0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (567 puan) tarafından
Nasıl yıkıyor arkadaşlar 

12 Cevaplar

0 oy
(7,820 puan) tarafından
Arkadaşım vestel den memnun biz alirken konuşmuştuk memnun musun diye sormuştum ama almadik tabi samsung aldik
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından
Vestel'in markası olarak bir tek televizyonun iyi olduğunu biliyorum geri kalanında kullanan çevremde hepsi memnun kalmadılar eğer düşünüyorsan Samsung veya Beko tavsiye ederim
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ben kullandım hem kurutmalı hem yıkamalı özellikli ikisi bir arada yani. Hiç memnun kalmadım. Sattım Profilo aldım menunum.
(567 puan) tarafından
Neyinden memnun kalmadın mesela
(6,671 puan) tarafından
Sürekli pompa arızası veriyordu. Çamaşırları temiz yıkanıyordu kurutmasi güzel kurutuyordu ama çamaşırlarda yanık kokusu oluyordu resmen ve kıyafetleri çocuk kıyafeti gibi küçüktüyordu. Ben sadece nevresimleri havluları kurutuyordu ama fermuarlı olanları atarsam yakıyordu eritiyordu. Sonra kurutma özelliğini hiç kullanmamaya başladım sadece yıkama yapiyordum fakat dediğim gibi temiz yıkamiyordu. Bu pompa arızası için defalarca gelip değiştirdiler en sonunda gatantisi bitti ücretli olmaya başladı bende kalkdirdim attım. Satayım dedim fakat 500 TL teklif ettiler komik bir rakam. Onlar tamir edip en az 5 bine satacağına çöpe atarım dedim.
0 oy
(956 puan) tarafından
Ben çok memnunum 9kg 5 senedir kullanıyorum. Babamın evinde de vestel vardı 10 yıl garantiliydi garantisinin bitmesine bir hafta kala bozuldu tedarürden kalktı diye 5 kuruş almadan sıfır makina verdiler :))
(567 puan) tarafından
Bende bugün vestel aldım da herkes bana neden aldın başka yokmu gibilerinden yorumlar yaptı beyazları nasıl yıkıyor acaba
(956 puan) tarafından
Iyi bence başka makinada yikamadigim için kıyaslama yapamıyorum ama bulaşık makinasi aldığım günden beri berbat ötesi
0 oy
(262 puan) tarafından
Çamaşır değil ama bulaşık asla memnun değilim. Tüm eşyalar samsung onu uygun fiyat diye vestel aldık ama 3 yıl olmadan kötü kötü yıkamaya başladı özel filtre bile taktirmistik kireç için. 
(333 puan) tarafından
Benımkıne 5 sene oldu gayet güzel yıkıyor canım
0 oy
(169 puan) tarafından
Benim bütün beyaz eşyalarim Vestel. 4 senelik evliyiz 2 senede çamaşır makinesi zortladi. Öncesinde çok memnundum çok güzel yikiyodu sesi felan da hiç cikmiyodu zamanla seside çıkar oldu güzelde yıkamaz oldu. En sonunda da kızımın çamaşırlarını 30 derecede yıkarken beyaz dumanlar çıkmaya başlayınca Arçelik aldık 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Asla değilim Asaya kaynanamın oraya atıyorum çoğu lekesi geçmeyin şeyi onda geçiyor aynı deterjanla asla vestelin niseyini alma derim 
0 oy
(709 puan) tarafından

Tek kelimeyle anlaticem sana 

Naleetttttttttt:woot:

0 oy
(8,101 puan) tarafından
Vestel bir bela hiç iyi bir marka deil
0 oy
(333 puan) tarafından
Vestelin herşeyi çok iyi evimde bi çamaşır makınam arcelık hiç memnun değilim Sanki dünya markası.elektrıklı süpürğümde arcelıktı 4 sene kullandım bi anda motor yaktı.dolabım bulaşık makinam TV dipfriz im hep Vestel çok memnunum 
0 oy
(356 puan) tarafından
Çamaşırlar yıkanıyor ama leke çıkmıyor bilmiyorum makineyle mi alakali ama. Bı de iki yıla yaklaştı kullanali çok ses yapıyor özellikle sıkarken çok sallanıyor 
0 oy
(1,605 puan) tarafından
Kayınvalidem de vestelin bulasik makinesi var yikamasindan memnun değil annem de vestelin 9 kglik camasir makinesi var yikamasini pek begenmiyor ben de Bosch var bana geldiğinde o arada çok fark diyor durulamasindan memnun degil galiba o bide nemli bir ortamda olmamasına rağmen pas yaptı dıştan kötü bir görüntü oluşturdu baya 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 74 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
13 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynepagd (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.

384,801 soru

11,510,424 cevap

35,170 kullanıcı

...