0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (960 puan) tarafından
Tum sezon icin bu fiyatmis .eylulden mayisa kdr 3bucuk yasnda

22 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Maşallah napiolar öyle üniversiteye mi hazırlıyorlar:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne yaptınız canım 27 milyar ne demek ya şu anda 27 milyar borcum var zaten yani ben olsam hayatta vermem özel kreş dediğ in yani çok pahalı geldi bana aşırı derece
+1 oy
(2,162 puan) tarafından
Çok fazla. Ben kendim aldım yarım dönemlik 2 bin civarı tutmuştu.
+1 oy
(1,305 puan) tarafından
27 bin TL abartmışlar. Biz devlet okuluyuz 650 TL ye aldılar bu sene. Kalemleri kırılırsa biterse 1 kutu boya ve yapıştırıcı aldılar ekstradan. 3 yaş çocuğu etkinlik bile yapamaz ki doğru düzgün oyun grubu onlar. Şaka gibi... 
+1 oy
(2,405 puan) tarafından
Tabiki de fazla. Yani sadece ve sadece kırtasiye ise fazla
(960 puan) tarafından
Bzde oyle dedik şok oldk biz hersyn iyisini kullaniyoz blmem ne dedi fabellmis yani ne kdr boya yapcak ki bu cocuk sanki
(2,405 puan) tarafından
İyisi olsada fazla 3.5 yaşındaki çocuk ne yapacak sanki 2 boyar tmm sıkılır. Oyunla gecer onun zamanı.
0 oy
(4,793 puan) tarafından
Normal bence aldıkları zamazingo şeyler hep pahalı malesef 
tarafından
Normal mi :))) çok zenginsiniz galiba
(4,793 puan) tarafından
Zenginlik değil. O kestikleri saçma sapan kağıtlar oyun hamurları yapıştırıcılar keçe kağıtları parmak boyaları önlükleri vs hiçbiri ucuz değil.  Bir de bunların kimyasalı az olanı alırsan  bu fiyata gelir.
(536 puan) tarafından
Ne kadar pahalı olablr ki 27 bin çok çok fazla kırtasiye için
0 oy
(11,930 puan) tarafından
Bu yıl on bin verdim ben normal 
(960 puan) tarafından
Bzmde sezonlk iste kiş sezonu 27 dedi
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Normal geldi bana. Tabi özel günlerin masraflarında dahil mi buna. Kifayet falan alınıyor ya gösteriler için 
(960 puan) tarafından
Hayir sadece krtasiye dedi
0 oy
(4,903 puan) tarafından
Bizim kreste 30 bin dedi evet maalesef cok fazla. Zaten kirtasiye masrafi degil kayit parasi oldugunu soylediler.
0 oy
(3,984 puan) tarafından
Kreş ücreti ayrı, kırtasiye ücreti ayrı mı alınıyor? Ben şok. Kreşi neden lüks gibi görüyor bu ülke çözemedim gitti, bu ihtiyaç ya. Piyasayı bilmediğim için fiyatla ilgili yorum yapamayacağım. 
(743 puan) tarafından
Bende merak ettim ne alaka kırtasiye. Hepsi dahil değil mi? Burda bikac yerle görüştük 12 bin aylik. Kimse kırtasiye falan demedi. Peki kreş ücreti nekadar ?
(960 puan) tarafından
Kres ucreti 16bin aylik .27 bin ayri olarak sadece kirtasiye dediler
(743 puan) tarafından
Ay bu şaka olmalı. Çok pahalii.
(3,984 puan) tarafından
Piyasayı bilmediğim için çok sağlıklı olmayabilir yorumum ama 43 bin kreş ödemesi ki özel günü vs olur onu da isterler mi bilemedim fazla gibi geldi bana. Neredeyse 3 sene gidecek, okulu da özel olursa ciddi paralar harcanıyor demektir eğitim için. Yeğenlerim de özel okula gidiyor, onlardan yıllık ücreti duyunca cidden şaşırıyorum.
0 oy
(1,662 puan) tarafından

Tüm sezon derken 8 ay mı 27.000tl toplamda.

Yoksa her ay ayrı ayrı 27.000tl
(2,007 puan) tarafından
Kırtasiye yıllık yada dönemlik alınıyor canım öyle biliyorum aylık kreş masrafı ayrı bu sadece kalem kağıt boya yapistiri vs parası

Aylık da kreş ücreti ayrıca vardır

ama çok ya bizim burda da 4 bin falan di kırtasiye masrafı bu sene gönderen arkadaşlarımın 6 binde yarım gün ücreti idi . Seneye tabi daha fazla olur ama 27 bin sadece kalem kağıt vs için bence çok ya
0 oy
(627 puan) tarafından
Aylık ne kadar verceksin kreşe kendin al bence eğer uyguna geliyorsa 
0 oy
(9,355 puan) tarafından
kırtasiye masrafı ucuz olmaz, normal gibi geldi bana
0 oy
(120,691 puan) tarafından
tum sezon ve ozel bi kres icin fiyat gayet normal
0 oy
(11,177 puan) tarafından
Kiz cok pahali degilmi ya. Ben 6 verdim. Seneyede 10 olsun hadi
0 oy
(1,613 puan) tarafından
Bizde 25 bin odedik kirtasiye ve yemek 30 du 25 e indiler
0 oy
(610 puan) tarafından
Yok bedava hatta fazla olurmu hiç 
0 oy
(15,094 puan) tarafından
Kırtasiye masrafı 27 binse kreş ücretini merak etmekteyim 
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Çok fazla bursa da bilinen bir anaokuluna gidiyor oğlum özel. 12 bin istediler kırtasiye ücretine o bile asiri fazla geldi bize ama mecbur kaldi ki 27 bin nedir ya cok uçuk 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Asiri fazla pahali. Hiç pas vermeyin, saka yapiyorsunuz galiba, boyle fiyatmi olur diyin, bu sartlarda maalesef yazdiramayiz deyin bakalim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
13 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (4,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
1 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ecem2013 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (106 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,825 cevap

35,952 kullanıcı

...