0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (33 puan) tarafından

Kizlar bebegim 5 aylik henüz adet olmadim ve hu beni cok strese sokuyor ilk dogumda 1 ay bitnce oldum ikincide 3 ay bitnce oldum bunda henüz olmadim ve hamilelikten cok korkuyorum eşim korunuyor ama yinede korkuyorm adet olmamak bana dert oldu.  Basım dönse hamilelige baglar oldum artik   arada sancilarm oluyor ama adet olmuyorm adet sökücü kulndim soğan kürü ictim ama yok olmuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(947 puan) tarafından
Canım doğumdan sonra normal diye biliyorum sanki yanlış olmasın ben de çok oluyordum doktora gittim istersen de bir git şimdi normal oluyorum çok şükür 
(33 puan) tarafından
Ne zmn oldunz siz
(947 puan) tarafından
Benim 40ım çıktı veya çıkmadı o zamanlar oldu hemen
-Reklam-
0 oy
(13,340 puan) tarafından
Kuzenim doğumdan 1 yol sonra adet oldu 

Ama sen eşinin korunmasına pek de güvenme geri de 3 çocuk var hepsi planlı olmamıştır 
(33 puan) tarafından
2 var birini kaybetm diger leride plnsz zaten biri plnliydi digeride  istemeden oldu
0 oy
(18,256 puan) tarafından
Ben okanda 8 ay alide 5 ay alparslanda 3 ay olmadm canım normal
(33 puan) tarafından
Olmadikca stres oluyorum  hamilemiyim diye
(18,256 puan) tarafından
Ay bende öyle olurdum spiral taktırdım rahatladım
0 oy
(17 puan) tarafından
Çok normal bir durum. Bende sizinle aynı durumdayım. Bebegim 5.5 aylik. 4 aralik da dogum yaptim. Hala adet olmadım. Kadın doğum doktorum ile görüştüm bu durumu. 8 aya kadar normal olduğunu, panik yapacak bisey olmadığını söyledi. Bende spiral taktiracagim. Ama adetliyken takılıyor. O nedenle beklemedeyim. Bu süreçte gebe kalmamak için dikkatli olun. Çok riskli. Korunmadan ilişkiye girmeyin. Siz emziriyorsaniz ilaç almak yerine eşiniz korunursa daha sağlıklı olabilir. 
(33 puan) tarafından
Zaten ben korunamiyorim emzirmeden dolayi eşim korunuyor ama yinede korkuyorum spral. Da düşündüm sizin gibi ama adet olmam gerkeiyor bide bende kanszlk var. Spiral bana olmuyor. Ne yapacm bnde bilmiyorm
(17 puan) tarafından
Koldan iğne mi ne öyle bisey varmış korunma yöntemi olarak. Bi araştırın. Aslında kadın doğum doktorunuza giderseniz tüm bu konular hk sizi yönlendirir. Hem muayene eder bir sorun olup olmadığına bakar. Hem de korunma yöntemi konusunda öneri.sunar.
(33 puan) tarafından
Evet aylik igneler var. Ama emzirmedn dolayi.  Tam hatrlamiyorm ama hemsire 1 ay olanimi 3 ay olanimi tavsiye eti digeri emzirdigm icn önermedi ama htrlamiyom kac ay olani önerdi  oda. Cogu kisi memnun degl sürekli adet olunuyomus 10 gunde bir adet olani bile duydum
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ben doğumdan aylar sonra adet gördüm 5,6 ay sonra falan çok normal bir arkadaşım benden daha çok sonraları 8,9 ay belki 1 sene görmedi. 
(33 puan) tarafından
1 senede olmiyan insanlr var ama ne bileym bile bile genede korkuyirm ya hamile kalirsam  bide cocuklsr bi tarafa bnm gebelikte riskli gebelik perisan olurm kucuk cocuklarla. Cok korkuyorm diye. Adet olsydim en azind. Günüm beli olurdu bu şekilde. Cnm norml biseyde cekse hemn acabaa mi diyorm
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bende bir senedir olmuyorum 
(33 puan) tarafından
Hic doktorw faln gitnz mi
(1,455 puan) tarafından
Gitmedim biraz daha Zaman geçsin olmazsan gidecem

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozge_gezgc2 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nare88 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Donduuu (1 puan) tarafından soruldu

385,179 soru

11,519,318 cevap

35,179 kullanıcı

...