0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (1,065 puan) tarafından

Hanımlar ben 1 ay önce spiral taktım 9 gün önce âdet oldum 9 gündür kanamam ne azaldı nede kesildi ilk günkü gibi aşırı var bı ay sonra temiz yani adet olmadığın zaman kontrole gel dediler âdet oldum gidemedim neyse sorum şu bu kadar kanama normal mi .:( kaydı mi acaba böyle devam ederse hiç kesilmeyecek gibi 

4 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
Valla canım ilk bir yıl lekelenme olur falan denildi bana düzensiz olur denildi 1 buçuk yıl kaldı baktm hep aynı 12 gün falan sürüyor kanama çok fazla bel ağırlari çok fazla en son dayanamadım dün çıkarttım.
(1,065 puan) tarafından
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Evet ya benim yarın 10 gün olacak ve hala aşırı kanama var kesilecek gibi değil spiral iyi değil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bazı sorular tam benim için sanki öyle denk geliyo ki. Bende iki ay önce taktım sormuştum ne gibi etkisi olur diye azsa çokda olabilir azalabilir de 6 gğn sürüyorsa uzayabilir fln demişti. Geçen ay sadece leke şeklinde sürdü dün oldum lohusa iken bile bu kadar yoktu alışır vücut umarım. Kayma olduğunu sanmıyorum yani.
(1,065 puan) tarafından
Benimde normalde adetliyken kanama az olur 5 gün sürer lavobaya gitmeye korkuyorum akıyor resmen hele belim kopuyor umarım dediğiniz gibi çabuk alışır yoksa bu zımbırtı bizi mahf edecek . Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
tarafından
Bugün aynı durumdayım bende beklemedeyim ama dediğim gibi bunlarım olabileceğini söylemişti
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Vücut alışana kadar böyle olması normal. Kanama süresini değiştirebiliyor. Ben normalde 3 gün regl oluyordum spiralden sonra 5 gün sürmeye başladı. Kanama devam ederse görün mutlaka 
(1,065 puan) tarafından
Canım hem miktarı aşırı arttı eskiye göre hemde süresi normal de 5 gün sürer. İnşallah her adet böyle geçmez düzene girer. Bende korkuyorum ya kan kaybedersem bide kansızlık var bende hep ilaç alırım . Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
0 oy
(19,677 puan) tarafından
Normal canım heleki yeni takılmış kanama olur 
(1,065 puan) tarafından
Canım taktuktan 17 gün sonra adet oldum bide aşırı kanama var 10 gün olacak yarın ve hala İlk gün ki gibi azalma yok .
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
(19,677 puan) tarafından
Tekrar doktora git o zaman canım istersen
(1,065 puan) tarafından
Canım ayın 28 de randevum var bekliyim mi yoksa acile mi gideyim acaba
(19,677 puan) tarafından
Acile git canım ordan yönlendirirler seni yardımcı olurlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
11 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Zlyh-a 22& (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kutluay (1 puan) tarafından soruldu

396,268 soru

11,854,074 cevap

35,947 kullanıcı

...