0 oy
295 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,332 puan) tarafından
Oturma odasının penceresi yırtıldı iki pemcere var altında petek var ikisininde. Kışın mecburen topluyorum sizce su yanlara açılanlar var ondan mı alayım yoksa kısa mi alayom 

17 Cevaplar

0 oy
(2,439 puan) tarafından

Valla bende doğalgaz taktiracam. Evim müstakil yeni tasindim. Bende uzun aldım 250. Sıkıntı oluyor mu peteklere :D

(1,332 puan) tarafından
Kışın perdelerden ısı geçmiyor eşim toplayıp perdenin arkasına kirıştırıyordu. Bende perde tutucular aldım öyle idare ettik .
(15,889 puan) tarafından
Ben de 250 aldım. Petekler kapanacak. Ama çok soğuk olmaz bizim ev diye düşünüyorum
(1,275 puan) tarafından
Fark etmiyor perde önündeyken ısıyı dışarıya veriyor diyor herkes ama öyle degil bnce bnm de perdeler uzun ve petekleri kapatıyor ama hiç toplamı yorum 10 senedir ☺️☺️☺️
(15,889 puan) tarafından
İçim rahatladi. Sağolasın ☺️
-Reklam-
0 oy
(517 puan) tarafından
Petek varsa kısa alın ya, sonra peteğin arkasına toplayınca saçma sapan bi görüntü oluyor beni sinir ediyor o , Ankara açılan perdelerde de cam açık kalıyor yani evin içi görünecek konumda değilse olabilir
0 oy
(838 puan) tarafından
Ya kışın sürekli perde toplamak hoş olmuyor bence perde de toplanıyor modelide bozuluyor ne olduğu belli olmuyor toplanınca peteğin arkasına sıkıştırsan perde kaçıyor veya yırtınıyor. kısa tercih ederdim kısa kullanıyorum tam peteğin üzerinde bitiyor çok rahat 
0 oy
(10,640 puan) tarafından
Uzun aldım evin ısısında hiç birfark olmadı valla hiç arkaya da toplamadim koskoca salon ısındı 
0 oy
(120,149 puan) tarafından
yana acilan dedigin sey lens perdryse ben kullaniyorum onu
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben de uzun diktirdim ama içi toplamıyorum canım bir zararı olmaz ki peteklerin. Toplamayım diyorsan kruvaze perde diktir bence ama uzun daha şık duruyor kruvazelerde Güzel duruyor bunlar eskisin ben öyle diktireceğim;)
0 oy
(3,838 puan) tarafından
Kız incecik tül nasıl tutacak sıcağı ben hiç inanmıyorum öyle olduğuna valla ne etki eder ki benim hepsi uzun tüllerimin kısa da hiç sevmiyorum kel gibi duruyor 
(1,332 puan) tarafından
Ediyor canım denedik bizde öyle yani bilmiyorum sizlerde öyleyse
(3,838 puan) tarafından
Valla evim küçük canım bütün peteklerin önü dolu kanepe yatak bizim için perdeye gelesiye kadar oo
0 oy
(952 puan) tarafından
gunesligi kisa tulü uzun yaptirdim bende 
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Sakın dikey perde neyim alma daa.... Bence uzun al kısın mandalla toplarsın. Uzun daha şık duruyor
0 oy
(6,941 puan) tarafından
petek varsa kısa daha iyi 
0 oy
(8,713 puan) tarafından
Uzun kulaniyorum, sıcaklık açısından değişen birşey olmuyor. Hiç toplamadim kışın perdeleri. Görüntü açısından da uzun perde daha şık.
(333 puan) tarafından
Güneşliklerimiz kısa oluyor
(15,889 puan) tarafından
Hmm benim uzun oldu ya
(333 puan) tarafından
Tülün altından içten normal beyaz güneşlikler var ya ondan benimkiler.
(8,713 puan) tarafından
Arkadaşın da dediği gibi güneşliğim kısa canım
(15,889 puan) tarafından
Anladım kızlar. Ben uzun deniycem artık. Ama eğer engellerse boylarını kisaltirim artık
0 oy
(5,106 puan) tarafından
Bnm perdeler kısa olunca sanki çıplak gibi oluyor kışın perde tokalari takarım güzelde duruyor 
0 oy
(848 puan) tarafından
Peteğin arkasına sıkıştırırsın hepsi uzun perdelerin yarım perde sevmiyorum şort giyen kızlar gibi gözüküyor gözüme
0 oy
tarafından
Uzun al kışın da perde mandalları var ondan alıp tutturursun
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Uzun tabii ki canım, babam perdeci 10 kişiden 10 u da uzun diktiriyor artık 
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Ben olsam kısa alırım sanki daha kullanışlı 

İlgili bir soru bulunamadı

385,605 soru

11,529,520 cevap