0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (569 puan) tarafından

Evlenmeden önce yaşadıklarımı anlatıp rahatlamak istedim

Terapi gibi olur die dusundum  uzayabilir  biraz sadece isimler farklı 
Evlilik kararı almıştım güzel ve. Neşeli  biriydim   bir çok kişiyle görüştüm bazı şartların vardı bu süreçte
Yakınlaşma olmyacak görüşme süreci  maksimum 3 hafta olacak  sonra ciddi adımlar atılacak yada ayrilacaktim  amacım. Kimsenin beni kullanmasına izin  vermemek  zaman kaybetmekti
 Neyse iş yerinde Merve sevgilisinin arkadasoyla beni tanıştırmak istedigini imam   ve çok iyi  biri oldugunu  qma bnm flortoz biri  olduğum. İçin bana tam anlamiyla.  Guvenmedigini soyledi  Faruk iyi  biridir onu üzme diyerek. Beni uyardı
Görüşmeye gittim de eli  yüzü düzgün sarışın utangaç  biri vardı  karşımda  bana benziyordu  utangaç iyi  biri gibiydi  hafizmis   hemen orda. Süre. Okuyunca  seside  güzel. Çok etkilendim 
Ama sartlatimdan onada. Bahsettim oda kabul etti 
Ben çok etkilendigim için anneme hemen anlatim oda sevindi garibim
İliskimin ilk gününden itibaren  her 3 güne bir masama yeni çiçekler gelirdi çok ilgiliydi hediyeler aramalar  mesajlar hiç bitmez her iş çıkışı. Eve  bırakırdi
3 haftaya girdiğimizde annesinin apandis  amqliyati olacağını  ve memleketi olan Trabzon'a l gotmesi gerektigini söyledi Faruk amaliyat  sonrası  anneme seni anlatocam dedi  ve gitti
Bir haftanon sonunda annesinin amaliyat sonrası şekerinin yukseldihini vefat ettiğini  soyledi
Tabi  çok üzüldüm yanında oldum ve aynı zamanda kriterler  çöpe gittim annem ilk orda farukla konuşup. Baş sagligi diledi
Kafamdan bir ta trih belirledim  3 ayyasini tutsun dedim 
Tabi bu süreçte  iyice. Yakinlastik aynı zamanda ahcilik  sertifikası  vardı görseniz sebzeleri nasıl hızlı doğuruyor  herşeyiyle show yqpiyor  bende ona hayrandım
3 cu ay   bitmeye yakın  ona baskı yapıyordum  bı. Bahset. Hayatında birinin olduğunu. Bilsinler  falan die
Bu baskılar sonucu babasının annesinin. vefatına  dayanamadigini. Ve kalp krizi geçirdiğini söyledi ben. Kendimi suclad ugursuzum falan dedim annem. Beni de onuda toparladi annemle  ve teyzemle  yüzyüze tanisti  amq  ben onun ailesinden kimseyle tanisamadimsonra birgün calisirken eski. Gorustuhum lisilerden biri. Barrisma amaçlı  ziyarete geldi  bizi. Tanıştıran. Merve  resmimizi çekip Faruk a attı
Faruk bittiğini  söyledi ama  ben nasıl ağlıyorum sanki  bab am  olmuş gibi herkese rezil oldum yöneticilere flan
Sonra ben mrrve  Faruk. Bir yerde oturup   yuzlestik   görüştüğüm kişide  numaram yok sosyal medyada  kullanmadığım. İçin iş yerine gelmek zorunda kalllmis  kesin. Bir şekilde hayatımda biri var dediğim. İçinde. Tekrar beni rahatsız  etmez dedim   ve barıştık  
1 ay sonra Merve işten ayrıldı  zaten görüşmüyoruz 
Bu olaylar  bana yaşadıklarımı sorgulatti  bu. Adam için ben nie bu kadar ağladım biterse bitsin hani kriterlerin  kim senin dostun bu ne saçma. Bir ilişki kendimi geri  cektim
Cafede oturuyorduk 
 Telefonu caldi masadan  kalktı  cüzdanı. Masada kaldı  hep  hesabı nakit oderdi
O an aklıma   geldi  ne kadar para. Var ki cüzdan da. Die cüzdana   baktım kimliğini. Ford um aoy adı yalanmış 
Masaya oturunca sordum 1 sene   olacak  konusali ve sen soy adını  bile yalan mı soyledin die  bana
Babam milletvekili  bana   bunun için para için gelme diye söyledim dedi
Artık Cumhurbaşkanım ogluda olsan bu ilişki bitti dedim ve masadan kalktım

SİZ DAHA BETERİNi YASADİNİZ Mi

5 Cevaplar

+1 oy
(1,056 puan) tarafından

:D hem flörtöz olup hemde imam hafız adamla olmak istemen ayrıca adamın milletvekili oğlu çıkması ....Film senaryosu gibi geldi .

Bende böyle şeyler yok ya normal bı hayatım oldu 

(4,550 puan) tarafından
bide uc haftada. eli eline degmeden hop ciddiye binecek:)
(950 puan) tarafından
heee bi de 3.haftada anasi ameliyat olup ölmesi sonrasinda 40 ciksin bari diyip bekle ustune babasinin ölmesi nasl inandin
(569 puan) tarafından
Nisanlilikta zaten bir tanıma sireciydi. Ben oyle dusunuyordum yanil ne bilim iste sözde atkadasim. İşte o  tanıma  esnasında  çok çabuk  red ettiğim için beni  flortoz  görüyordu halbuki uyusmuyorduk
(950 puan) tarafından
ne bilim instagram kullanmiyorsun tmm da onun kullandgni bilirsin bakarsn edersn merak edersn kardrsleri abileri yok mu tek cocuk mu milletvekilogluda deildir bence
(569 puan) tarafından
Bencede değildir eski dönem de gördüğüm soy adıyla millet vekili var ama  benzerlikte olabilir

Canım onla tanistigimda. Vardı instegramim  ama   o kim bu kim die kurcalamasindan  sıkılıp kapattım ama  onun  yoktu
-Reklam-
+1 oy
(10,736 puan) tarafından
Hımm, peki... Tutarsız şeyler var gibi. Flörtözsün ama üç haftada evlenme şartın var adam imam  yemek yaptığını nerde gördün bacım sanki aynı eve girmezsiniz gibi evlenmeden şartların o minvalde çünkü bir sure oku mu dedin adama bir de ne dedin kız. Arkadaşın aranızı yapmak isterken neden foto çekip attı ona. Sanki böyle bütün ıssız adam kızıl goncalar kiraz mevsimi gibi dizilerin üç beş bölümünü derlermiş gibi. Neyse başkası ile evlisin sanırım boşver geçmişi 
(569 puan) tarafından
Yazerken dizi dersiniz die dusunmust aslında  beni flortoz gören sözde arkadaşım ben öyle dehilim bence sadece görüşme sürecinde. Hızlı karar  verdiğim için öyle düşünüyor çevrem
Evine gitmedim  video. Atardı nana telefonu tezgaha koyardı  yemek yapardı
Ezan okurken. Kur'an okurken  video atardı
Sizin gulduhunuz şey bnm hayla travmam
(10,736 puan) tarafından
Güldüm demiş miyim, dememişim. Travmatik bir durum bana kalırsa yok. Her insanın hayatına normal olmayan biri girebilir haylaaa bunu düşünmek yersiz.
(569 puan) tarafından
Arkadaşımda 4 seneyi aşan. Bir ilişkisi. vardı ama Faruk u kendi erkek arkadaşıyla kiyasliyordu Faruk 1 yıl boyunca sürekli şirkete hediye yollardi buda bir çok kişiyi kiskandirdi
(10,736 puan) tarafından
E ayrılıp kendine alaymış madem Faruk 'u. Kız bu 21 Diyarbakırın 21 i mi eşimin de hemşerisisin eğer öyleyse. Boşver düşünme sen geçmişi evin çocuğun yuvan var
(569 puan) tarafından
Evet Diyarbakır
Düşünmüyorum ama bazen  yaşanmışlık aklıma geliyor işte çok şükür güzel bir evliliğim  var ama biri esala  oğluma hafız  olsan die dua  etti dün Allah korusun  dedim  kadın şaştı kaldı
0 oy
(1,189 puan) tarafından

Ama böyle bitmemeliydi adam evli diyeceksin sandım :D

(569 puan) tarafından
Belki evlidirde canım ne bilim ben
0 oy
tarafından
Pek inanmadm ama neyse
(569 puan) tarafından
İnanmam için yazmadım bu kadar seyi
0 oy
tarafından