Kendi fırçası ile ıslattım evet yüzey temizleyici deterjan koydum içine. Ve lekeli olan yerlere sprey sıktım leke çıkarıcı. Fırçasıyla güzelce yokadik hem fircaladim hem suyu çektim. Sonra tekrar duru su ile tekrar hem ıslattım hem fircaladim en son vakumla çektim. Ekstradan başka bişey ile fırça yapmadım yatakda çok başarılı oldu. Keza koltuk sandalye de aynı şekilde.
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Açık renk beyaz krem gibi koltuk takımlarında başarı oranı biraz az. Bilipte alın. Bende bundan alacaktım,sonra fantomu daha çok övdüler. Çıkan suyun kiri şok ediyor ama koltuklarım da dalgalanma oldu. Sandalyaleri güzel yıkadı, onlar koyu renkti. Koltuk biraz rezil oldu
(3,198 puan) tarafından
Ben açık gri de kullandım ama rahatsız olmadım onda dalga bırakmadı . Ama beyazz degikde bal köpüğü renginde teklim var onun birazinds denedim kirli su çıktı. Ama dalgalanma olmadı . Ama çok az kısmında kullandım
(1,620 puan) tarafından
Bilmiyorum bn yaptım öyle, eşim yaptı diğerini o da öyle . Kişiden kişiye fark etse erkek gücü o daha çok vakkumlattı ama olmadı bizde. Kahve renkli olanlar güzel oldu ama

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 187 göst.
11 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde mys62 (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bbgm (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
+1 oy
11 cevap 145 göst.
13 Eylül 2024 Aile kategorisinde hanimeli (560 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,823 cevap

35,952 kullanıcı

...