+1 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar çocuğu kreşe gidip sürekli hasta olan varmi kızım sürekli balgam burun akıntısı yaşıyor aranızda yaşayan varmi 15 gun iyi sonra tekrar başa sarıyor doktor götürdük kreşe giden cocuklarda oluyor dedi ama merak ettim bizim gibi olan varmi ... 

2 Cevaplar

0 oy
(3,085 puan) tarafından
Ana sınıfına gidiyor kız kardeşimin oğlu. Bir hafta iyiyse geri kalanını hep hasta geçirdi bu sene çocuk. Ondan bizde nasibimizi aldık tabi benim oğlanda hep hasta geçirdi kışı.
(454 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sizede bıktım artık inan ki çocuğuma üzülüyorum  sürekli balgam geniz akıntısı sizdede mi öyle balgam atamıyor sonra düzeliyor tekrardan başa sariyir
(3,085 puan) tarafından
Balgam ve öksürük için o zencefilli ballı süt veriyor iyi geliyormuş alerjiniz yoksa deneyin sizde isterseniz. Balgam için yine bolca su içecek başka çaresi yok maalesef ya. Hatta bi ara arka arkaya sürekli antibiyotik vermişlerdi çocuğun artık bacaklarında kırmızılıklar çıkmıştı fazlasından , öyle iyileşemiyordu yani.
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Biz bu yıl kızımla perişan olduk oda yoruldu bende artık. 3 gün gidiyo 10 gün evde yaklaşık 15 belki daha fazla üst solunum yolu geçirdik. Haddini geçti kullandığımız ilaç antibiyotiğin. yeni başlayanlar da oluyomuş bağışıklık kazanıyormuş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Kbranur (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hsret.1234 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (747 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 75 göst.