0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (664 puan) tarafından

Oglum 18 aylik her zaman arabayi al cik zor geliyor buna benzer bisey mantikli olur mu sizce 

image

17 Cevaplar

+1 oy
(2,146 puan) tarafından
Bence alma çoğu arkadaşım aldığına pişman olmuş 
-Reklam-
+1 oy
(17,459 puan) tarafından
Bununla yakın mesafe gidilir ancak. Çocuk yolda uyumak istese uyuyamaz. Ben o yüzden hiç almadım.
0 oy
(4,072 puan) tarafından
Evin asansörlü değilse bu daha zor canım bebek arabası katlanıyor hiç değilse 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Çocuk uyuya flan kalıyo perişan oluyo ya bende hevesle aldım ama 10 kere bindirmemişimdir bide 2. El siteleri bununla dolu hep aldım kullanmadım yada aldım ama 2 kere 3 kere bindi sadece diyenlerle dolu
0 oy
(9,489 puan) tarafından
çocuklar seviyor böyle şeyleri ama 18 aylık bebeğinle uzak yerlere gidemezsin, uyumak ister. ha biraz daha büyüdüğünde işine yarar
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Ben hic kullanmadim ama kullanan tanidiklarim var asiri kullanissiz bisey.
0 oy
(28,404 puan) tarafından

Kalabalık ve çok gereksiz birsey

0 oy
(2,622 puan) tarafından
Eşim geçen sene aldı haberim yoktu :) yakın mesafe için ideal markette pazara, parka buralarda kullandik. biz geçen sene çok bindik yazın uygunda kışın uygun değil canım. 
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Yakınlarda park ve markete gitmek için olabilir ama alayım çarşı pazar yapayım dersen hiç uygun değil. Kontrolü zor sağa sola dönüş sıkıntı
0 oy
tarafından
Pembesi var bizde öylece duruyor. Markete gitmek için okey ama dışarıda uzun kalacaksan sıkıntı oluyor uykusu geliyor falan.
0 oy
(1,333 puan) tarafından
Benim evim asansörlü pembe rengi var bizde de aşırı güzel birşey bebek arabasına kızım büyüyünce sığmadı ve aşırı ağır geldi bana artık aldım bundan kızım kendi sürüyor ve çok güzel rahat kesinlikle almanı tavsiye ederim
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Uzak mesafede uyku sorunu için gereksiz ama parka falan çıkarırken ben ilkinde de 2.de de bunu kullanıyorum çok kullanışlı ben memnunum 
0 oy
(19,788 puan) tarafından
BiZim var aynısı gayette memnunuz şimdi büyüdü pek kullanmıyoruz ama çarşıya filan giderken yorulmuyo minik kuşum. ❤️
0 oy
(288 puan) tarafından
Eşimin tüm ısrarlarina rağmen almadım huyunu biliyorum oğlumun 1 yaşından beri nere gitsek yürüyerek yorulunca kucağıma alıyorum arabasına 5 dka biniyo sonra inip o sürmek istiyo çabuk sıkıliyo ve daha zor oluyo hem çocuğu hem arabayı zapdetmek bunun da çok kullanışlı olduğunu sanmıyorum 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Eğer oğlun gündüz uyumuyorsa al bence iyi oluyor hoşlarına gidiyor diğer tüelü durmuyolar malesef
0 oy
(571 puan) tarafından
Kızımın var.Bebek arabasının yerini tutmaz.Ama markete,parka giderken,yakın mesafe için mükemmel.Uyku zamanına getirmedim ben yada uyutmamaya çalıştım o skntı.Bisiklet gibi düşün sen bunu arabanın yerini tutmaz bence 
0 oy
tarafından
Al bence arabadan daha rahat bizim mahalledeki çocuklar bunla büyüdü nerdeyse:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Lale030507 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 142 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
2 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu

397,210 soru

11,880,297 cevap

35,995 kullanıcı

...