0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından

Selam kızlar, benim kendi evim var 2+1 mutfak ve banyo yapılı ancak odalar ve salon çok küçük. Asla abartmıyorum aşırı derecede küçük, hemen hemen 90 M2 kullanım alanı var. 

Şimdi bir bebeğimiz var beşiği odama koydum, kendi komodin ve makyaj aynasını çıkardım çünkü sığmıyor odama ve beşik ve benim yatak dolap aşırı dar bir oda girecek geçecek yer yok hani öyle küçük 

Neyse burayı kiraya verip bir başka yere kiraya gideyim diyorum evime kıyamıyorum ikilemde kaldım. Siz olsanız ne yapardınız?

4 Cevaplar

0 oy
(582 puan) tarafından
İmkanım varsa başka eve çıkardım 
(742 puan) tarafından
İmkânım var ama gelen kiracı evi mahveder diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Bu devirde kiraya çıkmak zor. Ben cesaret edemem. Benimde Kendi evim küçük ama bir ara bizde niyetlendik burayı kiraya verip anneme daha yakın bir ev tutalım diye aynı semt ama annemler merkeze daha yakın kira nerdeyse 2 katı :)
(742 puan) tarafından
Maddi olarak pek sorunum yok, burayı kiraya verip üzerine 5 bin falan koysam biraz daha geniş eve giderim tek derdim gelen kiracının evin içine etmesi ://
Birde bu evin konumu çok güzel
Okul sağlık ocağı eczane postane hepsi evimin altında yürüme mesafesinde bile değil o kadar yakın
0 oy
(6,702 puan) tarafından
Küçük olsun senin olsun boşver kiracilik zor sen nasıl evini düşünüyorsan senin oturduğun yerde ev sahibi de kendi evini düşünecek karışacak müdahale edecek zam yapmak isteyecek. Benim evimde çok küçük yatak odam da bir küçük dolap bir yatak bir beşik var iki kişi yan yana geçemez şekilde yer kalıyor. Ama çok şükür ev sahibi kahrı çekeceğime olanla idare ederim. 
(742 puan) tarafından
Kız, aynı benim yatak odam. Dolap kapağı açınca yatağa geliyor iki kişi zor geçer :)) haklısın canım ev sahibiyle uğraşmak zor. Burayada ben zor sığıyorum, bebeğin eşyası oyuncağı falan dağınık oluyor bakalım ne olacak daha güzeli iyisi için neler mümkün
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Ev kendiminse eğer zamanla eşyaları o eve göre ayarlarım ne kiraya veririm ne kiraya çıkarım bi civi caksam kendi evime.
(742 puan) tarafından
Haklısın canım, birazda anam gazlıyor beni kafam karışıyor. Daha iyi daha geniş ev hakkınız falan diye
(11,646 puan) tarafından
Herkes ister canım çocuklara ayrı oda olsun geniş olsun falan ama insan elindekiyle yetinmesini bilmeli ben öyle düşünüyorum ben 5 sene kirada kaldım 1 civi çıkmadım duzen yok misafir gibiydim geçen sene taşındık istegime göre bazı eşyaları çıkardım bazısını değiştirdim öncekine göre küçük ama kendi evim
(742 puan) tarafından
O konuda haklısın, benimde kafam karışıyor
(11,646 puan) tarafından
Seçtiğin yok hayırlısı olsun canim inşallah
(742 puan) tarafından
İnşallah canım sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
+2 oy
17 cevap 307 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aybkenl (81 puan) tarafından soruldu