0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (1,275 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bayram temizliğine biraz erken başladım halılar yıkamada camlar silindi perdeler asıldı ☺️♥️ kahvaltı dan sonra da mutfak temizliği başlasnn buraya bide küçük bir bal koyuyorum ☺️☺️

19 Cevaplar

0 oy
(1,625 puan) tarafından
Maşallah sana paşaa❤️ yok ya uzanıyorum canım bişey yapmak istemiyor ki hahaha
(1,275 puan) tarafından
7 de kalktım desem uyku tutmadı ev toplu ya her yer her yerde biter pazar gününe inşallah ☺️
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından
Yok cnm daha erken son 1 hafta kala yapiuorum ben yoksa iki kucuk yaramazla ev asla temiz kalmiyor malesef
(1,275 puan) tarafından
Oda doğru valla . Benm ufaklık hastaydı her yere kusup durdu . Dayanamadım daha fazla ☺️
(127 puan) tarafından
Hımm ozman seninki mecburiyetten olmus cnm :)
(1,275 puan) tarafından
Evet biraz öyle oldu ☺️
(127 puan) tarafından
Neyse bayram temizligi aradan cikmis olur kolay gelsin sana :)
0 oy
(239 puan) tarafından
Perdelerim temiz 1 2 ay oldu yıkayalı

Halıları yıkadım bende annem vardı çocuğa baktı

Bayrama 2 hafta kala da dip bucak girerim herhalde 
(1,275 puan) tarafından
Yok bnm ev çok kirliydi ne yalan söyleyeyim oglanda hasta oldu birazcık tuzu biberi oldu tam kirlenmiş tim ☺️
(239 puan) tarafından
Aman yavaş yavaş yapılırcan sağlığı olsun kolay gelsin
0 oy
(1,365 puan) tarafından

Allah ım bu ney ❤️❤️. Tontok ya :) hastalıktan kırılıyorus temizlik falan yok :D 

(1,275 puan) tarafından
Bizde hastalıktan kirildik özellikle çocuklar batirdilar heryeri ☺️♥️
0 oy
(454 puan) tarafından
MaşaAllah yakışıklıya benım büyük temizlik bitti günlük ev siliyorum misafirım var bugün hemde yarın :) 
(1,275 puan) tarafından
♥️ benmde pazara biter inşallah. Ondan snra günlük temizliğe devam ☺️
(454 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım :))
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Kız sen baya yoktun ben eşinle boşandın herhalde ondan girmedin felan sanıyordum. Oğlunda çok tatlı maşallah tosbik. 
(1,275 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm . Neler yaşadık bir bilsen bosanmadik ♥️
(7,959 puan) tarafından
Anlıyorum canım tahmin edebiliyorum hayırlısı olsun ❤
(1,275 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️☺️
0 oy
(135 puan) tarafından

Ben dip köşe temizliğimi çoktan yaptım. 

Ama genel bir temizlik yapıcam
(1,275 puan) tarafından
Bende bitirdikten sonra günlük temizleyecegim bayramda bir daha zor olmasın diye ☺️
0 oy
(159 puan) tarafından

Ben de halıları hafta başı verdim yıkamaya. Bayram önü çok sıra olur yalap şalap yıkamasınlar diye erkenden verdim :)  halılar yokken dip bucak girdim eve dünde mutfağı hallettim. Bu gunde baza altlarına giriyorum camlar 2 hafta olmuştu sileli bayram haftası tekrar  silerim. 2.5 yaşındaki bebe ile anca her gün 1 yeri yapabiliyorum. 

(1,275 puan) tarafından
Sanada kolay gelsin o zaman . Bende geçen gün baza altı temizledim tolap içleri dün camlar ve perdeler bugün mutfak ☺️
(159 puan) tarafından
Ben bazayı açtım balkona serdim herşeyi yıkanacak ları yıkadım yağmur başladı bende ki de şans :)
0 oy
(1,189 puan) tarafından

Balı görmek için girdim sanırım yemişler :silly:

(1,275 puan) tarafından
Evet teyzeleri hep kızdı kaldır diye başka posta artık ☺️☺️❤️
0 oy
(709 puan) tarafından
Aman hayatta başlayamam valla zaten gün içinde yapıyorum azar azar derin temizliğe kızımla asla giremem valla bayramda zaten evde yokuz 
(1,275 puan) tarafından
Benm gelen giden çok oluyor bayramda her bayram evimdeyim o yüzden fazla misafir oluyor temizlemesem olmaz kirli kirli misafir ağırlamak hiç olmaz ☺️☺️
(709 puan) tarafından
Biz akrabalar çok burda 2 3 gün geziyoruz mecburen sonrasında da yazlığa gidiyoruz oyuzdn kafam rahat benim:D sana kolay gelsin cnm
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Bayramdan sonra baslayacam ben havalar düzelmedi hala buralar soğuk yağmurlu 
(1,275 puan) tarafından
Burda da hava kapalı baya yağmur yağacak gibi duruyor camlar batmasa bari ☺️☺️
0 oy
(127 puan) tarafından
Ben komple yaptım temizliği camlar mutfak dolapları kapılar yerler odalar her taraf temizledim nedeni ise taşındığım için mecburi temizlik yaptım halıları da  yıkatmaya vermiştim bir tek perdelerim kaldı onu da yıkamıştım ama tekrardan arefe günü bir daha yıkayacağım
(1,275 puan) tarafından
Sanada maşallah evet temiz bir hava katıyor perdeler son gün yıkanınca bende öyle yapacağım kısa ayarda ☺️☺️
(127 puan) tarafından
En sona. Bırakıyorum o yüzden perdeleri :))
0 oy
(159 puan) tarafından
Ben normal günlük rutin temizliği yapasim gelmiyor sen maşallah bayram temizliği yapıyorsun bitirmissin bile 
(1,275 puan) tarafından
Çoğu gitti azı kaldı valla halılar yormdi beni bu sene yıkamaya gönderdim . Ufaklık hem hasta hemde bakan yok bu sene böyle olacak ☺️☺️
(159 puan) tarafından
İş bırakmamışsin maşallah iş yapma isteği bir bana mı gelmiyor acaba
0 oy
(1,149 puan) tarafından

Ben dün temizliğimi bitirmiş bulunuyorum  koltuk tek kaldı :)

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Gurbetteyiz kimse gelmiyor bizde memlekete gidiyorz ztn obyuzden rutin devam ztn ayda 1 veya 2 derinden temizlik yapıyorum 
(1,275 puan) tarafından
Hmm anladm canm oda iyi valla ☺️☺️
0 oy
(4,626 puan) tarafından
Kıç çok erken değilmi yeniden batar bence ben 1 hafta kala yapıyorum bakalım bu sene nasıl olacak hamileyim.
(1,275 puan) tarafından
Allah kolaylık versin sana canm ☺️ ben çocuklar çok kustu batırdı her yeri içime sinmiyor du artık bayrama kadar elimi çekmem kirlenmez
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Üç gündür cam kapı dolap içleri bütün evin içinden geçtim dün bitti bugün rahatım çok şükür 
(1,275 puan) tarafından
Ohhh maşallah bir ı bende bitirsem çok şükür diyeceğim ☺️
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Postu yeni gören ben en sevdiğim postlardsn olduğu için boş gecemem :) yağmur yagiyo burda da camari silecektim kaldi mutfaktan başladım bende dolaplara girdim yavaş yavaş halletcem inşallah yarın yağmur yamazsa camlarisilerim yağarsa iç kapıları kopurtmek istiyorum öyle öyle yağmurlu olmayan günü yakalayıp camlarida halletcem tamamdır halıları gonderemicem ben şimdi bayramdan sonra düşünüyorum 
(1,275 puan) tarafından
O kapıları bende köpürtücem yarın çok güzel oluyor anlattıkça içim gitti valla ☺️☺️ benm ufaklık halılara kustu hep o yüzden kokuda oldu ister istemez bayrama var daha dedim kalk başla biri gelse içeri girse rezillik
(7,705 puan) tarafından
Ha işte koku olsa bende durdurmam mecbur yıkanacak o zaman benim halı örtüsü var ondan acele etmiyorum da şuan sıkıştık biraz kurban zekat eşim gözlüğü değiştirdi çocuğun masrafları çıktı falan bu ay baya açıldık bayramdan sonra göndercem ben
0 oy
(711 puan) tarafından

Ben de 8 ayındayım hamileyim. Genel temizlik yapayım dedim halıları kaldırdım da, temizliğe bir türlü başlayamıyorum bir uzanıyorum bir yapıyorum bakalım birkaç gün sürecek:sideways: çatı kemiğim çok kötü ağrıyor. Bugün de geçti yarın artık perdeleri sökerim evi camları yıkarım inşallah.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
10 cevap 129 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 347 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu