+1 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından
Çünkü hepiniz Birer 

M E L E K S İ N İ Z  ❤️❤️

4 Cevaplar

0 oy
(9,731 puan) tarafından
:Dhdjd Allah'ım Yine mi birisi isyanlarda diyecektim ben de
(127 puan) tarafından
hahaha
(9,731 puan) tarafından
Kaos olacaktı ne guzel :Djdjd
(127 puan) tarafından
Aman aman ben etliye sütlüye karışmam pek böyle iyim canım:))
-Reklam-
0 oy
(1,275 puan) tarafından

Biran ne oluyor dedim :D

(127 puan) tarafından
:)) hahahsss
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Dedim yarım saat bebiği uyuttum yine ne oldu da kaçırdım dicektim hahahaha. Sende öylesin ❤️
(127 puan) tarafından
Dış için tedagil kullan canım baya etkisi oluyor rahatlatıyor annelerin en zor olduğu durum zaten diş dönemi uyku konusuna gelince lavanta yağı al uçucu yastığına sur direk rahatlatıp uykuya geçiyor tedagil çok zor çıkarıyor ise kilosunu 2 bol ona göre ölçek calpol verebilirsin canım
(1,656 puan) tarafından
Valla günde 3 kere veriyorum iyimi kötümü yapıyorum bilmiyorum 1 saat önce verdim yarım saay sonra uyudu. Aşırıya kaçmak istemiyorum ama sana yemin ederim rahat sigarayı geçtim yemek yiyemiyorum. Bunlar mühim değil elbette ama benimde bir yerden güç almam gerek. Eşim akşam gelir yemek yer ameliyatlı zaten baypass ameliyatı oldu doktoru 4 kiloya kadar kaldirabilirsin dedi bu çocuk en son 8 kiloydu oda yine yardım ediyor yapabildiği kadar bekliyor biraz uyuyamıyorum ben zaten aklım kızımda kalıyor diye. Tetagil sürdüm sonra kuzenim dişleri çürür dedi jele başladık. Oda fayda etmedi. Lavanta yağı nerde satılır onu temizlik içinde kullanıyorlar hahaha. Herhalde güzel kokuyo
(127 puan) tarafından
Jel sakın verme en iyisi tedagil canım ben doktora sordum dagol içerik ver dedi verdikten sonra yarimsaat bişey verme günde 6 defa verebilirsin 2 saat arayla ben hem tedagil hem şurup veriyordum birde lavanta yağı sürüyordum ayaklarına uykuya geçiyordu
(1,656 puan) tarafından
Bugün yağmurlu bakalım yarın gidip alayım çok zorluyor beni bu aralar
(127 puan) tarafından
Bizim  burada yağmurlu rahat edersin bebekte rahat eder
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Hahaha kavga var diye geldim hayal kırıklığına uğradım sjsjsjdjjd
(127 puan) tarafından
Kız zaten günümüz sıkıntılı zorlu geçiyor iş yemek çocuk derken birde burda kavga ile iyice stres mi olalım:))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 217 göst.
0 oy
14 cevap 466 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
11 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 1111 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 312 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu

396,462 soru