0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 4 yaşında kızım kışlık kalin kazak pijamalarını evin icinde giyiniyor corap falan :)))) diyo açık giymeyi sevmiyorum sizce normal mi oyun amaçlı mı yoksa ne için 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,846 puan) tarafından
Bizimkide degisik versiyonu memem görünecek diye korkudan ölüyo ☺❤

Babasıda diyoki sanki memen varda sakliyon jsjsjsj
tarafından
:)))))))))) allahm ya
(2,846 puan) tarafından
Aslaaa kimsenin yaninda kiyafet cikarmiyo bazen üstündekini babasının yaninda soycaksam atletle kalcaksa ondada eliyle kapatiyo gülmekten ölüyoruz babasiyla aslinda bu iyi bisey ben kimse acmasin diye tembihliyodum oda erkencikten öğrendi valla asla özel bolgelerini actirmaz ❤
tarafından
Maşallah yavrularıma ben de kimsenin yanında asla değiştirmem kıyafetini çünkü artık büyüdüler
(2,846 puan) tarafından
Aynen kuzum boyle olmalari cok iyi en azindan ne nerde giyinmeli hem biliyolar hemde kendilerini koruması gerektiklerini aşılamis oluyoruz maşallah kuzular saglikla büyüsün ❤
-Reklam-
0 oy
(8,115 puan) tarafından

Az önce bunun için istişare yaptık oğlumla tamam anne giyilmez dedi lakin kaşla göz arasında dolabı talan etmiş .cinnet geçireceğim 4 yaşında galiba bu bir sendrom :woot:

(8,115 puan) tarafından
Valla cildirmalik ben sakın kalamiyorum koltuk arkaları banyo vc heryer kıyafet
tarafından
Sorma sorma bizde de durumlar aynı temizlik yapıyorum ertesi gün ev batıyor
(9,919 puan) tarafından
4 yaş anneleri sarılalım :) kızım dolapları hep boşaltır eldiven patik ne varsa bulur giyer kar yapsın der kazak ister kışın da elbise giymek ister :)
(8,115 puan) tarafından
Sarılıp ağlayalım lütfen
(133 puan) tarafından
5 yaştan sesleniyorum halen durum ayni
0 oy
tarafından
4 yasinda cocik ne bilsin açığı giyme nasıl kapalı giyme nasıl ? 
(2,846 puan) tarafından
Babannesi  bile tuvalete götürsün sen bakma diyomus

Bikez kaynanam amcasinin yaninda atletini degiscekmis amcam görmesin mememi diyomus valla cokda guzel idrak ediyo
tarafından
Ben zaten hiç kimsenin yanında kıyafetini değiştirmem
(9,919 puan) tarafından
Evet açıklığı kapalılığı öğretince biliyorlar.
(2,125 puan) tarafından
Gayette biliyorlar. Benim kızım 2.5 yaşında dedesi ya da başka erkek varken asla çişim var bile demez. Bakar bana gözünü kapatıp açar gideriz beraber. Nasıl aşılarsan öyle gider.
tarafından
Tamam arkadaşlar anladık biliyolarmis herkes de yazmış;)
0 oy
(983 puan) tarafından
Ay benimkide kalın hirka kalın kapson kalın çorap giyiniyor 3.5 yaşında 
tarafından
Ay allahm ya :))))))):))))) çok tatlılar ya
(4,355 puan) tarafından
Benım oglan yazın ortasında  altta sort üstte montunu ve şapkasını giyip çıkmak için ağlamıştı zorla kimse görmeden arabaya koyduktan sonra  ikna ettik ayy görmeniz lazımdı sjsjsjja
0 oy
(3,614 puan) tarafından
Oglum 2 yasinda sort giydiriyorum cekistiriyor uzun olsun istiyor sanirim cocuklar bir degisik
0 oy
(13,324 puan) tarafından

Kızım da 4 yaşında 2 yaşından beri yazlıkları kışın kışlıkları yazın giyiyor :)

Geçen gün parka gittik oğlum da kızım da bot giydi :D

Kışın zorla bot giydiriyordum :)

0 oy
(796 puan) tarafından
Bencede bitan evar öyle mont giyer çorap patik 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Ay ay benim 5 yaşındaki oğluma ne demeli
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Büyük oğlum 4 yaşındayken izmirin temmuz sıcağında şort tişört altına köyden getirdiğimiz uzun kışlık bot giyip parka gitti babasıyla hahahhaha düşün artık 
0 oy
(333 puan) tarafından
Ah benimki daha bu sabah tartıştık ben tişört giydiriyorum neymiş tişört yakalı ve düğmeliymiş giymek istemiyormuş sweatle gidecekmiş okula ama inat ettim evin içinde şortla tişört de duruyor ama dışarı çıkarken illa eşofman ya da sweat giyecek biz de bunu aşamadık 6 yaşında oğlum bu arada
0 oy
(5,692 puan) tarafından
Benim kızımda 4 yaşında aynısını bizde yaşıyoruz:D kışın da yazlik giymek istiyordu 
tarafından
:))))) aynen benimkide öyle çok komik ya
0 oy
(16,292 puan) tarafından
Benim kız da 5 yaşında hala çorap giyiyor kapri tişört giyor altına çorap giyor. 
tarafından
:)))))
0 oy
(841 puan) tarafından
Bir iki ay önce ogluma yazlık giydirdim 3 yasında cicim yetmedi diye aglıyor sündürüp yetiştirmeye calısıyor eşimde kısa kollu giymiş görüntülü aradı onu görünce daha cok agladı seninde cicin yetmemiş diyor cabuk alıstı ama
tarafından
:))))))
0 oy
(709 puan) tarafından

2 yaşsa normaldir dicektim 4 yaşmis:woot:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 344 göst.
0 oy
25 cevap 268 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy