0 oy
139 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (35 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar Instagram sayfasında modernsytlekonsept diye bir sayfadan balkon bahçe takımı aldım ödemeyi ibanlarına gönderdim fatura göndereceklerdi 2 gün oldu halen göndermediler cevab da vermiyorlar bu sayfa adına mağdur kişi varmı, şikayet etmek istiyorum nerelere şikayet edebilirim bilgi verirmisiniz? 

Bankamı aradım durumu anlattım diğer banka ile iletişime geçecekler iade için bakalım sonuç ne olacak karşı taraf kabul ederse oda tabi ki

5 Cevaplar

+1 oy
(902 puan) tarafından
Canım şikayetvar da bir sürü kişi para gönderdim ürünü yollamadılar cevap vermiyolar yazmış keşke siteyi araştırmadan alışveriş yapmasaydn unut sen o parayı 
(35 puan) tarafından
O aklıma gelmedi baktım Trendyol linkleri var güvenilir bir anlık nefsim yoksa hiç böyle Instagram hesaplarından alışveriş asla yapmazdım bankamı aradım şüpheli durumlara bağlandım durumu anlattım karşı bankayı arayacaklar iade için bakalım sonuç ne olacak
(902 puan) tarafından
Ne kadar ödemiştin çok değildir inşallah
(35 puan) tarafından
4200 ₺
-Reklam-
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Canm googeldn aratsana sikayet varda vardir belki biseylerj
(35 puan) tarafından
Çok geç malesef 4 kişi den var şikayet var
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Geçmiş olsun kardeşim sen unut o parayı 
(35 puan) tarafından
Bankayı aradım şuan umudum banka bakalım yoksa dava da açarım kardeşim avukat ama 4200 TL için değermi değmezmi bilemiyorum konuyu konuşmadım
(1,379 puan) tarafından
Yavrum kardeşinse bedava 4200 tl de az para değilmiş ara sor benim imkanım olsaydı sorardım
(35 puan) tarafından
Bir dosya masrafı en az 500/600 TL banka dan bir sonuç gelsin bakalım ona göre hareket edeceğim
(1,379 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bakalım
(35 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(256 puan) tarafından
Canım keşke Trendyol üzerinden yapsaydın linkide varmış diyosun.en azından yanlış bir şey gonderselerdi paranı iade ederlerdi
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Biz de bu ara balkon için öyle takım bakıyoruz. Hem koca takım hem uygun fiyat veren çok sayfa var. Profile bakıyorsun sabit bi sitesi yok. Bi watsap erişim numarası koymuşlar sadece. Bazıları site ismi yazmış ama tıklayınca içi boş. Profilde yarım yamalak özensiz yazılar. Nasıl güvenilirki. Güvenilir görünen yerler de pahalı gerçekten. Siz de uygun fiyatlı diye mi almak istemiştiniz?

Şikayet vara yaz. Ama bilmem bişey çıkar mı. İnşallah geri alırsın paranı. 
(35 puan) tarafından
Instagram dan yazdım paramı iade edin uğraşmayalm diye görüldü yapıyor ama cvb vermiyor komşu PTT avmeden almıştı keşke bnde öyle ypsa idim işte bir anlık oldu olan
(2,876 puan) tarafından
İnstagramda çok var dolandırıcı yaa. En iyisi trendyol hepsiburada pttavm dediğin gibi.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Melezprenses (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 225 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 636 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 337 göst.