0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Haha hadi ben akıllanmazın tekiyim sabah pişman olacağımı bile bile buralardayım siz niye uyumazsınız :D haha ayy valla yorgunluktan uyuyamıyorum ben birde ulaş biraz ateşliydi de korkumdan :/. Şekil a tünedim :D 

image

5 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
Uzun yolculuktayim otobüsle hamileyim bide yatmak istiyorum ama rahat yatakta bile yatamiyorum burda nasıl yatayim
(65 puan) tarafından
Mecbur canim ya belki de cok kilo almadigim icin oyle cok agirlasmadim 3kilo aldim cok şükür
tarafından
Hay maşallah nazar değmesin ben çok kilo almıştım çok
(65 puan) tarafından
Gider insaAllah o kilolar . İlk hamileligimde 9 kilo almıştım bunda ilk başlarda almıştım sonra cok kotu hastalandım o zaman gitti butun kilolar
tarafından
Amin canım da zor ya ben bir çaba sarfetmiyorum yani açıkçası hastalıkla da gitmesin ya hastalık zor
(65 puan) tarafından
Tabi canim ya Allah hastalık vermesin ben halen toparlanmış değilim. Sağlıklı bir şekilde gider insaAllah o kilolar
-Reklam-
0 oy
(4,796 puan) tarafından

1 milyon liraya insanların neler alabileceklerini okuyordum:) Konya’da bahçeli bir ev beğendim 18 milyon. Ankara’da beğendiğim ev 25 milyon. 

Artık paranın değeri o kadar düşmüş ben ancak tatil yaparım o kadar. 

tarafından
Sonra neden gelişemiyoruz :D
(4,796 puan) tarafından
Benim kaçırdığım bir şey mi var diye baştan tekrar tekrar okudum :)) kristal ağlanacak halimize güldüm :))
tarafından
Mhrs ye gıcık oldum ya şuan bugün randevumuz vardı gidemedim ama iptal ettim randevuyu taa beni hazıranın 7 sine atıyor bu nasıl sistem ya
tarafından
14 gün var şükret bulduguna
tarafından
Oğlan hasta olduğu için götürecektim randevu olmasına rağmen vermiyor dün iptal ettim diye bugün için
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Ulaş bey uyuyor mu

Zaten geç yatıyorduk da  uyuyamıyorum bu ara kafam dolu 
tarafından
Uyuyor ama biraz sancılı galiba biraz üşütmüş. Birde dişleri dehşet kötü azılar çıkıyor çığlık çığlığa uyanıyor arada :/
(13,264 puan) tarafından
Hemen çikarır inşallah
0 oy
tarafından
++++ bebeğim daha yeni mama içti boğulur diye kokuyorum o yüzden uyumuyorum

(Bu arada gamzeleein çok güzel) 
tarafından
Yaaa anne yüreği :)
Çok sağol ❤️
0 oy
(14,473 puan) tarafından
Çünkü Ayşe peşpeşe ram 4 kere anneeeeeee annneeeeee diye bağırdığı icin uyandım ne yazikki..

Gel befaber uyuyalım diyeymis tüm yaygara. O geri yattı benim gözler çin

Çok tatlısın askom ♥️
tarafından
Sağol bebeğim ❤️ uyumuşsundur inşallah :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 168 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,119 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 161 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Defne21 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 154 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (416 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,538 cevap

35,954 kullanıcı

...