0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından

Bu paylaşımı okuyan değerli arkadaşlarım yarın ehliyette son hakkım Allah'ım hayırlısı ile gecmemi nasip eder inşallah çok küçük nedenlerden dolayı kaldığım için stres yapıyorum belki sizin dualarınız vesile olur 

Şimdiden Allah razı olsun dilerim 

15 Cevaplar

0 oy
(32 puan) tarafından
Biliyorum çok zor ama stres yapma.yaninda kimse yokmuş gibi kullan ve yanındaki görevlinin de ayaklarının altında fren olduğunu bil.her koşulda müdahale edebilir.hata yapmaktan korkma ki hata yapmayasin.hayielisiyla geçersin inşallah 
(41 puan) tarafından
İlkinde hatamdı ama diğer iki sınavdaki komisyonlar aşırı müdahale ettiler herşeye bildiğimi de unuttum
-Reklam-
0 oy
(120,123 puan) tarafından
cok kucuk neden dedigim seyler ne belki yardimci oluruz burdan
(41 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çizgide arabanın ön tekeri yamuktu diye 1.de kaldım
2 de l park yapamadım tekerin biri içerde diğeri diarda kaldi 3 e girmemiştim hasta oldum ertelemediler
(120,123 puan) tarafından
park etmek yeni ogrenenler icin zor geliyo ama pratik yaptikca alisirsin malesefki sinav komisyonu minicik hatalari affetmiyolar cunku gorevleri bu dikkatli ve sakin ol tecrubelisin sinav hakkimda rahat davram sinyalleri unutma arac manuelse vites gecislerimde araci durdurma
(1,322 puan) tarafından
Ben ilk sınavımda kaldım sebebi ne biliyor musunuz ? :D orta okulda matematik hocam sınıf öğretmeniydi diye sınıfımı değiştirdim , adam yıllar geçti unutmadı . Sen sınıfı değiştirdin bende seni sınavda bırakıyorum demişti :D
(1,992 puan) tarafından
Ahahah ohaaa adama bak unutmamis kindar heriff:)
(1,322 puan) tarafından
Okulda tek altın sarısı ve aşırı haşere bir ben olduğum için unutmamıştır tabii :D
0 oy
tarafından
İnşallah kazanirsinız parkların belirli bir formulı var sakince dogru sirayla uygularsanız bi sıkıntı olmaz allah cins olmayan dusünceli anlayıslı komisyonlarla karşılaştirsın inşallah sizi
(41 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
tarafından
Sınava girdinizmi
0 oy
(261 puan) tarafından
İnşallah kazanırsın cnm
(41 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(791 puan) tarafından

Batıda asiri zormuş almak ya burda sadece sinyal ayna ve parkta asiri hassasiyet gosteriliyor iki sinavida tekte gectim burda umarim gecersin canim <3

(41 puan) tarafından
Evet çok ince noktalara takılıyorlar arkadaşlarımla konuşuyoruz malesef geçirmeyen geçirmiyor
0 oy
(134 puan) tarafından
İnşallah kazanırsın Allah yardımcın olsun
(41 puan) tarafından
Amin sağolun
0 oy
(367 puan) tarafından
Ay ikincide geçtim ben de allah yardımcı olsun
(41 puan) tarafından
Amin sağolun
0 oy
(415 puan) tarafından
Normal dersteymissiniz gibi dusunun, komisyonu cok takmamaya calisin.Demesi evet kolay ama aynisini yasadim sizle ve tek gidin sinava.Basarilar
(41 puan) tarafından
Derslerde hocam artık bana söylemiyor şöyle böyle yap diye bana bırakıyor
Ama sınavda olayacak şeyler oluyor
0 oy
(199 puan) tarafından
Bende bu ay kazandım

4.hakkımdi.hep stresten kalmıştım.ilac içtim stresimi aldı.ve gectim.darisi başınıza...
(41 puan) tarafından
Bende paaiflora içtim dün bide sınava girmeden içeceğim
(199 puan) tarafından
Hadi hayırlısı sonucu bizimle paylasirmisin
0 oy
(697 puan) tarafından
Heycan yapma bende kaportanin kapağını kapatamamistim Allah'tan takilmadilar ona falan 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Hahahah aklıma kendim geldi ama kalmadım anlatayım hemen daha Bismillah arabanın el frenini indirmedim gitmeye çalıştım sonra neyse sınav bitti kitlendim dedim ambulans çağırın kopamıyorum direksiyon dan diye sonra resmen yalvardım geçtin mi diye komisyon dırdırıma dauanamayıp geçirdi ama şöyle bir durum var normalde sınav yokken inanılmaz rahatım hatta ilk trafiğe çıkan kursiyer bendim normalde trafik yasak bir iki kişi çıkarıyorlar ama sınavda zortingen panik yapma kırmızı uyarı veriyorlar yapsanda belli etme yanlış yapsanda belli etme kasma bırakırsa bırakacak ama ben cidden paniklemediğimi sınav bitene kadar sakladım sınav bitti ondan sonra film koptu bende zaten yoksa bende kalmıştım benden önceki yağ mutluydu hava ayağı kayıp panik yapmış direk geri döndürüp bıraktılar
0 oy
(27,613 puan) tarafından

Rabbim kolaylık versin insAllah geçersin 

(41 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun
0 oy
(1,992 puan) tarafından

En onemlisi komisyon canm önce  inşallah iyi bi komisyona denk gelirsin Allahın izniyle geçersin sakin ol ve panik yapma benmkiler kendileri çok yardımcı olmuslardi kavşağa girerken bile bekle araba geliyo ha şimdi geç diyorlardı 1 kere istop ettim adam kendisi boşa al sonra 1 e al vs diye yardımcı oluyo Allah onlardan razı olsun valla hala dua ederim o insanlara:)Rabbim sana da kolaylik versin inş 

(41 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun
0 oy
(1,992 puan) tarafından
Geçinizmi merak ettm
(1,509 puan) tarafından
Bende şimdi soracaktım
(41 puan) tarafından
Malesef kimliğimi unuttum giremedim son hakkım di hocam git acile rapor al dedi bugün için de kursa ver dedi ama kurs 7 de kapanıyor ve hastane evimden uzak yani yetisemem.
0 oy
(2,708 puan) tarafından
İnşallah geçmişsinizdir
tarafından
İnşallah bekleyim haber verir belki
(41 puan) tarafından
Kimliğimi unuttum dosyam yandı biraz ara verip daha sonra gireceğim
(2,708 puan) tarafından
Yaa canım üzüldüm hayırlısı inşallah bir dahakine geçersin

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 154 göst.