0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (1,205 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir oğlum yoğun bakımda bu 24 gündür 

Ve bn 4 günden beri yanındayım beyninde ödem olduğu için doktor dedi beyni ağır hasar aldı onu halen ilaçlarla uyutuyorlar uyandıktan sonra belli  olck neresi hasar aldığını ama doktor dedi zihinsel olarak ta almıştır sorum şuki oğlumu ilaçla uyutuyorlar ama bir damar yolu açıktıklarında  canının yandığını belli ediyo bugün fiizk doktoru geldi sırtına vurdu hafiften inledi ve kollarını bacaklarını geri çekti 

YAKINI OLAN ZİHİNSEL VEYA BEDENSEL OLARAK engelli olan bu hareketleri yapabilirmi zihinsel engelliler acıyı hisseder mi veya felçli olanlar hisseder mi

11 Cevaplar

0 oy
(5,266 puan) tarafından
Rabb'im şafi adı hürmetine şifa versin inşallah.
(1,205 puan) tarafından
Saol cnm
-Reklam-
0 oy
(1,614 puan) tarafından
RABBIM sifa versin mucizesi çoktur insallah doktorlar yanılır 
0 oy
(4,799 puan) tarafından
Evet hisseder ağrısı olunca ağlar terler. Böyle hastalarım oldu damaryolu açarken çekemezlerdi ama inleyip ağlarlardı öyle bağıra bağıra ağlamak gelmesin aklınıza sessizce ağlarlardı. Yürüyemez konuşamaz yemek yiyemez. 
(1,205 puan) tarafından
Temografide beyin ödeminde azalma olmş diyo doktor
(4,799 puan) tarafından
Canım bak o gün de dedim hasar az olmalı ki kendi kendine nefes alabiliyor.  Şu an konuşmak için çok erken. Ödem tedavi edilsin hasar ortaya çıkar. O zaman tekrar konuşalım. Seni çok iyi anlıyorum sıkıntını yangınını ama inan zaman şu an dua edelim oğlumuz için hasar azdır
(1,205 puan) tarafından
İnşallah cnm peki ağir hasar alıp yavaş yavaş hasar azalana denk geldn mi hiç
(4,799 puan) tarafından
Olan var çok zor bir süreç
0 oy
tarafından
İnşallah bilen biri vardır post çıksın 

Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Canım şimdi glaskow denen bir ölçüm var oğlun sedatize yanı uyutuluyor ama ağrılı uyarana cevap veriyor bu beyninin hasar aldığını yada almadığını göstermez 
(1,205 puan) tarafından
Nasl yani cnm detaylı acıklarmısın
(4,682 puan) tarafından
Şöyle canım bilinç açık olabilir ama oryante olmayabilir yani gözü açık olabilir görebilir ama bilinçli hareketi olmayabilir canı acıyabilir ama farkına varmayabilir refleksle hareket edebilir  ödem azaldıkça durum netleşir inşallah birşeyi olmadan kurtulur canım
0 oy
(1,265 puan) tarafından
İnşallah yavrucak yavaş yavaş düzelir.Hiç belli olmaz canım ,hasar alsa da toplayabilir.Anneannem Rabbim merhemini çalsın derdi,yavrunuza şifa diliyorum çok geçmiş olsun.
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Kuzum agriyi aciyi hisseder sinirli sekilde tepki verir sadece gozunden yas grlebilir bir iki parmagini cekmeye calisir inler sessizce beynindeki odem azalmaya basladikca dr kontrasli mr ceker ona gore hasar belli olur 
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Evet canım her şekilde hisseder. Allah şifa versin yavruna. Nasıl bir anda böyle oldu postunu okumuştum. Gerçekten bir dk sonra başımıza ne geleceğini bilemiyoruz çok üzüldüm sizin adınıza. 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
inşallah oğlun iyileşir eski sağlığına kavuşur canım. beyin bilinmez bir organ ne olduğu hiç belli olmuyor gerçekten de. annemin beynine pıhtı atmıştı. doktorlar ne olacağını bilmiyorlardı gerçekten de zaman gösterecek demişlerdi pek çok konuda. annem yoğun bakımda yatmıştı sonra servise çıktığında ne konuşabiliyordu ne hareket edebiliyordu çok az hareketi vardı. doktorlar ilk 6 ay çok önemli demişlerdi. babam sağolsun annemle çok ilgilendi. biz her gün annemi yatakta hareket ettirdik yürüttük onu çok zorladık beyin kendini tamamlayabileecği kadar tamamlıyor. çok şükür şu an fiziksel olarak kendi işini yapabiliyor. tabi karakter vs bazı şeyleri eskisi gibi değil ama annemin o halini hatırladıkça şu an ki haline bin şükür diyorum. sana bu hikayeler moral olsun kalbini ne kadar zor olsa da ferah tut elinden geleni yaparsın biliyorum. rabbim inşallah oğlunun yeniden çok sağlıklı olmasını sağlar. 
0 oy
(41 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun böyle mesajları okudukça canim çok yanıyor 

Bizim burdada Bi kız çocuğuna araba çarpmıştı doktorlar ümidinizi kesin cocuk yasa.az yasada yatalak kalır demiş çocuğun sürekli kulaklarından kan geliyormuş uzun Bi tedavinin sonunda çok şükür eski haline kavuştu 

Benim 6 yaşındaki kardeşimde 3 kez bagirsak ameliyati oldu hala hastane de zor şeyler atlattık ama çok şükür onlar mücadele etmeyi bırakmıyorlar çocuklar bizden daha güçlü bunu çok iyi anladı. RABBIM dermansız dert çaresiz hastalık vermesin insallah
0 oy
(8,779 puan) tarafından
Rabbim bu cuma günü hürmetine oğluna babama ve tüm hastalara şifa versin inşaAllah bian önce eski sağlıgina kavurusur ama içimden bir ses ağır hasar almadığını söylüyor 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 561 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.