0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
1 buçuk ay sonra eşimin kuzeninin düğünü var Sağdıç biz olucaz  ama Sağdıç ne yapar benim düğünüm olmadı düğünde pek sevmediğim için katılmam bunada mecbur gidicem  o yüzden çok bilgim yok Sağdıç ne yapar görevleri nelerdir kinada düğünde düğünden önce düğünden sonra yapmam gerekenler neler sizler anlatır mısıniz

2 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından

Geline yardimci.olacan iste arabaya binerken gelinligini tutacan ayagina takilmasin diye yine arkadan tutacan cekimlerde sagini solunu duzelticen yaninda olacan hep kinasinid sen yakican benim yaptiklarim boyleydi hep farkli bisey yapmadim yani :D:D

(80 puan) tarafından
Düğün salonunda falan da hep aynı şeyler yapılıyor demi birde düğünden sonra bizmi evine bırakıyoruz orda yapmam gereken birşey var mi
(20 puan) tarafından
Ewt ayni seyyler  siz birakiyorsunuz bilemem ozel istekleri olmazsa birakip dönüyorsunuz okadar  :)
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından

Ben arkadaşımın sağdıçı olmuştum sadece her anında yanında olmak bence kadın Sağdıçı olmak makyajı aktı onu düzelttim gerektiği yerde gelinliğini bindallısını topladım moral verdim en güzel gününde oluşabilecek problemlerin önüne geçmeye çalıştım. Başka birşey varsa da ben bilmiyorum. :D

(80 puan) tarafından
Hmm ben de bilmiyorum hiç düğünden sonra biz mi evine birakiyoruz
(33 puan) tarafından
Benim bildiğim kız tarafıyla salonda vedalasilir erkek tarafı konvoy eşliğinde gelinle damat a evine kadar eşlik eder yani bizde böyle canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde nurnur 55 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 89 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
10 Eylül 2024 Aile kategorisinde Damla berna (2,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
19 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sibelhome (1,044 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,271 cevap

35,981 kullanıcı

...