0 oy
148 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar ilk 3 ay için sadece giysi olarak şunları aldım, Sizce yeterli mi Yoksa abartmış mıyım, başka bir şey almayı düşünmüyorum giysi olarak (kısmetse Ağustos sonu Eylül Ekim Kasım kullanilacak)

1 adet hastane çıkışı takımı

7 adet tulum 

3 adet alt üst takım 

4 yarım kollu zıbın 

8 kolsuz zıbın

8 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Cnm bebekler o kdr hızlı büyüyor ve elbiseler de o kdr hızlı küçülüyor ki ...kivamnda almışsın bence ..hepsini toplu alma zaten azar azar hep al ..0-3 ay da çok küçük oluyor ben bebeğime iki hafta filan giydirebildim ..0-6 al ...zaten zamanla anlayacksin söylediğimi..sağlıkla gelsin bebiş ❤️ 
-Reklam-
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Bir adet daha hastane çıkışı alsan iyi olur kusuyor felan pisleniyor hemen canım ben 3 tane almıştım 3 nude kullandim
0 oy
(4,372 puan) tarafından
Bence yeterli canim. Bebegimin kilosu iyiydi yine de hastane cikislarini falan 2 aya yakin kullandim.
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Oh tam yeterli daha çok hoşuna giden bişey olmadıkça alma ya da 6 9 ay al bundan sonra 0 3 ve 3 6 ay çok yakın brlirbirine aldığına değmez 6 9 ay al en azından bi kaç ay giysin 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Yeterli çok kusan veya kaka yapan bir bebek olmadığı sürece bu kıyafetler sana 2 3 gün gider 
0 oy
(569 puan) tarafından
Bebekler çabuk büyüyor ben ayda bir almak zorunda kaldım kilo aldıkça değiştirmek lazım 
0 oy
(185 puan) tarafından
Bir iki tane daha hastane çıkışı al ben biraz büyümeye başlayınca hastane çıkışlarını alttan normal takımları üstten giydirdim
0 oy
(847 puan) tarafından
Hastane takımıyla beraber alt üst takımları da hastanede kullanırsın yeterli bence battaniyeyle bir iki çorap ve agiz mendili alabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 505 göst.
0 oy
7 cevap 184 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 500 göst.
0 oy
9 cevap 232 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu

384,720 soru