0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (493 puan) tarafından
Kizimi gunluk banyo yaptiriyorum annem hergun banyo yaptirmanin zararli oldugunu soyluyor herhangi bir zarari var mi ben hic duymadim boyle birsey

33 Cevaplar

0 oy
(1,274 puan) tarafından

Temizlik imandandır ne gibi zararı olabilir ohh mis gibi olmak kötümü :D

(493 puan) tarafından
Bende hayret ettim köy yerinde oturuyoruz surekli disarda oynuyor benimde icim rahat etmiyor gunluk banyo yaptiriyorum ama annem cok yaptiriyorsun zarar olur cocuga dedi
(1,274 puan) tarafından
Ooooo mis gibide uyur dus alınca he de geç bildiğini yap
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Ne zararı olacak en fazla hava soğuksa hasta olur o kadar. Ama onu da düşünüyorsundur illaki ona göre yıkıyorsunudr. Yaşı bilmiyorum ama benim kızım 1 buçuk yaşında doğduğundan beri kışın hariç günlük yıkamaya çalışıyorum hem az da olsa huysuzluğu gidiyor hem de gelişimleri için de iyi olduğunu duymuştum 
(493 puan) tarafından
Evimiz sicak banyodan sonra da iyi giydiriyorum 4 yaşında benim kizim surekli disarda oynuyor toz toprak icim rahat etmiyor annemde cok zarali hergun yaptirmasi bana inanmazsan internetten bak dedi baktim herhangi bi zarari yok ama aklimi da karistirdi
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Hayir yok aksine rahatlatir.
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Kız banyo nun ne zararı olacak. Bizde de tam tersi bebekleri her gün yıkarlar hatta yaz bebeği ise Sabah akşam yıkarlar. Ben de bazen hergun bazen gün aşırı yıkarım çocukları 
0 oy
(111 puan) tarafından
Zararı yoktur ama cildini çok kurutabilir,losyon da sür bence masajıni da yap miss gibi uyur
0 oy
(15,798 puan) tarafından
Cilt dengesi açısından uzmanlar 2 günde bir diyor. Ben öyle hatırlıyorum. Ama küçük bebekler için banyo çok rahatlatıcı. O yüzden bişey diyemiycem. 
(493 puan) tarafından
Kizim 4 yasinda canim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Kaç aylık benim kızım 3 aylık her gün yıkıyorum ..öbür türlü uyumuyo rahat etmiyor 
(493 puan) tarafından
Aylik degil canim 4 yasinda kizim bende hergun yaptiriyorum annem israrla zararli deyince  aklima takildi
(1,056 puan) tarafından
Ay kız ne alaka büyük bide..yaptır üşümesin soğuk hvalarda sıkı giydir tmmdir sorun yok
0 oy
(114 puan) tarafından
40i ciktiktan snra her aksam banyo yaptrip uyuttum o kadar rahat oluyor ki
(493 puan) tarafından
Yok kiz benimki 4 yasinda ama annem zararli diyor
0 oy
(135 puan) tarafından
Annen yanlış biliyor aksine daha iyi bence
0 oy
(79 puan) tarafından
Yazın günde iki kere bile yıkıyorum ne zararı olabilir ki
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Hasta etmemeye calis sadece :)
0 oy
(311 puan) tarafından
Bende oğluma hergun banyo ettiriyorum çok iyi tıkanık burnu aćiyor teri götürüyor iyi yani
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kızım dogdugundan beri yazlari hergün kışları bir gün durur diğer gün yapar hiçbir zarari olmadi. Doktorumuz söyledi zaten sık sık banyo yaptır diye
0 oy
(120,001 puan) tarafından
dogduklari gunden beru hergun yikarim bi zararinida gormedim
0 oy
(2,645 puan) tarafından
Tam tersine çok yararlı doğru bildiginden şaşma canım bebek banyoyla rahat eder 
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Kız yok yaptirabiliyosan yaptır ben hergun o gücü kendinde bulamiyorum bulsamda oğlum çok agliyo ama geçen yaz yatmadan illaki bi suya sokuyodum 
0 oy
(6,712 puan) tarafından
ne gibi bir zararı olabilir ki? aksine çok rahatlatır. sadece üşümesin yeter
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Kızım doğdu gobeği düştü yıkadım. 9 aylık hâlâ hergun yıkarım. Bazen aksama olabiliyor ama genelde günlük duş aldırırım
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Ne gibi mesela batıl inançlarda var ama adı üstünde batıl yani 
0 oy
(305 puan) tarafından
Kendi vücut uağı saç yağı insana faydası varmış diye çok yerde okudum ama yinede  bilemedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 306 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sweetlady (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.